Izmēģiniet Sadolin Visualizer

Lejupielādējiet lietotni un virtuāli pielaikojiet toņus uz sienām
Skatīt
Gaiši zili griesti dzīvojamajā istabā ar neitrālām sienām un lieliem arkveida logiem
Sāciet jaunu stāstu ar Bright Skies™

Sāciet jaunu stāstu ar Sadolin 2022. gada toni

Labākais veids, kā atsvaidzināt savu māju? Ar jaunu pieeju toņiem. Kombinācijā ar Bright Skies™ – Sadolin 2022. gada toni – SALON palete nodrošinās visas sastāvdaļas, kas nepieciešamas jaunam sākumam...

Paņemiet gaisīgo Sadolin gada toni Bright Skies™, sajauciet ar SALON paletes maigi baltajiem un silti neitrālajiem toņiem, un jūs iegūsiet ideālu telpas atsvaidzināšanas recepti. Tie ir toņi, kas jebkurā telpā var radīt svaigu fonu – tīru audeklu, uz kura varat veidot jebko, ko sirds kāro.

Izmantoti atsevišķi vai kombinācijā, SALON toņi ir lielisks dekoratīvā salikuma sākumpunkts, jo tie tik labi sader ar visu. Neitrāli, viegli un gaisīgi - tie var padarīt košāku jebkuru telpu, neatkarīgi no tā, vai tā ir tradicionāla vai moderna, minimāli mēbelēta vai piepildīta ar eklektisku detaļu sajaukumu.

Apskatiet šos iedvesmojošos veidus, kā izmantot SALON toņus savā mājoklī, lai padarītu savu telpu par vietu, kurā varat radīt jaunas idejas un būt gataviem uz visu...

1. Atsvaidziniet dzīvojamo istabu izmantojot divus toņus

Gaiši zils panelis un loga rāmis dzīvojamajā istabā ar neitrālām sienām

Izveidojiet uz sarunām mudinošu vietu, nodalot atpūtas zonu ar svaigu Bright Skies™ robežu. Nav nepieciešams turēties pie vienmuļām toņu plaknēm – liegi izliekta arka piešķirs telpai akcentu. Un plaukti - krāsoti baltā vai gaišā, neitrālā tonī, būs piemēroti jebkam – grāmatām, ziediem vai vienkārši kolekcijai ar lietām, kuras jums patīk.

Kuri toņi?

Bright Skies™
FN.02.77
GN.01.89
ON.00.83

2. Paplašiniet savas guļamistabas horizontu

Guļamistaba nokrāsota gaiši zilā krāsā ar koka krēslu un skulptūru

Atjaunojiet neierobežotu debesu sajūtu, krāsojot guļamistabu zilā nokrāsā ar Sadolin 2022. gada toni Bright Skies™. Tā paša toņa izmantošana sienām un griestiem ir prātīgs veids, kā sapludināt telpas robežas un likt tai izskatīties plašākai. Koptēlu papildinās dažādu dabisku toņu un faktūru elementu pievienošana.

Kuri toņi?

Bright Skies™

3. Piešķiriet savai virtuvei jaunu virzienu

Balta virtuve ar zilu paneli uz sienas

Virtuves krāsošana gaisīgos, neitrālos SALON toņos piešķirs tai svaigumu, padarīs to pielāgojamu un viegli iekārtojamu. Un kāpēc gan nepievienot telpai krāsainu akcentu ar modernu paneli Sadolin gada tonī Bright Skies™? Tas ne tikai piešķirs akcentu vienkāršam fonam, bet arī palīdzēs visai telpai izskatīties enerģiskai un progresīvai.

Kuri toņi?

Bright Skies™
GN.01.89

4. Izmantojiet sienas krāsu, lai norobežotu savu darbavietu

Darbavieta ar plauktiem pie sienas neitrālās krāsās un zilu paneli vienā pusē

Uzklājiet SALON paletes maigi neitrālos toņus, lai izveidotu perfektu darbavietu mājās. Viegli, gaisīgi un silti toņi – šādi tie lieliski harmonizē savā starpā un var radīt mierīgu un mūsdienīgu fonu jebkurai biroja iekārtai. Pievienojiet Bright Skies™ akcentu, lai piešķirtu dzīvei stilu.

Kuri toņi?

Bright Skies™
FN.02.77
ON.00.83

Izmēģiniet Sadolin Visualizer
Notiek datu iegūšana, lūdzu, uzgaidiet...