Izmēģiniet Sadolin Visualizer

Lejupielādējiet lietotni un virtuāli pielaikojiet toņus uz sienām
Skatīt
Maigi zaļas sienas ar zilā tonī krāsotu loga rāmi
Ienesiet ārtelpu iekšā, izmantojot zaļos un zilos toņus

Ielaidiet telpā plašas debess sajūtu ar Sadolin gada toni

Atvērta telpa, malks svaiga gaisa – mūsu vajadzība pēc dabas vēl nekad nav bijusi tik ļoti jūtama. Tendences vadītie GREENHOUSE paletes zaļie un zilie toņi, kas apvienoti ar Sadolin 2022. gada toni Bright Skies™ var likt jebkurai telpai būt saskaņā ar dabu. Lūk, četri vienkārši veidi, kā to izmantot...

Sajūta, ka esat saistīts ar dabu, sniedz dvēselei atbrīvojošu sajūtu. Neatkarīgi no tā, vai dzīvojat laukos vai pilsētā, jūs varat ienest dabas svaigumu savā telpā ar zaļumu, dienasgaismu un krāsas toņiem.

Sadolin 2022. gada tonis Bright Skies™ ir viegls, gaisīgs un atdzīvinošs tonis, kas var uzreiz atsvaidzināt jūsu dzīvojamo telpu. Tas dabiski mijiedarbojas ar GREENHOUSE toņiem – paleti, kas ir piesātināta ar nokrāsām, kuras iedvesmojusi apkārtējā pasaule, sākot no sūnaini zaļiem līdz dabīgi neitrāliem toņiem.

Neatkarīgi no tā, vai izvēlaties izmantot tikai vienu vai divus toņus, vai izmantojat vairākus toņus, šīs toņu kombinācijas iedvesīs svaigumu jebkurā telpā un ieviesīs dabas pozitīvo ietekmi.

1. Pārvērtiet griestus debesīs

Bāli zaļas sienas ar zilā tonī krāsotiem griestiem

Griesti bieži tiek nokrāsoti izteikti balti, taču kāpēc gan neizvēlēties toni? Bright Skies™ ir ideāla izvēle tonim augšējā plaknē virs galvas, sniedzot vieglu un gaisīgu neierobežotas vietas sajūtu jebkurā telpā. Mēģiniet apvienot to ar vēsām, mierīgām, maigi zaļām sienām no GREENHOUSE toņu paletes, lai iegūtu svaigu, aptverošu sajūtu, kas maksimāli izmantos dienasgaismu.

 

2. Saplūstiet ar krāsas toni

Guļamistaba ar zaļā tonī krāsotām durvīm un sienām zilā tonī

Piešķiriet guļamistabai svaigu plašuma sajūtu ar Sadolin gada toni un GREENHOUSE toņiem. Izmantojot maigi zaļus un pelēkzilus toņus apakšējām sienas daļām un koka izstrādājumiem, un krāsojot augšējo daļu Bright Skies™ tonī, paskatoties uz augšu, jums radīsies papildu augstuma sajūta. Sajauciet dabiskos un zaļos toņus, lai izveidotu vislabāko oāzi.

 

3. Toņu spēle virtuvē

Virtuve ar atvērta tipa plauktiem ar zilu un zaļu fona sienu

Atvērtiem plauktiem ir lielāks vizuāls efekts virtuvē vai ēdamistabas zonā, kad tie ir piestiprināti pie krāsainas sienas. Lūk, GREENHOUSE toņi pretstatā Sadolin 2022. gada tonim Bright Skies™ izveido atsvaidzinošu fonu vienkāršam plauktam. Šie debesu, zāles, lapu un augu toņi ir ideāli piemēroti arī dabisko materiālu, piemēram, koka un keramikas rokām darinātu izstrādājumu izcelšanai.

 

4. Ārtelpas sajūta darbistabā

Galds pie gaiši zaļas ķieģeļu sienas ar zilu apmali

Gaisīgas dabiskās krāsas labi iederas mājas birojā, jo mīkstina augsto tehnoloģiju gaisotni. Izvēlieties gaišākus GREENHOUSE paletes toņus, lai maksimāli izmantotu dabisko dienasgaismu, un norobežojiet savu darbavietu ar Sadolin 2022. gada toni Bright Skies™, lai piešķirtu uzmundrinošu, atsvaidzinošu sajūtu.

Izmēģiniet Sadolin Visualizer
Notiek datu iegūšana, lūdzu, uzgaidiet...