Izmēģiniet Sadolin Visualizer

Lejupielādējiet lietotni un virtuāli pielaikojiet toņus uz sienām
Skatīt

Bērni ir pamesti, taču ne aizmirsti

Atbalsts novārtā pamestiem bērniem Ķīnā

Vairāk nekā 250 miljoni vecāku Ķīnā pamet savas dzimtās mājas pilsētas iekšzemes provincēs, lai dotos uz vairāk attīstītām piekrastes pilsētām cerībā uz labāku dzīvi. Rezultātā vairāk nekā 61 miljons bērnu ir pamesti lauku apvidos, kur tie dzīvo vieni paši vai radinieku (galvenokārt vecvecāku) aprūpē

Radīsim krāsainas klases Šidžažuangā, Ķīnā

Kādas bija problēmas?

Ja bērni ir ilgstoši šķirti no vecākiem, viņi kļūst viegli ievainojami un viņiem rodas gan fiziskas, gan emocionālas problēmas. Turklāt skolu telpas, kurās šie bērni izglītojas, ir nožēlojamā stāvoklī.

Kā mums izdevās izveidot krāsainu vidi, nodrošinot viņiem labākas

Kopā ar Ķīnas nākamās paaudzes izglītības fondu Dulux (Sadolin filiāles zīmols Latvijā) krāsu lietpratēji noformēja bērniem klases telpas Beijes pamatskolā Šidžažuangā, Ķīnā. Viņu iepriekš pelēkās, vecās klases telpas tagad pārvērstas ar spilgtām krāsām un rakstiem. Tika uzstādīti arī datori, lai bērni varētu sazināties ar saviem tālumā esošajiem vecākiem tiešsaistē. Līdz šim visā Ķīnā atjaunotas vairāk nekā 35 skolas, un šis darbs tiks turpināts. Projektu ļoti atzinīgi vērtē gan bērni, gan vietējie skolotāji.

“Maniem skolniekiem ļoti patiks uzturēties šādā krāsainā klases telpā”, teica Su Mei, Beijes skolas skolotāja.

Izmēģiniet Sadolin Visualizer
Lūgums uzgaidīt, tonis lādējas…