Izmēģiniet Sadolin Visualizer

Lejupielādējiet lietotni un virtuāli pielaikojiet toņus uz sienām
Skatīt
Darba vieta hallē ar maigi rozā tonī krāsotām sienām un griestiem

Viena darba telpa: četras pilnīgi atšķirīgas noskaņas ar Sadolin 2024. gada toni

Sadolin 2024.gada tonis Sweet Embrace™ un viegli lietojamās papildinošās paletes sniedz jums brīvību radīt jebkuru dažādu toņu kombināciju skaitu mājas birojam 

Šobrīd vairāk nekā jebkad agrāk strādājam no mājām, tāpēc būtiski ir izveidot tādu darba vietu, kurā vēlamies pavadīt laiku. Mūsu 2024. gada tonis Sweet Embrace™ ir lieliski piemērots sākumpunkts ikvienam dekoratīvajam salikumam. Tas skaisti izskatās viens pats, padarot jebkuru mājas biroju siltāku un maigāku, un ir arī izmantojams kā pamata tonis citām nokrāsām. 

Mēs esam izveidojuši trīs toņu paletes — siltu, nomierinošu un enerģisku, kas atvieglo ideālās toņu kombinācijas piemeklēšanu. Uzziniet, kā jūs varat mainīt noskaņu darba vietā, vienkārši izvēloties atšķirīgu toņu paleti.

Maigs un optimistisks

Moderns, maigs un mājīgs, Sweet Embrace™ spēj telpā radīt maiguma sajūtu un izskatās lieliski arī viens pats. Izmēģiniet dinamisku efektu - veidojiet viena toņa pāreju arī uz griestiem, lai radītu mājīgu, ietverošu sajūtu. 

Silts un piezemēts

Mūsu silto toņu paletē galvenais ir mājīgums. Šajā piemērā Sweet Embrace™ un piezemētais māla tonis darba vietai rada aicinošu sajūtu. 

Darba vieta hallē, krāsota maigi rozā un siltā mālu tonī.

Vienkārši mierīgs

Līdzsvarojot Sweet Embrace™ ar svaigām un plūstošām, no dabas ņemtām nokrāsām, mūsu nomierinošo toņu palete palīdzēs izveidot krāšņu kontrastu, kas nenomāc telpu. 

Darba vieta hallē ar sienu un griestiem, kas krāsoti maigi rozā tonī, un pārējām sienām zaļā tonī

Jautrs un priecīgs

Izmantojot kombinācijā ar Sweet Embrace™, mūsu enerģisko toņu paletes sapņainās nokrāsas liek izjust šīs telpas prieku un enerģiju. Šī divu toņu kombinācija rada izsmalcinātu un aicinošu mājas biroja noskaņu.

Darba vieta hallē, kas krāsota ar dalītas sienas efektu, apvienojot maigi rozā un blāvi violetu toni
Izmēģiniet Sadolin Visualizer
Notiek datu iegūšana, lūdzu, uzgaidiet...