Izmēģiniet Sadolin Visualizer

Lejupielādējiet lietotni un virtuāli pielaikojiet toņus uz sienām
Skatīt
Ceriņu krāsas guļamistaba ar loga rāmi, kas nokrāsots zilā krāsā
„Kā es varu panākt, lai mana telpa izskatītos plašāka?”

„Kā es varu likt savai telpai izskatīties plašākai ar Bright Skies™?”

Gaiša un optimistiska nokrāsa- Sadolin 2022. gada tonis Bright Skies™ ir ideāls veids, kā ienest svaigumu jebkurā telpā. Izmantojot tās papildinošās tendenču paletes, mēs esam apkopojuši četras idejas, lai padarītu jūsu telpu vieglāku un gaisīgāku, sākot no griestu krāsošanas līdz divu toņu sienām...

Bright Skies™ ir gaišs tonis ar dabiski zilu nokrāsu, kas jūsu mājoklī ienes svaiga gaisa un plašas debess sajūtu. Tas ir arī neticami universāls, lieliski saderot kopā ar četrām dažādām papildinošajām paletēm, lai jebkurai telpai piešķirtu tūlītēju gaismas un telpas sajūtu neatkarīgi no tās lieluma.

Nostrādā ne tikai toņu kombinācija, bet arī tas, kā un kur jūs tos lietojat. Bright Skies™ var izgaismot un padarīt košu lielu sienas vai griestu platību, taču tas ir arī efektīvs akcentu tonis, kas pievērš uzmanību telpas daļām vai izveidojot centrālo elementu. Un tā četras pavadošās paletes sniedz jums nebeidzamu iespēju dažādos veidos apvienot toņus.

Lūk, četras vienkāršas idejas telpas pārveidošanai, izmantojot Sadolin 2022. gada toni un tā paletes. Lai iegūtu vairāk iedvesmas, skatieties video.

1. Pievienojiet akcentu ar krāsotiem griestiem

Ēdamzāle ar zilā tonī nokrāsotiem griestiem

Uzmeklējiet un izveidojiet pats savu debess ainavu ar griestiem, kas krāsoti Sadolin 2022. gada tonī Bright Skies™. Šis atdzīvinošais tonis var palīdzēt iedvest atvērtības sajūtu jebkurā telpā, kā arī organisku saikni ar dabu. Apvienojumā ar gaišiem papildinošiem toņiem vai vienkārši izmantots atsevišķi, tas maksimāli izmantos dabisko dienasgaismu.

 

2. Sienu un skapju saskaņošana

Virtuve ar zilā tonī nokrāsotām sienām un skapjiem

Piešķiriet savai virtuvei jaunu dzīvi, pārkrāsojot gan skapju durvis, gan sienas ar Bright Skies™. Šis gaisīgais un vieglais atdzīvinošais tonis ne tikai piešķir svaigumu, bet arī vairo dienasgaismu, padarot jūsu virtuvi plašāku. Sienu krāsošana vienā tonī rada nevainojamu efektu, kas veido vienotu koptēlu.

 

3. Izmēģiniet divu toņu sienas

Divu toņu zila un balta siena, kas vērsta uz galdu un krēsliem

Sienu krāsošana divos papildinošos toņos var radīt vizuālu interesi telpai. Tumšākas nokrāsas apakšpusē un gaišāka toņa augšpusē izmantošana var arī veicināt augstuma sajūtu, paverot acis augšup. Viegls un gudrs veids, kā uzreiz padarīt jūsu telpu plašāku.

 

4. Atsvaidziniet savu darbtelpu

Birojs ar zilām sienām, apaļu galdu un rozā krēslu

Sadolin 2022. gada tonis Bright Skies™ ir ideāls fons aizņemtai ikdienas dzīvei, nodrošinot gaisīgu neierobežotas vietas sajūtu jebkurā telpā. Gaiši zilais tonis var ieviest skaidrību darbīgā mājā, kā arī ienest omulīgu saikni ar dabu. Izmantots arī ap logiem, Bright Skies™ palīdzēs piešķirt svaiguma sajūtu un maksimāli palielināt dienasgaismu.

 

Izmēģiniet Sadolin Visualizer
Notiek datu iegūšana, lūdzu, uzgaidiet...