Izmēģiniet Sadolin Visualizer

Lejupielādējiet lietotni un virtuāli pielaikojiet toņus uz sienām
Skatīt

Iesaka Latvijas Dizaineru savienība

Kvalitātes zīme dizaina jomā ir jauns un aktuāls rādītājs, kas liecina par uzticēšanos. Tāpēc esam pagodināti būt vieni no pirmajiem Latvijā, kas iegūst šādu atzinību. Un tieši Sadolin Ambiance inovatīvo krāsu līnija un dizaineru īpaši izstrādātā aktuālo toņu kolekcija ir tā, kurai piešķirta Latvijas Dizaineru savienības kvalitātes zīme.

Latvijas Dizaineru savienības kvalitātes zīme apstiprina produktu vai pakalpojumu kvalitāti. Tas ir “Laba dizaina vērtības” rādītājs, kas tiek piešķirts uzņēmumiem, kuri ir pierādījuši:

  • Savu produktu augsto kvalitāti
  • Dizaina aktualitāti
  • Un ilgtspējas izmantošanu produktu ražošanas procesā.

Sadolin Ambiance piedāvā rūpīgi izstrādātu 54 toņu kolekciju, kas ikvienam mājoklim var piešķirt mūsdienīgu izskatu, izceļot mājas saimnieka stilu un personību. HD Color kvalitāte garantē spilgtus, intensīvus un noturīgus krāsu toņus daudzu gadu garumā. 

Sadolin Ambiance toņu kombinēšana

Izvēlaties savu Ambiance krāsas toni un kombinējiet vertikāli vai horizontāli ar jebkuru citu toni no šīm paletēm.

Izmēģiniet Sadolin Ambiance krāsas toņu testeri

Izmēģiniet toņus pirms krāsošanas ar krāsas toņa testera palīdzību. Jūsu ērtībai tajos apvienoti krāsa, tonis un krāsotāja rullītis.

Iedvesmojieties sava mājokļa pārvērtībām ar Sadolin Ambiance toņiem. Uzziniet vairāk par Sadolin Ambiance krāsām un toņu kolekciju šeit.

Izmēģiniet Sadolin Visualizer
Notiek datu iegūšana, lūdzu, uzgaidiet...