Izmēģiniet Sadolin Visualizer

Lejupielādējiet lietotni un virtuāli pielaikojiet toņus uz sienām
Skatīt

Panorama

Logu un durvju krāsa
Tilpums
Krāsas kalkulators
Dotie izmēri:
Nepieciešamais apjoms:
Labākam gala rezultātam iesakām izmantot {coatAmount} produkta {productTitle}
Svarīgākā informācija
 • Spīdums Pusspīdīga
 • Patēriņš 6-10
 • Žūšanas laiks 2 h
 • kārtas 2
Produkta īpašības
 • Izturīga pret laika apstākļu iedarbību
 • Ātri žūst
 • Satur koksni aizsargājošas aktīvās vielas
 • Ecolabel

Produkta apraksts

Ūdens bāzes krāsa logiem un durvīm. Tai piemīt ļoti laba izturība pret laika apstākļu iedarbību. Krāsa viegli klājas uz virsmas, labi izlīdzinās un nenotek. Krāsa ātri žūšst, kas ļauj vienas darba dienas laikā nokrāsot virsmu divas reizes. Krāsai ir laba segtspēja, tā faktiski ir bez smaržas un veido uz virsmas gludu, viegli tīrāmu krāsas pārklājumu. Unikālā sastāva dēļ produktam ir labāka spīduma un toņa noturība nekā parastajām logu krāsām. Krāsa tonējama pasteļkrāsu gammā un satur koksni aizsargājošas aktīvās vielas, kas novērš pelējuma izplatīšanos uz krāsotās virsmas. Produkts ir paredzēts koka loga rāmju, durvju un durvju aplodu, kā arī nožogojuma dēļu krāsošanai.

Pielietojuma apraksts

Iepriekš neapstrādāta koka virsma jāpiesūcina, uzklājot 1 kārtu bezkrāsainā koksnes gruntēšanas aizsarglīdzekļa "Pinotex Base". Produkts satur aktīvās vielas koksnes aizsargāšanai pret trupi. Pirms nākamās apstrādes piesūcinātai virsmai jāļauj žūt vismaz 24 stundas. Pēc tam virsma jānogruntē, uzklājot 1 kārtu krāsas "Pinotex Wood Paint Primer", un tai jāļauj nožūt saskaņā ar prasībām. Beigu apdarei uz virsmas jāuzklāj divas kārtas krāsas "Panorama". Pirms nākamās kārtas uzklāšanas krāsotajai virsmai jāļauj nožūt saskaņā ar prasībām. Virsma jākrāso bez pārtraukumiem; pārtraukumi ir pieļaujami tikai stūros. Īpaši rūpīgi jākrāso koka detaļu gali un malas, jo tieši caur šīm virsmām mitrums visintensīvāk iesūcas koksnē. Produkts ir gatavs lietošanai; pirms izmantošanas krāsa kārtīgi jāsamaisa.

Veselība un drošība

Sargāt no bērniem. Strādāt labi vēdināmā vietā, lietot individuālos aizsardzības līdzekļus, izvairīties no saskares ar ādu un acīm. Pēc norīšanas steidzami meklēt medicīnisko palīdzību. Sazinieties ar TOKSIKOLOĢIJAS CENTRU vai ārstu, ja jums ir slikta pašsajūta. Uzmanību! Izsmidzinot var veidoties bīstami ieelpojami pilieni. Neieelpot smidzinājumu, miglu.

Ieteikumi un padomi

 • 1. Virsmu sagatavošana
  Pamatvirsmai jābūt sausai, tīrai, bez taukiem un putekļiem. Vajadzības gadījumā virsma jānomazgā ar remdenu ūdeni, savukārt ļoti netīrām virsmām jāizmanto piemērots mazgāšanas līdzeklis. Pēc mazgāšanas līdzekļa lietošanas virsma jānoskalo ar tīru ūdeni. Vecā atdalījusies krāsa un slikti saistītas virskārtas jānotīra līdz stingrai pamatnei. Lai uzlabotu sasaistīšanos, iepriekš ar eļļas vai alkīda krāsu krāsota virsma jānoslīpē ar smilšpapīru. Pamatvirsmas plaisas un nelīdzenumi jāpiepilda ar piemērotu špaktelēšanas tepi no Sadolin produktu klāsta. Virsma gludi jānoslīpē un jāattīra no putekļiem.
 • 2. Tīrīšana
  Netīras krāsotās virsmas tīrīšanai var izmantot remdenu ūdeni un mīkstu mikrošķiedras drānu vai mazgāšanai paredzētu drānu. Ļoti netīras virsmas tīrīšanai var lietot arī neitrālus tīrīšanas līdzekļus (pH 6–8). Pēc tīrīšanas līdzekļa lietošanas virsma jānoskalo ar tīru ūdeni. Neizmantot tīrīšanas vielas, kas satur organiskos šķīdinātājus, kā arī abrazīvus darbarīkus, piemēram, cietu sūkli un cietsaru suku.
 • 3. Uzglabāšana
  Pēc darba cieši noslēgt krāsas tvertni. Glabāt slēgtā traukā sausā un vēsā vietā (temperatūrai jābūt augstākai par +5 ºC). Pirms darbarīku tīrīšanas noņemt lieko krāsu. Aizliegts novadīt kanalizācijā vai ūdenstilpēs. Šķidrās krāsas atliekas nogādāt bīstamo vielu savākšanas vietā, un tikai pilnīgi tukšas tvertnes nosūtīt atkritumu apsaimniekošanas uzņēmumam.
Izmēģiniet Sadolin Visualizer
Lūgums uzgaidīt, tonis lādējas…