Izmēģiniet Sadolin Visualizer

Lejupielādējiet lietotni un virtuāli pielaikojiet toņus uz sienām
Skatīt
Virtuve ar zaļu un gaiši zilu fonu
„Kā es varu dalīt zonās atvērta plānojuma telpu?"

„Kā es varu dalīt telpu zonās ar Sadolin 2022. gada toni?”

Mājokļa pārveidošanai daudzfunkcionālā telpā, vienlaikus piešķirot tai svaigumu, nav jābūt sarežģītai. Vienkārši izmantojiet Sadolin 2022. gada toni Bright Skies™ un tā papildinošos toņus, lai nodalītu dažādas atvērtā plānojuma telpas zonas. Lūk, četras viegli īstenojamas idejas...

Neatkarīgi no jūsu atvērtā plānojuma telpas lieluma, tās sadalīšana atsevišķās zonās, var palīdzēt strādāt efektīvāk, it īpaši, ja tā veic vairākas funkcijas – piemēram, kalpo kā dzīvojamā istaba, darbavieta un spēļu zona. Krāsa ir lielisks veids, kā to panākt, jo dažādu krāsas toņu izmantošana dažādām zonām var piešķirt telpai identitāti pat bez sienu klātesamības.

Sadolin 2022. gada tonis Bright Skies™ un tā paletes nodrošina perfektus gatavos koordinējošos toņu salikumus, lai atvieglotu telpas sadalīšanu zonās. Tas, kā jūs izmantojat šīs kombinācijas, būs atkarīgs no jums nepieciešamajām zonām, bet Bright Skies™ un papildinošās toņu paletes  var mijiedarboties vairākos veidos, lai ikvienā atvērtā plānojuma telpā radītu elastības un svaiguma sajūtu.

Lūk, četri vienkārši veidi, kā izveidot zonējumu ar Sadolin 2022. gada toni Bright Skies™. Lai iegūtu vairāk ideju, skatīties video.

1. Izkrāsojiet savu mājas biroju paši

Guļamistaba ar ziliem griestiem un brūnu sienu aiz gultas

Ja atpūtas telpa, piemēram, dzīvojamā istaba vai guļamistaba, ir vienīgā pieejamā vieta rakstāmgaldam un krēslam, izvēlieties telpas fonu, kas darbojas neatkarīgi no tā, ko jūs tajā darāt. Toņi no WORKSHOP paletes rada siltumu, savukārt griesti, krāsoti Bright Skies™ tonī, piešķir svaigumu, gaisīguma sajūtu un organisku saikni ar dabu.

 

2. Nodaliet telpu mājas darbiem un rotaļām

Bērna guļamistabas rotaļu istaba ar sienu, kas nokrāsota dzeltenā un zilā tonī

Ja telpai ir jākalpo diviem mērķiem, piemēram, kā šai bērnistabai, tās sadalīšana, izmantojot dažādus toņus, ir gudrs risinājums. Bright Skies™ ir piemērots tonis, kas notur uzmanību un uzlabo koncentrēšanās spējas, savukārt koordinējošais pieklusinātais sinepju tonis ir ideāls rotaļām. Sadalošā līnija dzīvīgā tonī papildus izcelšanai.

 

3. Iezīmējiet akcentu

Dzīvojamā istaba ar starpstāvu, kas nokrāsots zilā tonī

Ar krāsas toņu palīdzību izdaliet atsevišķi lielāko istabas daļu, piemēram, kā šo starpstāvu biroju. Izmantojiet vienu toni, lai nošķirtu darbu no atpūtas, un Bright Skies™ ir ideāls gaišs un gaisīgs tonis, lai palīdzētu palielināt koncentrēšanās spējas. Pārējā telpa, kas pabeigta maigos gaiši rozā un pieklusinātā sinepju tonī, kļūst par lielisku vietu atpūtai saspringtas darba dienas beigās.

 

4. Savienojiet telpas ar toņu palīdzību

Zils aplis uz brūnas sienas ar zilā tonī nokrāsotu istabu ārpusē

Ja blakus esošās istabas ir daļēji sadalītas, krāsa var palīdzēt savienot abas zonas kopā. Šis Bright Skies™ aplis sasaucas ar sienu toni ārpusē un ievelk gaisīgu debesu sajūtu no biroja gaitenī.

Izmēģiniet Sadolin Visualizer
Notiek datu iegūšana, lūdzu, uzgaidiet...