Sadolin Dulux-Krāsojam-Kopienu pārveidošana-SOS-Bērni-Ciemati-Latvija-02

"Let's Colour" projekta vēsture

Krāsai ir lielāka ietekme, nekā sākotnēji šķiet. Visas mūsu darbības liecina, ka krāsa ir vairāk nekā tikai materiāls, ko uzklāt uz sienas. Krāsas var izmainīt noskaņojumu kopienā un ietekmēt mūsu attieksmi pret apkārtējo vidi. Projekta "Let's Colour" ietvaros ir īstenots vairāk nekā 2000 projektu, apmācīts vairāk nekā 46 000 cilvēku un nodarbināts vairāk nekā 11 000 brīvprātīgo. Līdz šim brīdim vairāk nekā 68 miljoni cilvēku visā Pasaulē ir iesaistīti projektā "Let's Colour". Un tas ir tikai sākums!

Sadolin Dulux-Krasojam-VienojoÜas sienas-Roterdama-Meistarigi veidots miers-PalaiÜana-Latvija-03

Kopienu pārveidošana

Projekta "Let's Colour" kopienu programmu ietvaros tiek izstrādāti un atbalstīti projekti, kuru mērķis ir izdaiļot cilvēku dzīvi ar krāsām un pārveidot kopienas visā pasaulē. Izpētiet mūsu sniegto palīdzību bērniem, ģimenēm un kopienām, atbalstot to centienus radīt līksmu vidi, kur augt un attīstīties.

Atklājiet vairāk

Pārsteidzoši stāsti par krāsām

Mēs vēlamies atrast pārsteidzošus un izklaidējošus veidus, kā attēlot krāsu spēju uzlabot mūsu ikdienas dzīvi. Atklājiet šos negaidītos stāstus, kas parāda krāsas ietekmi uz mūsu uztveri un uzvedību.

Atklājiet vairāk

Projekts "Let's Colour" visā pasaulē