Izmēģiniet Sadolin Visualizer

Lejupielādējiet lietotni un virtuāli pielaikojiet toņus uz sienām
Skatīt
Sadolin krāsas un krāsu toņi rada pozitīvas emocijas

Pārmaiņas sākas šeit

Ar Sadolin krāsām tu vari pārvērst jebkuru telpu par savu laimīgo vietu. Mūsu krāsas un krāsu toņi rada pozitīvas emocijas uz jūsu mājām, ģimeni, tuvākajiem cilvēkiem un planētu.

Atklāj bezgalīgas iespējas ar Sadolin krāsām
 

Krāsām ir neizmērojams spēks pārvērst ikvienas telpas izskatu un arī tās noskaņu. Neatkarīgi no tā, vai tie ir drosmīgi toņi, kas mudina sapņot par aizraujošiem piedzīvojumiem vai nomierinošas nokrāsas ar mierīgu sajūtu, vai arī sulīgi toņi, lai radītu telpas, kas liek justies enerģiskam.

Pārmaiņas sākas šeit

Ar ilgtspējīgiem krāsu risinājumiem

Mūsu uzdevums ir mainīt krāsošanas ieradumus, tāpēc mēs darām visu iespējamo, lai ar inovatīviem produktiem un risinājumiem samazinātu ietekmi uz planētu. Mūsu krāsas satur ļoti zemu gaistošo organisko savienojumu (GOS) līmeni, kas samazina patērētāju veselības apdraudējumu, jo īpaši tiem, kuriem ir alerģija, astma vai jutīgums pret ķīmiskām vielām. Tas arī veicina veselīgāku vidi, samazinot kaitīgo ķīmisko vielu izdalīšanos.

Ar ilgnoturīgām krāsām

Kad esat pielicis pūles, lai atjaunotu savu māju – ir būtiski apzināties, ka krāsas tonis un apdare būs noturīga. Tāpēc tika radītas EasyCare un Ambiance krāsas, kuru sastāvā izmantotas unikālas tehnoloģijas, kas nodrošina krāsotās virsmas ilgnoturīgumu. Tas nozīmē, ka jums būs retāk jāpārkrāso sienas - tādā veidā saudzējot arī vidi.

Let's Colour projekts

Gadu desmitiem mēs esam cieši sadarbojušies ar kopienām, lai padarītu pasauli labāku. Mēs ticam, ka krāsa var mainīt dzīvi, saliedējot sabiedrību, mainot uzvedību un padarot dzīves telpu interesantāku, patīkamāku un skaistāku.

Lietotne Sadolin Visualizer

Vienkārša un aizraujoša bezmaksas lietotne Sadolin Visualizer ļauj eksperimentēt ar simtiem toņu, vērojot ekrānā, kā krāsas toņi tiek pielaikoti jebkurai mājas sienai. Lejupielādējiet lietotni un izmēģiniet!

Pārmaiņas sākas ar Sadolin. Pārmaiņas sākas šeit.
 

Neatkarīgi no tā, kuru no Sadolin krāsām izvēlēsieties, veikt pārmaiņas savā dzīves vai darba telpā nekad nav bijis tik vienkārši. Izvēlieties toņus, kas jūs uzrunā, kas uzlabo garastāvokli un ģimenes labsajūtu mājās, un izmantojiet krāsu, kas mazāk ietekmē vidi un ir ilgnoturīgāka, lai jums būtu retāk jāpārkrāso.

Izmēģiniet Sadolin Visualizer
Lūgums uzgaidīt, tonis lādējas…