Izmēģiniet Sadolin Visualizer

Lejupielādējiet lietotni un virtuāli pielaikojiet toņus uz sienām
Skatīt

Sando F

Fasādes un cokolu krāsa
Tilpums
Krāsas kalkulators
Dotie izmēri:
Nepieciešamais apjoms:
Labākam gala rezultātam iesakām izmantot {coatAmount} produkta {productTitle}
Svarīgākā informācija
 • Spīdums Stipri matēta
 • Patēriņš 6-8m²/l
 • Žūšanas laiks 1h
 • kārtas 2
Produkta īpašības
 • Ātri žūst
 • Ilglaicīga aizsardzība
 • Augsta krāsas noturība

Produkta apraksts

Stipri matēta ūdenīs bāzes fasādes krāsa jaunu un iepriekš krāsotu minerālvirsmu apdarei. Veido pret laika apstākļu iedarbību izturīgu un hidrofobu krāsas pārklājumu. Aizsargā pamatvirsmu pret ogļskābās gāzes iedarbību, tāpēc ir piemērota lietošanai gan rūpnieciskos rajonos, gan lielu automaģistrāļu nomalēs. Krāsu ērti klāt uz virsmas, un tā ātri žūst. Tonējama ļoti plašā krāsu gammā. Produkts satur aktīvās vielas, kas novērš ūdensaugu un sēnīšu augšanu uz krāsotās virsmas. Sistēmā ar gruntskrāsu "Sando Base" nodrošina mūra virsmai ilglaicīgu aizsardzību pret laika apstākļu iedarbību. Krāsa ir piemērota jaunas un iepriekš ar dispersijas krāsu pārklātas cementa un cementa-kaļķu apmetuma, betona, vieglbetona un cementšķiedru plātņu virsmas krāsošanai.

Pielietojuma apraksts

Iepriekš krāsota virsma jāattīra, pēc tam jānokrāso, uzklājot 1-2 kārtas produkta "Sando F". Krāsa "Sando F" ir gatava lietošanai. Pirms lietošanas krāsa rūpīgi jāsamaisa. Vajadzības gadījumā pirmajai kārtai krāsu var atšķaidīt ar tīru ūdeni (līdz 10% no tilpuma), apdares kārtai uz virsmas jāklāj neatšķaidīta krāsa. Pirms nākamās kārtas uzklāšanas jāļauj krāsotai virsmai nožūt saskaņā ar prasībām. Lielas virsmas jākrāso bez pārtraukumiem; pārtraukumi ir pieļaujami tikai stūros. Darbarīki: ota, rullītis, smidzinātājs.

Veselība un drošība

Sargāt no bērniem. Strādāt labi vēdināmā vietā, lietot individuālos aizsardzības līdzekļus, izvairīties no saskares ar ādu un acīm. Pēc norīšanas steidzami meklēt medicīnisko palīdzību. Sazinieties ar TOKSIKOLOĢIJAS CENTRU vai ārstu, ja jums ir slikta pašsajūta. Uzmanību! Izsmidzinot var veidoties bīstami ieelpojami pilieni. Neieelpot smidzinājumu, miglu.

Ieteikumi un padomi

 • 1. Virsmu sagatavošana
  Pamatvirsmai jābūt sausai, tīrai, bez taukiem un putekļiem. Vajadzības gadījumā virsma jānomazgā ar remdenu ūdeni, savukārt ļoti netīrām virsmām jāizmanto piemērots mazgāšanas līdzeklis. Pēc mazgāšanas līdzekļa lietošanas virsma jānoskalo ar tīru ūdeni. Vecā atdalījusies krāsa un slikti saistītas virskārtas jānotīra līdz stingrai pamatnei. Lai uzlabotu sasaistīšanos, iepriekš ar eļļas vai alkīda krāsu krāsota virsma jānoslīpē ar smilšpapīru. Pamatvirsmas plaisas un nelīdzenumi jāpiepilda ar piemērotu špaktelēšanas tepi no Sadolin produktu klāsta. Virsma gludi jānoslīpē un jāattīra no putekļiem.
 • 2. Tīrīšana
  Netīras krāsotās virsmas tīrīšanai var izmantot remdenu ūdeni un mīkstu mikrošķiedras drānu vai mazgāšanai paredzētu drānu. Ļoti netīras virsmas tīrīšanai var lietot arī neitrālus tīrīšanas līdzekļus (pH 6–8). Pēc tīrīšanas līdzekļa lietošanas virsma jānoskalo ar tīru ūdeni. Neizmantot tīrīšanas vielas, kas satur organiskos šķīdinātājus, kā arī abrazīvus darbarīkus, piemēram, cietu sūkli un cietsaru suku.
 • 3. Uzglabāšana
  Pēc darba cieši noslēgt krāsas tvertni. Glabāt slēgtā traukā sausā un vēsā vietā (temperatūrai jābūt augstākai par +5 ºC). Pirms darbarīku tīrīšanas noņemt lieko krāsu. Aizliegts novadīt kanalizācijā vai ūdenstilpēs. Šķidrās krāsas atliekas nogādāt bīstamo vielu savākšanas vietā, un tikai pilnīgi tukšas tvertnes nosūtīt atkritumu apsaimniekošanas uzņēmumam.
Izmēģiniet Sadolin Visualizer
Lūgums uzgaidīt, tonis lādējas…