Izmēģiniet Sadolin Visualizer

Lejupielādējiet lietotni un virtuāli pielaikojiet toņus uz sienām
Skatīt

Super Grund

Gruntskrāsa grūti apstrādājamām virsmām
Tilpums
Krāsas kalkulators
Dotie izmēri:
Nepieciešamais apjoms:
Labākam gala rezultātam iesakām izmantot {coatAmount} produkta {productTitle}
Svarīgākā informācija
 • Spīdums Matēta
 • Patēriņš 5-8 m²/l
 • Žūšanas laiks Putekļneuzņēmīga pēc 2 stundām, nākamo lateksa krāsas kārtu var uzklāt pēc 4 stundām, nākamo akrila un alkīda krāsas kārtu - pēc 12–16 stundām
 • kārtas 1
Ilgtspēja
Produkta īpašības
 • Gruntskrāsa grūti apstrādājamām virsmām
 • Lieliska saķere
 • Piemērots MDF, flīzēm, palodzēm, līstītēm un citām virsmām
 • Ātri žūst

Produkta apraksts

Labākais gruntēšanas risinājums grūti apstrādājamām vai problemātiskām virsmām. “Super Grund” stipri sasaistās ar virsmu, tāpēc tā ir piemērota tādām grūti apstrādājamām virsmām kā, piemēram, kokšķiedru (MDF) vai kokskaidu plātnes, lamināta, stikla, cietā PVC, rūpnieciski krāsotu un lakotu virsmu un keramikas flīžu gruntēšanai pirms krāsošanas. Gruntskrāsa paredzēta darbam iekštelpās un ir piemērota mēbeļu, flīžu, durvju, palodžu, līstīšu un citu grūti apstrādājamu virsmu gruntēšanai. Tāpat var gruntēt sienas un griestus pirms krāsošanas ar lateksa krāsu. Kā arī to var izmantot virsmām mitrās telpās pirms krāsošanas ar mitrām telpām piemērotām krāsām, piemēram, “Sadolin EasyCare Kitchen&Bathroom”. Nogruntējot virsmu ar “Super Grund”, tiks nodrošināta krāsas pielipšana jebkurai grūti apstrādājamai virsmai un iegūts nevainojams un ilglaicīgs apdares krāsas pārklājums. Gruntskrāsa viegli klājas un ātri žūst. Nepieciešamības gadījumā gruntskrāsu var tonēt gaišos toņos.

Pielietojuma apraksts

• Pirms lietošanas gruntskrāsa labi jāsamaisa.
• Virsma jānogruntē, uzklājot 1 kārtu gruntskrāsas Super Grund.
• Gruntskrāsa ir gatava lietošanai, tomēr vajadzības gadījumā to var atšķaidīt ar tīru ūdeni (līdz 10% no tilpuma).
• Gruntēšanai lietojams rullītis, ota vai smidzinātājs.
• Pirms krāsošanas gruntskrāsas kārtai jābūt labi nožuvušai. Gruntēšanas un/vai krāsošanas laikā gaisa un virsmas temperatūrai jābūt +10...25 °C (ieteicams +18±2 °C), relatīvajam gaisa mitrumam 40…80% (ieteicams 65%). Ja temperatūra ir augstāka vai zemāka, nekā ieteikts, vai ir caurvējš, var veidoties nekvalitatīva gruntējuma/ krāsas plēve.
• Nogruntētā virsma pēc nožūšanas viegli jānoslīpē ar smalkgraudainu smilšpapīru un jāattīra no putekļiem.
• Ja krāsošanai būs nepieciešama spilgta toņa krāsa (sarkana, dzeltena, oranža), atbilstošas segtspējas nodrošināšanai virsmu ieteicams gruntēt ar gruntskrāsu, kuras tonis ir pēc iespējas tuvāks apdares krāsas tonim.

Veselība un drošība

Sargāt no bērniem. Strādāt labi vēdināmā vietā, lietot individuālos aizsardzības līdzekļus, izvairīties no saskares ar ādu un acīm. Pēc norīšanas steidzami meklēt medicīnisko palīdzību. Sazinieties ar TOKSIKOLOĢIJAS CENTRU vai ārstu, ja jums ir slikta pašsajūta. Uzmanību! Izsmidzinot var veidoties bīstami ieelpojami pilieni. Neieelpot smidzinājumu, miglu. ES pieļaujamā GOS robežvērtība produktam (apakšgr. A/d) – 160 g/l. GOS saturs produktā ≤ 66 g/l.

Ieteikumi un padomi

 • 1. Virsmu sagatavošana
  Pamatvirsmai jābūt sausai, tīrai, bez taukiem un putekļiem. Vajadzības gadījumā virsma jānomazgā ar remdenu ūdeni, savukārt ļoti netīrām virsmām jāizmanto piemērots mazgāšanas līdzeklis. Pēc mazgāšanas līdzekļa lietošanas virsma jānoskalo ar tīru ūdeni. Vecā atdalījusies krāsa un slikti saistītas virskārtas jānotīra līdz stingrai pamatnei. Lai uzlabotu sasaistīšanos, iepriekš ar eļļas vai alkīda krāsu krāsota virsma jānoslīpē ar smilšpapīru. Pamatvirsmas plaisas un nelīdzenumi jāpiepilda ar piemērotu špaktelēšanas tepi no Sadolin produktu klāsta. Virsma gludi jānoslīpē un jāattīra no putekļiem.
 • 2. Tīrīšana
  Normālos apstākļos krāsas plēve galīgi sacietē 4 nedēļu laikā pēc krāsošanas, tāpēc virsmu nedrīkst mazgāt vai tīrīt, līdz nav pagājis norādītais laiks. Pēc 4 nedēļām virsma kļūst izturīga pret tīrīšanu. Netīru krāsotu virsmu tīra ar remdenu, tīru ūdeni, vajadzības gadījumā var izmantot neitrālu (pH 6–7) tīrīšanas līdzekli. Nav piemēroti tīrīšanas līdzekļi, kas satur organiskos šķīdinātājus (piemēram, spirtu). Virsmas tīrīšanai izmantojama mitra drāna vai mīksts sūklis. Neizmantot abrazīvus tīrīšanas līdzekļus, raupjus sūkļus vai cietas sukas. Pēc mazgāšanas līdzekļa lietošanas virsma jānoskalo ar tīru ūdeni.
 • 3. Uzglabāšana
  Pēc darba cieši noslēgt krāsas tvertni. Glabāt slēgtā traukā sausā un vēsā vietā (temperatūrai jābūt augstākai par +5 ºC). Pirms darbarīku tīrīšanas noņemt lieko krāsu. Aizliegts novadīt kanalizācijā vai ūdenstilpēs. Šķidrās krāsas atliekas nogādāt bīstamo vielu savākšanas vietā, un tikai pilnīgi tukšas tvertnes nosūtīt atkritumu apsaimniekošanas uzņēmumam.
Izmēģiniet Sadolin Visualizer
Notiek datu iegūšana, lūdzu, uzgaidiet...