Izmēģiniet Sadolin Visualizer

Lejupielādējiet lietotni un virtuāli pielaikojiet toņus uz sienām
Skatīt
Dzīvojamā istaba ar maigi rozā sienām un dubultām strīpām

Ienesiet savās mājās dabas bagātību ar siltām, dabīgām nokrāsām

Toņi no RAW paletes smeļas iedvesmu no dabas dizaina un izejvielu bagātības. Salmi, kvieši, koksnes brūnums – tās ir nokrāsas, kas jūsu mājām var dot tūlītēju savvaļas aromātu.

RAW toņu palete atspoguļo dabas resursu un dizaina bagātību un radošo potenciālu. Iedvesmojoties no saulainā siena laika un novāktās labības siltajiem toņiem, šie ir toņi, kas var ienest jūsu mājā bagātīgu dabisku nokrāsu, tajā pat laikā nebūs pārsātināti.

Floristikas pasaulē kaltēti ziedi ir pazīstami kā "mūžīgie ziedi", un arī šiem toņiem ir bezgalīguma sajūta. Lieliski piemērotas siltuma un dziļuma radīšanai telpā, tie labi izskatās atsevišķi vai kombinācijā ar Sadolin gada toni Wild WonderTM.

Izmēģiniet kādu no šīm četrām dekorēšanas idejām ar RAW paletes toņiem…

Galvenajā loma – virtuves izlietne 

 

Dziļi un piesātināti kanēļa un muskatrieksta toņi rada dramatisku izskatu šajā virtuves zonā — efektu pastiprina grafiski krāsots šaha laukums, izmantojot Wild WonderTM toni. Rezultāts ir kontrastējošs salīdzinājumā ar balto virtuves izlietni un siltos toņos veidoto virtuves iekārtu ar dabīgā koka elementiem. Kopskats rada bagātīgu un aicinošu telpu.

 

Virtuve ar piesātināti dziļi brūniem toņiem un šaha laukuma krāsojuma efektu

Krāsojiet saulrietu guļamistabā

 

Tonizējošie RAW paletes toņi lieliski der, lai ar dažādu nokrāsu joslu palīdzību vizuāli sadalītu sienu. Šajā piemērā maigi oranžā un smalki rozā nokrāsa ir papildināta ar Sadolin 2023. gada toni Wild WonderTM, lai radītu saulrieta efektu. Līdzās neapstrādātiem koka paneļiem un aksesuāriem no dabīgiem materiāliem tie piešķir guļamistabai bagātīgu, siltu sajūtu.

 

Dalītās sienas efekts guļamistabā, apvienojot rūsgani oranžu, rozā un salmu dzeltenu nokrāsu

Mājīguma tonis viesistabā

 

Siltie toņi no mūsu RAW paletes ir lieliski piemēroti, lai padarītu telpu mājīgu. Krāsota divos brūnos toņos ar Sadolin gada toņa Wild WonderTM nodalošo joslu, šī siena rada bagātīgu fonu. Dekoratīva koka paneļu siena kopā ar korķa materiāla galdiņu, rotangpalmas un māla dekori piešķir telpai dabas enerģiju.

 

Viesistabas vertikāli sadalīta siena, kurā apvienoti dažādi brūni toņi un krēmkrāsas dīvāns.

Eleganta ēdamistabas zona

 

Izmantojiet mirdzošo Sadolin gada toni Wild WonderTM , lai ierāmētu loga apmales, un radiet elegantu ēdamistabas zonu ar dziļi piesātinātu un cēlu bordo nokrāsu.

 

Divu toņu siena ar apaļu galdu un baltu gaismekļa abažūru
Izmēģiniet Sadolin Visualizer
Notiek datu iegūšana, lūdzu, uzgaidiet...