Izmēģiniet Sadolin Visualizer

Lejupielādējiet lietotni un virtuāli pielaikojiet toņus uz sienām
Skatīt

Kā izvēlēties krāsas toni

Sadolin eksperti ir izstrādājuši vairākus noderīgus rīkus, kas palīdzēs jums vienkārši un ērti izvēlēties īsto krāsas toni. 

Īstās toņu kombinācijas izvēle nav vienkāršs uzdevums. Pareizi izvēlēts tonis var radīt brīnumus - atdzīvināt un uzlabot jūsu mājas izskatu, izcelt nepieciešamos elementus vai pat padarīt tumšu telpu gaišāku un šauru telpu vizuāli plašāku. Piedāvājam iepazīties ar vairākiem vienkārši lietojamiem rīkiem, kas palīdzēs jums izvēlēties toņus un īstenot iecerēto. 

Toņu stends

Šajā stendā atradīsiet populārākos toņus un to paletes. Mūsu krāsu toņu stendu meklējiet lielākajos būvmateriālu veikalos.

Toņu kartes

Toņu stendā atrodamās toņu kartes priekšpusē redzams izvēlētais tonis, savukārt otrā pusē atradīsiet trīs šī toņa kombināciju piedāvājumus - līdzīgus toņus, neitrālos un dizaineru izvēlētās kombinācijas.

Krāsas toņu testeri

Sienas krāsas toņa izvēle vēl nekad nav bijusi tik vienkārša! Unikālie Sadolin Ambiance krāsas toņu testeri apvieno sevī krāsu, toni un krāsotāja rullīti. Šis unikālais “trīs vienā” produkts ļauj izmēģināt uz sienas dažādus toņus ātri, vienkārši un bez  liekas nekārtības.  

Lietotne Sadolin Visualizer

Vienkārša un aizraujoša bezmaksas lietotne Sadolin Visualizer ļauj eksperimentēt ar simtiem toņu, vērojot ekrānā, kā krāsas toņi tiek pielaikoti jebkurai mājas sienai. Lejupielādējiet lietotni un izmēģiniet!

Sadolin toņu paletes

Tas ir klasisks veids, kā izvēlēties krāsas toni. Sadolin Professional paletē varat izvēlēties no 2079 dažādiem toņiem. Jautājiet Sadolin toņu paleti būvmateriālu veikalu krāsu nodaļā.

Toņu sensors

Piedāvājam arī īpaši unikālu rīku - toņu sensoru (Colour sensor), ar kuru varat noskenēt toni no jebkura priekšmeta, materiāla vai auduma, un ar bezmaksas lietotnes palīdzību noteikt toni no Sadolin toņu kataloga. Jautā toņu sensoru būvmateriālu veikalu krāsu nodaļā.

Izvēlies toni un izmēģini pirms krāsošanas

Izmēģiniet Sadolin Visualizer
Notiek datu iegūšana, lūdzu, uzgaidiet...