Izmēģiniet Sadolin Visualizer

Lejupielādējiet lietotni un virtuāli pielaikojiet toņus uz sienām
Skatīt
Tev patīk Tava virtuve, bet apnikuši skapīši? Uzzini, kā tos pārkrāsot, lai piešķirtu tiem jaunu, svaigu izskatu.

Kā krāsot virtuves skapīšus

Piešķir skapīšiem jaunu, svaigu izskatu, tos nokrāsojot

1) Pirmkārt, noņem visu apdari un rokturus, kā arī izņem skapīšu un atvilktņu saturu. Izmanto līmlenti, lai pasargātu eņģes un stiklu, un apklāj citas telpas daļas, ja nepieciešams.

2) Nomazgā skapīšus ar taukus šķīdinošu tīrīšanas līdzekli. Tas noņems taukus un radīs gludu darba virsmu. Noņem līdzekļa paliekas ar mitru drānu.

3) Kad skapīši nožuvuši, apstrādā ar smalku smilšpapīru (vari izlaist šo soli, ja Tev ir melamīna vai ļoti spīdīgas virsmas). Aizpildi nelīdzenumus ar augstas kvalitātes gatavu pildvielu un vēlreiz apstrādā ar smilšpapīru.

4) Apstrādā ar koka vai melamīna gruntējumu atkarībā no virsmas. Var gadīties, ka gludam durvju pārklājumam būs jāizmanto mazs rullītis.

6) Uzklāj divas izvēlētās krāsas kārtas. Kad pirmā kārta ir pilnībā nožuvusi, apstrādā ar smalku smilšpapīru, lai nodrošinātu gludu, profesionālu izskatu. Atceries noslaucīt putekļus ar mitru drānu.

7) Kad otrā kārta ir pilnībā nožuvusi, uzmanīgi noņem līmlenti, pieliec atpakaļ apdari un rokturus un priecājies par saviem jaunajiem, mirdzošajiem skapīšiem.

Izmēģiniet Sadolin Visualizer
Notiek datu iegūšana, lūdzu, uzgaidiet...