Silikat

Tilpums
Krāsas kalkulators
Šis produkts pašlaik nav pieejams tiešsaistē. Lūdzu, apmeklējiet tuvāko veikalu.
Dotie izmēri:
Amount Needed:
For the best result we recommend to use {coatAmount} for {productTitle}
Svarīgākā informācija
 • Spīdums Stipri matēta
 • Patēriņš 6-8m²/l
 • Žūšanas laiks 2h
 • Krāsas kārtu skaits 2
Produkta īpašības
 • Izturīga pret laika apstākļu iedarbību
 • Augsta tvaikcaurlaidība
 • Ilglaicīga aizsardzība

Produkta apraksts

Fasādes minerālkrāsa uz šķidrā kālija stikla bāzes, gatava lietošanai, ar ļoti augstu ūdens tvaika caurlaidību. Silikātkrāsa ļauj pamatvirsmā esošajam mitrumam netraucēti izdalīties, tādējādi novēršot sasalšanas bīstamību. Ķīmiski reaģējot ar pamatvirsmu, krāsa veido noturīgu, netīrumus nepiesaistošu un pret laika apstākļu iedarbību izturīgu pārklājuma kārtu. Produkts viegli klājas uz virsmas, un tam piemīt laba segtspēja. Krāsas sārmainā vide novērš ūdensaugu un sēnīšu augšanu uz krāsotās virsmas. Tonējama pasteļkrāsu gammā. Sistēmā ar gruntskrāsu «Silikat Base» nodrošina jaunai un iepriekš ar minerālkrāsu pārklātai mūra virsmai ilglaicīgu aizsardzību pret laika apstākļu iedarbību. Krāsa ir piemērota vēsturisko ēku restaurēšanas darbiem. Krāsa ir piemērota jauna un iepriekš ar kaļķu krāsu un silikātkrāsu pārklāta kaļķu, kaļķu-cementa un cementa apmetuma, betona un salizturīgu silikātķiegeļu un māla ķieģeļu mūra apdarei, kā arī lietošanai par segkrāsu ar minerālapmetumu klātai ārējai siltumizolācijas sistēmai.

Pielietojuma apraksts

Virsma jānogruntē, uzklājot 1 kārtu segkrāsas «Silikat» un gruntskrāsas «Silikat Base» maisījuma attiecībā 2:1. Beigu apdarei uz virsmas jāuzklāj 1-2 kārtas krāsas «Silikat». Krāsa «Silikat» ir gatava lietošanai. Pirms lietošanas krāsa rūpīgi jāsamaisa. Vajadzības gadījumā pirmajai kārtai krāsu var atšķaidīt ar tīru ūden vai gruntskrāsu «Silikat Base» (līdz 10% no tilpuma), apdares kārtai uz virsmas jāklāj neatšķaidīta krāsa. Par krāsošanas darbarīku ir ieteicams izmantot out. Pirms nākamās kārtas uzklāšanas jāļauj krāsotai virsmai nožūt saskaņā ar prasībām. Lielas virsmas jākrāso bez pārtraukumiem; pārtraukumi ir pieļaujami tikai stūros. Strādājot ar otu, krāsa jāklāj uz virsmas krusteniskām kustībām. Jāraugās, lai uz otas būtu pietiekami daudz krāsas, tajā pašā laikā uz virsmas uzklājamā krāsas kārta nedrīkst būt pārāk bieza. Darbarīki: ota, veltnītis, smidzinātājs.

Veselība un drošība

Pēc darba cieši noslēgt krāsas trauku. Pirms darbarīka attīrīšanas noņemt lieko krāsu. Aizliegts izliet kanalizācijā vai ūdenskrātuvēs. Šķidrās krāsas atliekas nogādāt bīstamo vielu savākšanas vietā, un tikai pilnīgi tukšu taru nosūtīt atkritumu apsaimniekošanas uzņēmumam.
 • SILIKAT_TDS_LAT.pdf
 • SILIKAT MSDS LV.pdf

Ieteikumi un padomi

 • 1. Virsmu sagatavošana
  Krāsojamai virsmai jābūt izturīgai, sausai un attīrītai no netīrumiem, eļļas, ķērpjiem un atlupušām daļiņām. Virsmas tīrīšanai izmantojams remdens vai silts ūdens, stipri piesārņotas virsmas tīrīšanai – arī tīrīšanas līdzeklis “Cleaner” (putekļu, tauku un sodrēju noņemšanai) vai “Bio-Cleaner” (pelējuma un organisko vielu noņemšanai).
 • 2. Tīrīšana
  No darbarīkiem notīriet krāsas atlikumus un izmazgājiet tos ar ūdeni.
 • 3. Uzglabāšana
  Glabāt slēgtā traukā sausā un vēsā vietā (temperatūrai jābūt augstākai par +8 ºC).
Izmēģiniet Sadolin Visualizer