Izmēģiniet Sadolin Visualizer

Lejupielādējiet lietotni un virtuāli pielaikojiet toņus uz sienām
Skatīt
Īstais krāsas tonis var uzlabot gan tavu mājokli, gan noskaņojumu, tādēļ ar jauno lietotni Sadolin Visualizer ideālā toņa izvēlēšanās būs vienkāršāka un aizraujošāka nekā jebkad iepriekš.

Skaties, dalies, krāso – iepazīstinām ar jauno Sadolin Visualizer

Īstais krāsas tonis var uzlabot gan tavu mājokli, gan noskaņojumu, tādēļ ar jauno lietotni Sadolin Visualizer ideālā toņa izvēlēšanās būs vienkāršāka un aizraujošāka nekā jebkad iepriekš.

Visualization

Skaties

Mūsu jaunā lietotne ļauj spēlēties un eksperimentēt ar simtiem toņu, vērojot ekrānā, kā pārveidojas Tavas sienas, lai Tu varētu būt drošs, ka atradīsi īsto toņu paleti.

Kad savā iPhone vai Android ierīcē būsi lejupielādējis bezmaksas lietotni, noskenē ar to istabu, kuru vēlies pārkrāsot, vai izmanto dzīvo režīmu, lai uzreiz redzētu iespējamās pārmaiņas vai saglabātu tās kā attēlu vai video. Vienkārši ekrānā pieskaries vietai, kuru vēlies pārkrāsot, un izmēģini dažādus toņus, lai redzētu, kā Tava istaba varētu izskatīties.

Izmantojot ģeniālo krāsu atlasītāja tehnoloģiju, vari iedvesmoties no pasaules sev apkārt. Tas var būt jebkas – spilgta akcenta spilvens vai tava iecienītākā glezna. Kad būsi atradis toni, kurš Tev patīk, lietotne to piefiksēs un nekavējoties sameklēs atbilstošo toni paletē, attēlojot to uz sienām. Iespējas ir nebeidzamas!

Home screen

Dalies

Ja tev ir grūti izvēlēties piemērotu toni, saglabā savas idejas un dalies tajās ar ģimeni un draugiem. To izdarīt ir ātri un vienkārši, turklāt viņi varēs paši izmēģināt lietotni un atsūtīt Tev savus ieteikumus, lai cik radoši tie nebūtu. Vai arī, ja vēlies saņemt profesionālu padomu, vari dalīties savās interjera idejās ar ekspertu, lai saņemtu individuālu padomu par toņa izvēli.

Product

Krāso

Kad būsi atradis savu ideālo toni, jaunā lietotne Sadolin Visualizer nodrošinās, ka vari ķerties pie darba pēc iespējas ātrāk. Lietotnē vari atrast veikalu, kurā nopirkt krāsu, lai bez liekas kavēšanās pārvērstu savu vīziju realitātē.

Mēs uzņēmumā Sadolin uzskatām, ka krāsu toņi spēj raisīt spēcīgas emocijas, tādēļ ir svarīgi, ka, izvēloties toni savām sienām, esi laimīgs un apmierināts. Tā ir arī lieliska iespēja nedaudz izklaidēties!

Lejupielādē jauno Sadolin Visualizer tūlīt un iepazīsti veselu krāsu toņu pasauli tikai rokas stiepiena attālumā!

Izmēģiniet Sadolin Visualizer
Lūgums uzgaidīt, tonis lādējas…