Mēs izjūtam saikni ar dabu. Tā ir atbildība rūpēties par ilgtspējīgu pasauli visos veidos. Piedalīties bartera ekonomikā, atkārtoti lietot produktus.

CF17 new romantism 3A

Arvien lielākā mērā pieaug interese par veselību un atbildīgi audzētiem pārtikas produktiem, un vairums no mums mēģina tos audzēt paši. Pārkrāsojiet mēbeles un lietojiet tās atkal! Pārbaudiet krāsu paraudziņus zemāk, lai vizualizētu šīs brīnišķīgās paletes krāsu toņu variantus.

CF17 new romantism 4A

«Ja jūsu māja ir patvērums, jums patiks izmantot šos vēsos krāsas toņus sienām, lai radītu mierīgu, aicinošu noskaņu. Paplašiniet «Denim Drift» – mūsu 2017. gada krāsas – dabiskos toņus ar šo drosmīgo purpurkrāsu. Pēc tam sapludiniet līnijas starp iekštelpām un ārpusi, izmantojot dažādus spēcīgus dabas un botānikas elementus, piemēram, tādus kā šie pītie piederumi.»

CF17 new romantism 2A

«Šī bagātā, dabas iedvesmotā palete ir ideāli piemērota tiem, kas rūpējas par apkārt esošo pasauli un mūsu pašu labklājību. Krāsas rada telpu mierīgām pārdomām. Šī vajadzība pēc rūpīgi veidotas telpas bija galvenā noformējuma tendence mūsu Gada krāsas analīzē.»

Luīze Toda
vecākā krāsu dizainere
globālais estētikas centrs