Izmēģiniet Sadolin Visualizer

Lejupielādējiet lietotni un virtuāli pielaikojiet toņus uz sienām
Skatīt
Atvērta plānojuma dzīvojamā istaba rozā un zilos toņos
Izmantojiet nomierinošu toņu salikumu

Izmantojiet nomierinošu toņu salikumu ar Sadolin gada toni

Smalka, iedvesmojoša un dzīvespriecīga STUDIO palete rada telpu, kurā varat uzlādēties, sajust iedvesmu un aizmukt no ikdienas. Tās bāli sārtie, sarkanie un oranžie krāsu toņi lieliski saskan līdz ar atsvaidzinošu Sadolin 2022. gada toni Bright Skies™.

Radošuma izmantošana var būt enerģiska, mierinoša un priecīga, un mums visiem ir nepieciešama telpa, kurā varam justies iedvesmoti klausoties mūziku, lasot grāmatas un sapņojot. STUDIO palete var nodrošināt nomierinošu fonu ar savām maigajām pasteļkrāsām: siltas nokrāsas, kas lieliski saskan ar vēso, svaigo Bright Skies™ toni.

Neatkarīgi no tā, vai izvēlaties krāsot sienas vai eksperimentēt ar kādu no mūsu radošajām krāsošanas tehnikām, tie ir toņi, kas vienkārši izskatās labi kopā un var atsvaidzināt jebkuru vietu jūsu mājoklī – sākot ar lielāko dzīvojamo istabu un beidzot ar mazāko kaktiņu.

Apskatiet mūsu idejas par STUDIO toņu apvienošanu visā mājā un jūtieties iedvesmots…

1. Norobežojiet atpūtas zonu

Zilas sienas un griesti dzīvojamajā istabā ar smilškrāsas sienām

Plaša paneļa izmantošana ir lielisks veids, kā ierāmēt mēbeles, nevis krāsot sienas no vienas malas līdz otrai. Šeit Bright Skies™ Sadolin 2022. gada toņa svītra tiek turpināta līdz pat griestiem, lai iegūtu visaptverošu izskatu ar mūsdienīgu, svaigu pieskaņu. Kad atlikušās sienas ir nokrāsotas dabiskā neitrālā tonī, rezultāts ir spilgts, gaisīgs un iedvesmojošs.

2. Padariet guļamistabu par relaksējošu patvērumu

Pasteļtoņu guļamistaba ar krāsotu apli pie sienas

Maigi, nomierinoši un mazliet krāšņi STUDIO toņi izcili iederas guļamistabā. Izveidojiet atpūtas stūrīti, kur saritināties dienas beigās, sadalot sienu ar krāsotu apli citā papildinošā tonī. Gaiši rozā un ceriņu toņi, kas ierāmēti ar gaisīgiem Bright Skies™ toņiem, rada maigu salikumu, kas ir gan izsmalcināti, gan relaksējoši.

 

3. Piešķiriet priekšnamam siltumu

Tumši rozā tonī krāsotas sienas, kas vērstas uz galdu un krēsliem

STUDIO toņu un Sadolin 2022. gada toņa Bright Skies™ izmantošana ir ļoti plaša, jo tie lieliski sader kopā. Lielā telpā pievienojiet siltumu ar piesātināti rozā toni, kas robežojas ar bālu toni. Un padomājiet par visu telpu, nevis tikai par vienu istabu. Pievienojot to pašu toni vai tā nokrāsas blakus esošajā zonā padarīsiet visu salikumu vienotu.

 

4.  Piešķiriet raksturu

Daudzkrāsainas sienas aiz atvērta tipa plauktiem dzīvojamā telpā

Vai ir labāks veids, kā piešķirt savai mājai toni un raksturu, ja ne ar krāsu elementiem aiz atvērta tipa plauktiem? STUDIO paletes koordinējošās nokrāsas ir ideāli piemērotas dinamiskam fonam, kas ir iedvesmojošs un novatorisks. Vienkārši sajauciet un apvienojiet krāsas toņu blokus, izvēloties iecienītākos STUDIO toņus, līdzās gaišajam un gaisīgajam Bright Skies™ tonim.

 

Izmēģiniet Sadolin Visualizer
Notiek datu iegūšana, lūdzu, uzgaidiet...