Izmēģiniet Sadolin Visualizer

Lejupielādējiet lietotni un virtuāli pielaikojiet toņus uz sienām
Skatīt

Master Base

Gruntskrāsa
Tilpums
Krāsas kalkulators
Dotie izmēri:
Nepieciešamais apjoms:
Labākam gala rezultātam iesakām izmantot {coatAmount} produkta {productTitle}
Svarīgākā informācija
 • Spīdums Stipri matēta
 • Patēriņš 5-8 m²/l
 • Žūšanas laiks 6h
 • kārtas 1
Produkta īpašības
 • Var mazgāt
 • Var tonēt

Produkta apraksts

Gruntskrāsa uz šķīdinātāja bāzes, stipri piesaistās pie pamatvirsmas, paredzēta iekšdarbiem. Gruntskrāsas izmantošana ļauj apstrādāt arī tādas problemātiskas virsmas kā keramikas plātnes, rūpnieciski krāsotas un lakotas virsmas, kā arī iepriekš ar līmes, krīta un kaļķu krāsu krāsotas virsmas. Produkts izlīdzina pamatvirsmas iesūkšanas spēju un paaugstina krāsojamās virsmas nodilumizturību. Segkrāsai līdzīgā tonī tonēta gruntskrāsa palielina krāsojamās virsmas segtspēju, un tas ļauj panākt prasībām atbilstīgu virsmas segtspēju arī ar mazāku beigu apdares kārtu skaitu. Krāsa nepil un ir tonējama pasteļkrāsu gammā. Produkts ir piemērots jaunu un iepriekš krāsotu koka virsmu, kokšķiedras un kokskaidu plašu, keramikas plātņu, stikla, lamināta, PVH, rūpnieciski krāsotu un lakotu, kā arī apmetuma un betona virsmu gruntēšanai.

Pielietojuma apraksts

Virsma jānogruntē, uzklājot 1 kārtu krāsas "Master Base". Uz blīvām vai vāji iesūcošām virsmām, piem., tādām kā lamināts, PVH, keramikas plātnes, kā arī iepriekš krāsotas vai lakotas koka virsmas, jāklāj neatšķaidīta gruntskrāsa.
Lai sasaistītu stipri iesūcošas un ļoti porainas virsmas, gruntskrāsa "Master Base" piemērotā pakāpē jāatšķaida ar šķīdinātāju. Lai sasaistītu ar kaļķu vai krīta krāsu pārklātu virsmu, produktam "Master Base" jāpievieno 40-50% lakbenzīna, lai sasaistītu ar līmes krāsu pārklātu virsmu – 20-30% lakbenzīna. Ģipša apmetums jānogruntē ar krāsas "Master Base" un lakbenzīna maisījumu attiecībā 1:1. Produkts ir gatavs lietošanai un parasti nav jāatšķaida. Ja ir nepieciešams veikt samaisīšanu (piem., krāsa ilgu laiku ir stāvējusi pēc tonēšanas) pirms krāsošanas, jāpagaida, kamēr krāsa iegūst sākotnējo gelveida konsistenci. Pirms krāsošanas gruntējuma kārtai jāļauj nožūt saskaņā ar prasībām. Lielas virsmas jākrāso bez pārtraukumiem; pārtraukumi ir pieļaujami tikai stūros. Darbarīki: ota, rullītis.

Veselība un drošība

Sargāt no bērniem. Strādāt labi vēdināmā vietā, lietot individuālos aizsardzības līdzekļus, izvairīties no saskares ar ādu un acīm. Pēc norīšanas steidzami meklēt medicīnisko palīdzību. Sazinieties ar TOKSIKOLOĢIJAS CENTRU vai ārstu, ja jums ir slikta pašsajūta. Uzmanību! Izsmidzinot var veidoties bīstami ieelpojami pilieni. Neieelpot smidzinājumu, miglu.

Ieteikumi un padomi

 • 1. Virsmu sagatavošana
  Pamatvirsmai jābūt sausai, tīrai, bez taukiem un putekļiem. Vajadzības gadījumā virsma jānomazgā ar remdenu ūdeni, savukārt ļoti netīrām virsmām jāizmanto piemērots mazgāšanas līdzeklis. Pēc mazgāšanas līdzekļa lietošanas virsma jānoskalo ar tīru ūdeni. Vecā atdalījusies krāsa un slikti saistītas virskārtas jānotīra līdz stingrai pamatnei. Lai uzlabotu sasaistīšanos, iepriekš ar eļļas vai alkīda krāsu krāsota virsma jānoslīpē ar smilšpapīru. Pamatvirsmas plaisas un nelīdzenumi jāpiepilda ar piemērotu špaktelēšanas tepi no Sadolin produktu klāsta. Virsma gludi jānoslīpē un jāattīra no putekļiem.
 • 2. Tīrīšana
  Netīras krāsotās virsmas tīrīšanai var izmantot remdenu ūdeni un mīkstu mikrošķiedras drānu vai mazgāšanai paredzētu drānu. Ļoti netīras virsmas tīrīšanai var lietot arī neitrālus tīrīšanas līdzekļus (pH 6–8). Pēc tīrīšanas līdzekļa lietošanas virsma jānoskalo ar tīru ūdeni. Neizmantot tīrīšanas vielas, kas satur organiskos šķīdinātājus, kā arī abrazīvus darbarīkus, piemēram, cietu sūkli un cietsaru suku.
 • 3. Uzglabāšana
  Pēc darba cieši noslēgt krāsas tvertni. Glabāt slēgtā traukā sausā un vēsā vietā (temperatūrai jābūt augstākai par +5 ºC). Pirms darbarīku tīrīšanas noņemt lieko krāsu. Aizliegts novadīt kanalizācijā vai ūdenstilpēs. Šķidrās krāsas atliekas nogādāt bīstamo vielu savākšanas vietā, un tikai pilnīgi tukšas tvertnes nosūtīt atkritumu apsaimniekošanas uzņēmumam.
Izmēģiniet Sadolin Visualizer
Notiek datu iegūšana, lūdzu, uzgaidiet...