Izmēģiniet Sadolin Visualizer

Lejupielādējiet lietotni un virtuāli pielaikojiet toņus uz sienām
Skatīt

Kā izmantot Sadolin 2019. gada toni savā mājoklī

Iepazīstiet Spiced Honey toņa daudzpusību un dažādus paņēmienus, kā to izmantot savā mājoklī

Kā ik gadu, arī šogad mūsu Globālā estētikas centra krāsu toņu eksperti strādāja kopā ar dizaina un sabiedrības tendenču prognožu ekspertiem, lai atlasītu 2019. gada Sadolin toni. Šogad ir izvēlēts tonis Spiced Honey — silts dzintara tonis, kas atspoguļo jauno pozitīvisma noskaņu.

Spiced Honey ir izcili daudzpusīgs tonis, kas var iedzīvināt visdažādākās noskaņas atkarībā no tā, ar kuru toņu paleti to kombinējat. Izskatiet šo ceļvedi par Spiced Honey izmantošanu mājoklī un izlemiet, kura toņu palete ir vispiemērotākā jūsu stilam.

Nomierinoša vieta pārdomām
 

Attēlā noskaņojums ir liegi izsmalcināts, jo Spiced Honey tonis sader ar zemes dzeltenbrūno un vēsi pelēkajiem toņiem, taču melnā krāsa piešķir noformējumam grafisku akcentu

Kuri ir īstie toņi?
E4.22.49 
D6.25.43

Atslābinoša vieta sapņošanai

sadolin-krasu-nakotne-2019-gada-tonis-vieta-sapnosanai-viesistaba-iedvesma-latvija-32.jpg

Vai meklējat vietu, kur aizsapņoties? Apvienojiet Spiced Honey zemes toņus ar pieklusinātiem pasteļtoņiem, silta koka priekšmetiem un mīkstām tekstilijām, lai izveidotu atpūtai un apcerei izcili piemērotu nomierinošu vidi.

Kuri ir īstie toņi?
FN.01.79 
B5.05.52 
E4.22.49

Omulīga vieta, ko iemīlēt 

sadolin-krasu-nakotne-2019-gada-tonis-vieta-milestibai-virtuve-iedvesma-latvija-48_0.jpg

Ja jums patīk atrasties starp sev mīļajiem cilvēkiem un lietām, šī siltā un aicinošā palete ir domāta jums. Krāsu pigmentiem bagāto toņu salikums apvienojumā ar vienkāršām koka mēbelēm, pītiem groziem un keramiku rada vietu, kur ikviens var justies viegli.

Kuri ir īstie toņi?
E4.22.49
D0.34.47 
C6.53.33 
B9.30.21

Dzīvīga vieta darbošanās priekam

sadolin-krasu-nakotne-2019-gada-tonis-vieta-darbosanas-priekam-gulamistaba-iedvesma-latvija-14.jpg

Šī palete ir paredzēta tiem, kas vēlas izjust enerģijas pilnu un jūsmīgu noskaņojumu un rītos ātri izlēkt no gultas. Spiced Honey ievieš līdzsvaru un harmoniju spilgtu un drosmīgu krāsu salikumā, taču dizainu bagātina zaļi telpaugi un avangardiskas, mūsdienīgas mēbeles.

Kuri ir īstie toņi?
JN.00.88 
C5.57.42
Q9.12.76 
E4.22.49 

Izpētiet, kuri toņi vislabāk sader ar 2019. gada Sadolin toni - Spiced Honey, un izmantojiet lietotni Sadolin Visualizer, lai piemeklētu savam mājoklim vispiemērotāko dizainu.

Izmēģiniet Sadolin Visualizer
Notiek datu iegūšana, lūdzu, uzgaidiet...