Izmēģiniet Sadolin Visualizer

Lejupielādējiet lietotni un virtuāli pielaikojiet toņus uz sienām
Skatīt
Guļamistaba ar tumši zilām sienām un akcentējošām gaišām joslām

Veidojiet līdzsvaru savās mājās ar jūras piekrastes toņiem

Iedvesmojoties no plūdmaiņām, viļņiem un dabiskajiem zemes ritmiem, FLOW toņu palete var palīdzēt radīt nepārtrauktības un līdzsvara sajūtu. Izmēģiniet šīs četras dekorēšanas idejas, lai palīdzētu jūsu mājām savienoties ar dabu…

Mūsdienu augsto tehnoloģiju un stresa apstākļos dažbrīd var būt izaicinoši darīt to, kas, mūsuprāt, ir vislabākais mūsu labbūtībai. Labāks līdzsvars tiek sasniegts, saplūstot ar ierastajiem dabas ritmiem, tāpēc mājās mums ir nepieciešama telpa, kas atspoguļo šo dabisko impulsu.

Mūsu FLOW toņu paleti veido maigi, plūstoši toņi, kurus iedvesmo jūrmala – gliemežvāku rozā, oļu pelēkā un jūras zilā nokrāsa. Lietojot tos kopā ar Sadolin gada toni Wild WonderTM, tie var būt ideāli piemēroti, lai radītu līdzsvarojošu telpu.

Gaišo un tumšo toņu sajaukums no FLOW paletes rada bezgalīgu iespēju eksperimentēt ar krāsu efektiem un toņu bloku veidošanu, un, tā kā tie ir silti jūras piekrastes toņi, tie labi darbojas pat telpās ar maz dabiskā apgaismojuma.

Veidojiet līdzsvarojošu viesistabu

 

Plūstošie toņi no mūsu FLOW paletes var radīt skaidrību rosīgā ģimenes telpā, piemēram, dzīvojamā istabā. Sašķeltas sienas efekta radīšana, kur gaišo ceriņu toņa sienu papildina maigi baltās nokrāsas sienas daļa, nodrošina tūlītēju līdzsvaru, savukārt plānā Wild WonderTM toņa josla piešķir siltumu un vizuālo interesi.

Izmantotie toņi:

0N.00.78
G0.16.68
TN.01.71

Dalītas sienas efekts ar sadalošo līniju dzīvojamā istabā; liels logs labajā pusē

Neliela guļamistaba

 

Kompaktā guļamistabā izmantojiet toņus gudri, lai padarītu telpu plašāku. Sienas, kas krāsotas maigos neitrālos toņos no mūsu FLOW paletes, palīdz šai telpai justies lielākai, savukārt Wild WonderTM horizontālā līnija vērš acis uz augšu, radot plašākas telpas ilūziju. Šie toņi lieliski darbojas ar dabisko gaismu, radot siltumu un līdzsvaru neatkarīgi no diennakts laika.

Izmantotie toņi:

F4.04.73
G0.16.68
F0.03.66

Guļamistaba ar krāsotas šķeltās sienas efektu un salmu dzeltenu loga malas krāsojumu

Izmantojiet dažādus toņus telpas zonēšanai

 

Ir viegli eksperimentēt ar zonējumu, ja strādājat ar vienu vienotu paleti. Šeit, līdzās sienai, kas krāsota maigi zilā nokrāsā, virtuves zonas noteikšanā izmantots gaišāks tonis – efektu papildina un akcentē Wild Wonder™ vertikālā josla. Tā kā nokrāsas ir tonāli līdzīgas un savstarpēji papildina viena otru, izvēlētā kombinācija veido plūstošu un harmonisku apdari.

Izmantotie toņi:

T0.10.70
G0.16.68
S9.06.72

Virtuves zona ar baltiem un koka elementiem, kas ierāmēti gaiši pelēkā un zilā nokrāsā veidotu sienu

Eksperimentējiet ar toņu blokiem

 

Mūsu FLOW paletes toņi piedāvā aizraujošas un līdzsvarotas kombinācijas, kas ir lieliski piemērotas krāsu bloku veidošanai. Šajā piemērā maigi zilā siena atstaro dabisko gaismu, savukārt gaišo ceriņu tonis savienojumā ar Sadolin gada toni Wild WonderTM piešķir siltumu un rada vizuālo piesaisti.

Izmantotie toņi:

T0.10.70
TN.01.71
G0.16.68

Darba vieta ar pasteļzilā tonī nokrāsotu sienu
Izmēģiniet Sadolin Visualizer
Notiek datu iegūšana, lūdzu, uzgaidiet...