Izmēģiniet Sadolin Visualizer

Lejupielādējiet lietotni un virtuāli pielaikojiet toņus uz sienām
Skatīt
Nav vajadzības mest ārā otas un rullīšus, kad esi pabeidzis krāsošanas darbus — tos var vienkārši izmantot vēlreiz, ja par tiem pienācīgi parūpējas.

Uzzini, kā tīrīt un uzglabāt otas

Izlasi videi draudzīgos padomus otu tīrīšanai un glabāšanai.

1) Vai esi krāsošanas darbu vidū un gribi uzglabāt otas svaigas pa nakti? Tādā gadījumā tās nav nepieciešams pamatīgi tīrīt. Vienkārši ietin otu galus un rullīšus pārtikas plēvē vai ievieto tās vakuuma maisā. Aptin vietu ap rokturi ar līmlenti un glabā sausā vietā līdz pat divām dienām.

2) Līdzko esi pabeidzis krāsot, ir laiks otas un rullīšus pamatīgi iztīrīt. Pirmkārt, noskrāpē pēc iespējas vairāk sakaltušās krāsas.

3) Ja esi izmantojis krāsu uz ūdens bāzes, vienkārši iemērc otu vai rullīti siltā ūdeni uz apmēram 2 stundām. Noslauki ar tīru drānu un noliec sausā vietā nākamajai lietošanas reizei.

4) Vai izmanto krāsu uz šķīdinātāja bāzes? Ielej nedaudz šķīdinātāja bāzes tīrīšanas līdzekļa (to var atrast saimniecības preču veikalā) nelielā burkā vai traukā un kustini otu gar malām, lai tīrīšanas līdzeklis nokļūst saru pamatnē. Mērcē to aptuveni 2 stundas, noslauki ar tīru drānu un noliec sausā vietā nākamajai lietošanas reizei.

5) Šķīdinātājus nevajadzētu liet izlietnē, tādēļ, kad esi pabeidzis tīrīt otas, uzliec burkai vai traukam vāku un atstāj to uz 24 stundām. Tiklīdz krāsa nogrimusi dibenā, vari ieliet atlikušo šķīdinātāja tīrīšanas līdzekli pudelē nākamajai lietošanas reizei. Pirms izmet burku, ļauj krāsai pilnībā izžūt. Centies izmantot pēc iespējas mazāku burku vai trauku, lai izlietotu pēc iespējas mazāk šķīdinātāja — planēta būs Tev pateicīga!

Iespēju planēta ir gaišāka nākotne, kuru visi varam palīdzēt radīt — vienkārši izdarot gudras izvēles. Atklāj, kā visi varam jau šodien veicināt pozitīvas pārmaiņas.

Izmēģiniet Sadolin Visualizer
Notiek datu iegūšana, lūdzu, uzgaidiet...