Izmēģiniet Sadolin Visualizer

Lejupielādējiet lietotni un virtuāli pielaikojiet toņus uz sienām
Skatīt

EasyCare

Netīrumus atgrūdoša krāsa sienām
RED ELEGANCE
Tilpums
Krāsas kalkulators
Dotie izmēri:
Nepieciešamais apjoms:
Labākam gala rezultātam iesakām izmantot {coatAmount} produkta {productTitle}
Svarīgākā informācija
 • Spīdums Matēta
 • Patēriņš 10 m²/l
 • Žūšanas laiks 1 h
 • kārtas 2
Ilgtspēja
Produkta īpašības
 • Netīrumus atgrūdoša
 • Var mazgāt
 • 10 x noturīgāka

Produkta apraksts

Matēta krāsa sienām ar lielisku mazgāšanas noturību iekšdarbiem (1. klases izturība pret mitro tīrīšanu (ISO 11998)). Produkts satur vasku, kas krāsoto virsmu padara izturīgu pret šķidrumu un netīrumu iedarbību. Krāsas EasyCare īpašā hidrofobā pārklājuma dēļ šķidrums, piemēram, atspirdzinošie dzērieni, sulas, kas ir nokļuvis uz virsmas, neiesūcas pamatnē, bet paliek uz virsmas pilienu veidā. Nelielais saskares laukums starp pilienu un pamatvirsmu samazina piesārņojuma risku un krietni vienkāršo virsmas tīrīšanu. Krāsa EasyCare nešļakstās, to viegli klāt uz virsmas
un vienmērīgi izlīdzināt, iegūstot gludu virsmu. Produkts faktiski ir bez smaržas,
to var tonēt plašā toņu gammā. Akrila krāsas augstā nodilumizturība nodrošina
ilglaicīgi viegli kopjamu virsmu.

Pielietojuma apraksts

Pirms lietošanas produkts rūpīgi jāsamaisa. Uz virsmas jāuzklāj 2 kārtas krāsas ar rullīti vai otu, ļaujot virsmai nožūt saskaņā ar prasībām attiecībā uz intervālu starp kārtu uzklāšanu. Krāsa ir gatava lietošanai, tās atšķaidīšana nav vajadzīga. Atšķaidot krāsu vai to uzklājot plānākā kārtā, nekā nepieciešams, var pasliktināties virsmas hidrofobās un netīrumus atgrūdošās īpašības. Lielas virsmas jākrāso bez pārtraukumiem; pārtraukumi ir pieļaujami tikai stūros.
Uzklājot uz virsmas plānāku krāsas kārtu, nekā nepieciešams, produkta hidrofobās īpašības var neizpausties pilnā mērā. Parastos apstākļos krāsa iegūst sākotnējo ūdeni atgrūdošo (hidrofobo) aizsardzību 1-2 nedēļu laikā pēc krāsošanas, tāpēc ieteicams izvairīties no krāsotās virsmas intensīvas tīrīšanas, pirms nav pagājis norādītais laiks. Ja krāsoto virsmu nepieciešams tīrīt ātrāk, tas jādara ļoti uzmanīgi, izmantojot mitru lupatu. Netīras krāsotās virsmas tīrīšanai var izmantot remdenu ūdeni un mīkstu mikrošķiedras lupatu vai mazgāšanai paredzētu lupatu. Nedrīkst lietot abrazīvus instrumentus un līdzekļus, cietu sūkli vai cietsaru suku.

Veselība un drošība

Sargāt no bērniem. Strādāt labi vēdināmā vietā, lietot individuālos aizsardzības līdzekļus, izvairīties no saskares ar ādu un acīm. Pēc norīšanas steidzami meklēt medicīnisko palīdzību. Sazinieties ar TOKSIKOLOĢIJAS CENTRU vai ārstu, ja jums ir slikta pašsajūta. Uzmanību! Izsmidzinot var veidoties bīstami ieelpojami pilieni. Neieelpot smidzinājumu, miglu. ES pieļaujamā GOS robežvērtība produktam (apakšgr. A/a) - 30 g/l. GOS saturs produktā < 1 g/l

Ieteikumi un padomi

 • 1. Virsmu sagatavošana
  Pamatvirsmai jābūt sausai, tīrai, bez taukiem un putekļiem. Vajadzības gadījumā virsma jānomazgā ar remdenu ūdeni, savukārt ļoti netīrām virsmām jāizmanto piemērots mazgāšanas līdzeklis. Pēc mazgāšanas līdzekļa lietošanas virsma jānoskalo ar tīru ūdeni. Vecā atdalījusies krāsa un slikti saistītas virskārtas jānotīra līdz stingrai pamatnei. Lai uzlabotu sasaistīšanos, iepriekš ar eļļas vai alkīda krāsu krāsota virsma jānoslīpē ar smilšpapīru. Pamatvirsmas plaisas un nelīdzenumi jāpiepilda ar piemērotu špaktelēšanas tepi no Sadolin produktu klāsta. Virsma gludi jānoslīpē un jāattīra no putekļiem.
 • 2. Tīrīšana
  Normālos apstākļos krāsas plēve galīgi sacietē 4 nedēļu laikā pēc krāsošanas, tāpēc virsmu nedrīkst mazgāt vai tīrīt, līdz nav pagājis norādītais laiks. Pēc 4 nedēļām virsma kļūst izturīga pret tīrīšanu. Netīru krāsotu virsmu tīra ar remdenu, tīru ūdeni, vajadzības gadījumā var izmantot neitrālu (pH 6–7) tīrīšanas līdzekli. Nav piemēroti tīrīšanas līdzekļi, kas satur organiskos šķīdinātājus (piemēram, spirtu). Virsmas tīrīšanai izmantojama mitra drāna vai mīksts sūklis. Neizmantot abrazīvus tīrīšanas līdzekļus, raupjus sūkļus vai cietas sukas. Pēc mazgāšanas līdzekļa lietošanas virsma jānoskalo ar tīru ūdeni.
 • 3. Uzglabāšana
  Pēc darba cieši noslēgt krāsas tvertni. Glabāt slēgtā traukā sausā un vēsā vietā (temperatūrai jābūt augstākai par +5 ºC). Pirms darbarīku tīrīšanas noņemt lieko krāsu. Aizliegts novadīt kanalizācijā vai ūdenstilpēs. Šķidrās krāsas atliekas nogādāt bīstamo vielu savākšanas vietā, un tikai pilnīgi tukšas tvertnes nosūtīt atkritumu apsaimniekošanas uzņēmumam.
Izmēģiniet Sadolin Visualizer
Lūgums uzgaidīt, tonis lādējas…