Izmēģiniet Sadolin Visualizer

Lejupielādējiet lietotni un virtuāli pielaikojiet toņus uz sienām
Skatīt

Moderns koka interjera elementu dizains

No drosmīgiem toņiem līdz minimālistiski neitrālām nokrāsām – šobrīd koka virsmas interjerā ir iespējams nokrāsot gandrīz jebkurā jums tīkamā tonī, pieskaņojot vai tieši otrādi – akcentējot konkrēto koka virsmu.Pelēks – tonis ar vairākām nokrāsām, kas šobrīd ir aktuāls jebkurā nozarē un jomā. Tas ir neitrāls tonis, kas var būt arī elegants veids, kā piešķirt telpai svaigas pārmaiņas. Taču pelēkas var būt ne tikai sienas, bet arī mēbeles. Izvēlieties sev tuvāko pelēko toni savas mājas koka elementiem – vai tas būtu pietuvināts no jūras izskalotam olim vai maigais zosu dūnu pūkainums, un piešķiriet svaigu izskatu savam mājoklim.

After
Before

Krāsojot koka mēbeles vai interjera  elementus un atstājot sienas neitrālos toņos, jūs varat iegūt pietiekami efektīgu izskatu un tai pat laikā nepārslogot telpu. Krāsaini koka izstrādājumi var darboties arī kā savienojošais pavediens, kas saista dažādu mājas telpu kopskatu un sajūtu, kā arī citreiz ļoti meistarīgi maskē ikdienas netīrumus un putekļus.

Melns tonis, ko izmanto gan skapīšu durvju krāsošanai, gan kafijas galdiņiem, ir drosmīgs interjera dizaina paņēmiens. Melnas durvis savienojumā ar melniem pakāpieniem un logu ailēm padarīs jebkuru ieejas vai trepju zonu par ko tādu, ko viesi pamanīs un atcerēsies. Melnie akcenti noteikti nodrošinās, ka telpa kļūs par jūsu mājas uzmanības centru.

Pelēkā apdare guļamistabā ir vienkāršs veids, kā pieklusināt telpu, it īpaši, ja tiek izmantoti arī citi neitrāli elementi. Arī pelēks uz balta fona ir moderns veids, kā atjaunināt klasiski melnbalto, un tas vieglā un vienkāršā veidā veidos jūsu telpu mūsdienīgu. Pārveidojiet jebkuru telpu ar kontrastējošiem pelēkiem toņiem, lai radītu dramatisku izskatu vai papildinātu monohromo stilu.

Stila padoms: Iedvesmojāties piešķirt krāsas savam mājoklim, taču nezināt, kā?

Neatkarīgi no tā, vai vēlaties krāsot trepju zonu vai iekšdurvis, ierāmējiet telpu un krāsojiet, piemēram, grīdlīstes vai piešķiriet savām mēbelēm citu, pavisam jaunu krāsas toni.

Savukārt, ja vēlaties izmēģināt kādu drosmīgāku toni, tad droši eksperimentējiet uz kāda nelielāka koka dizaina elementa vai mēbeles. Tādā veidā iegūsiet gan jaunu izskatu mēbelei, gan piešķirsiet odziņu savam interjeram.

Realizējiet vispārdrošākās idejas un krāsojiet koka mēbeles un interjera elementus ar matētu Sadolin EasyCare Wood&Metal krāsu, kas īpaši izstrādāta koka un metāla virsmām. Pateicoties skrāpējumu izturīgai tehnoloģijai ScratchResist Technology™, krāsa pasargā mēbeles un citas koka un metāla virsmas no skrāpējumiem, kā arī krāsotā virsma ir noturīga pret pirkstu nospiedumiem.

Izmēģiniet Sadolin Visualizer
Notiek datu iegūšana, lūdzu, uzgaidiet...