Izmēģiniet Sadolin Visualizer

Lejupielādējiet lietotni un virtuāli pielaikojiet toņus uz sienām
Skatīt
Ēdamistabas zonas sienas persiku, dzeltenos un salmu krāsas toņos

Izveidojiet harmonisku, dzīvespriecīgu telpu ar Sadolin gada toni

Iedvesmojoties no dabas pasaules kņadas, kā arī pļavu, prēriju un savvaļas ziedu lauku bioloģiskās daudzveidības, BUZZ toņu palete un tās daudzveidīgās nokrāsas var ienest vitalitātes un prieka sajūtu jebkurā jūsu mājas telpā. 

Šī BUZZ toņu palete smeļas iedvesmu no dabas neparastajām ekosistēmām – skaistām savvaļas puķu pļavām, kurās lidinās tauriņi un bites. Šīs paletes dinamiskās nokrāsas rada bagātīgu, enerģisku telpu, kas piešķir rotaļīgumu un prieka sajūtu. 

BUZZ toņi ir lieliski piemēroti drosmīgiem paziņojumiem, un tie piešķirs jūsu mājai personību. Esiet radošs - izmantojiet ģeometriskas formas un gudru toņu dalīšanu blokos, lai izveidotu dramatisku kontrastu ar dalītās sienas efektu vai izceltu fokusa punktus telpā. 

Izmēģiniet šīs četras dekorēšanas idejas, izmantojot Sadolin gada toni Wild Wonder™ un BUZZ papildinošo toņu paleti. 

Dodiet vaļu grafikai viesistabā

 

Esiet drosmīgs savā viesistabā - kombinējiet toņus un spēlējaties ar krāsu efektiem; BUZZ toņu palete ļaujas brīvai dažādu sajaukumu veidošanai. Lūk, aplis, kas krāsots Wild Wonder ™ tonī - tas veido priecīgu un negaidītu elementu, pievienojot siltu un mirdzošu sajūtu pretstatā maigi rozā sienas fonam. 

Pasteļrozā sienas viesistabā ar krāsotu zelta apli.

Izveidojiet kontrastu guļamistabā

 

Dinamiski un vienlaicīgi arī harmoniski BUZZ toņi - tie radīti, lai tos varētu viegli savstarpēji saskaņot. Esiet radoši, izmantojiet dalītās sienas efektu. Piemērs, kā nodalīt gultas zonu, izmantojot maigi rozā toni, taču pārējo telpu krāsot 2023.  gada Wild Wonder™ tonī. Tā ir kombinācija, kas rada priecīgu, siltu un viesmīlīgu telpu. 

 

Lūkojoties caur durvīm guļamistabā ar vertikāli sadalīto sienu rozā un salmu dzeltenā nokrāsā.

Ienesiet virtuvē saules gaismu 

 

Iedvesmojoties no toņiem, ko var atrast savvaļas puķu pļavās, BUZZ toņu palete - vienkārši savstarpēji kombinējamas un saskanīgas nokrāsas. Lūk, kā Wild Wonder™ tonis kombinācijā ar bagātīgi dzelteno nokrāsu atdzīvina šo virtuvi.

 

Virtuve ar spilgti dzelteniem plauktiem

Pievienojiet akcentu, izmantojot toņu blokus

 

Radiet izteiktu dizainu, izmantojot vienkāršu nokrāsu dalīšanu blokos, un jūs nekļūdīsieties, apvienojot kādu no BUZZ paletes toņiem ar Sadolin gada toni Wild Wonder™. Šajā darba zonā pasteļrozā kāpnes nemanāmi saplūst ar sienām un griestiem, kas krāsoti Sadolin gada tonī. Pieskaņotas mēbeles un aksesuāri tādā pašā rozā tonī rada vienotu un saskanīgu interjeru.

 

Darba vai mācību telpa ar pasteļrozā toņos nokrāsotām kāpnēm
Izmēģiniet Sadolin Visualizer
Notiek datu iegūšana, lūdzu, uzgaidiet...