Robežas starp darba dzīvi un privāto dzīvi ir mainījušās, tāpēc mēs meklējam līdzsvarotāku dzīves un darba veidu. Māja ir kļuvusi par biroju, un biroji vairāk līdzinās mājām, jo mēs dzīvojam 24 stundas 7 dienas nedēļā.

CF17 working home 3A

Mums ir vajadzīgas skaistas vietas, lai strādātu mājās, un jauna iedvesma, kā to panākt. Uzņēmumā «Sadolin» ir izstrādāta skaista krāsu palete, kas palīdz veidot atšķirīgas zonas mājā.

CF17 working home 1A

«Telpu zonējums ir pamats, kas dod iespēju veidot īpašas teritorijas mājā, kurā vienlaikus tiek arī strādāts. Šeit okera krāsas bloks pievērš uzmanību galda zonai un rada modernu fonu galdam, uz kura valda rosība. Ideāli piemērots risinājums nelielām telpām. Kontrastējošas krāsas toņi ir vislabākie līdzekļi, lai radītu piemērotu mājas vidi, kas iedvesmo strādāt un rotaļāties. Viedtālruņu un planšetdatoru pasaulē šī vajadzība pēc elastīgas darba vietas ir pat vēl būtiskāka - gan pilsētās, gan nomaļās lauku teritorijās.»

CF17 working home 2A

«Izveidojiet mainīgas zonas, kas no klēpjdatora aizved uz atklātiem gaismas avotiem. Vai atvēliet atsevišķas vietas ar krāsu formām vai blokiem darba zonas norādei. Es izmantoju intensīvu okera krāsas kvadrātu, lai iezīmētu rakstāmgalda zonu šajā telpā, to nepārvēršot par pilna laika studiju. Krāsu vizualizēšanai uz savas sienas jūs varat izmantot mūsu vizualizētāju.»

Marieke Vielinga
vecākā krāsu dizainere
globālais estētikas centrs