«Sadolin» veiktā izpēte parādīja vēlēšanos saglabāt individualitāti, esot daļai no kaut kā lielāka: daloties un sadarbojoties ar citiem, rūpējoties par citiem un sniedzot palīdzību citiem. Paletei zemāk ir svaigs, rotaļīgs noskaņojums, kas to ideāli atspoguļo; lieliski ļauj radīt tādu koplietojamu telpu, kuru var baudīt kopā.

CF17 shared individualism 3A

Pilsētas aug, mainās demogrāfiskie un sociālie apstākļi, un tāpēc attiecīgi aizvien nozīmīgāka kļūst sajūta par piederību kādai grupai.

CF17 shared individualism 4A

«Kopīgas paletes izmantošana dod iespēju radīt individualitātes zonas, kas harmonē, radot saliedētu noformējumu. Kā kopīgas mājas sienas atspoguļo tajā dzīvojošo cilvēku personību? Runa ir par siltām, patīkamām un savstarpēji harmonējošām krāsām. Šajā paletē ir gaiša neona, maigi sārta un spilgta ķiršsarkana krāsa, taču, izmantojot tās kopā ar «Denim Drift» nomierinošo ietekmi, ir iespējams aptvert visu raksturu, nepasliktinot noformējuma kopējo izskatu.»

CF shared indicidualism 2A

«Šī palete ir piemērota ne tikai ģimenēm; ikviens, kas dalās ar savu telpu, sapratīs, cik svarīgi ir radīt patīkamas koplietojamas zonas. Krāsu vizualizēšanai uz savas sienas jūs varat izmantot mūsu vizualizētāju.»

Marieke van der Brugena
vecākā krāsu dizainere
globālais estētikas centrs