«Pasaulē, kur mums pieder viss, ko mēs varētu vēlēties, atmiņas ir daudz svarīgākas nekā manta. Pārdomāta greznība akcentē jaunu dzīvesveidu; tas ir jauns patērētāja stils, kurā vērtība vairāk tiek saistīta ar pieredzi, nevis mantu.

CF17 considered luxury 3A

Nenovērtējamu atmiņu radīšana ir mūsu prioritāte, ja raugāmies uz pasauli ar svaigu skatījumu, kam pievienojam pieredzi, nevis jucekli. Un šī tendence atspoguļojas brīnišķīgajā paletē, kas norādīta zemāk.

CF17 considered luxury 4A

«Platas horizontālas sienas joslas padara telpu plašāku. Krāsojot joslas, vienmēr izmantojiet gaišāku krāsu par pamatu, un ļaujiet tai nožūt. Pēc tam izmēriet un aplīmējiet sienas ar līmlenti, pirms tās tiek krāsotas ar tumšāku krāsu. Tendence novērsties no materiāla, lai vairāk koncentrētos uz sajūtu pieredzi, kļūst aizvien izteiktāka. Šī sašaurinātā palete patiešām atspoguļo šo jauno virzienu.»

CF17 considered luxury 2A

«Krāsu kombinācija šeit paņem labāko no maigajiem neitrālajiem toņiem un ļauj «Denim Drift» izcelties. Lai izskats iegūtu pabeigtību, es iesaku pievienot dažus labi izvēlētus greznus papildinājumus, piemēram, kašmira pārklāju vai iemīļotu masīvkoka galdu. Es iestājos par to, lai tiktu cildināts viss, kam patiešām ir nozīme, un tas tiktu darīts labi.»

Villeke Jongejana
vecākā krāsu dizainere
globālais estētikas centrs