Izmēģiniet Sadolin Visualizer

Lejupielādējiet lietotni un virtuāli pielaikojiet toņus uz sienām
Skatīt
Ēdamistabas zona ar tumši zaļām sienām, melniem gaismekļiem un bagātīgiem zaļiem augiem

Veidojiet nomierinošu telpu ar Sadolin gada toni

Dabas klātbūtne nāk tikai par labu mūsu labbūtībai. Toņu palete LUSH, ko iedvesmojušas meža ainas un takas, var palīdzēt mums justies kā daļai no apkārtējās pasaules un radīt pazīstamu, nomierinošu atmosfēru mūsu mājās.

LUSH palete ar nomierinošām nokrāsām, ko iedvesmojuši mežos sastopamie toņi, var palīdzēt mums sajust saikni ar dabisko pasauli. Ienesot ainavas atbalsi mūsu mājās, LUSH toņi ir ideāli piemēroti, lai radītu atbalstošu un atjaunojošu telpu. Tie lieliski savienojas ar Sadolin gada toni Wild WonderTM un var radīt dinamiskas toņu kombinācijas mieram un komfortam.

Izmēģiniet šīs četras dekorēšanas idejas, izmantojot LUSH toņu paleti.

Radiet nomierinošu dzīvojamo telpu

 

Šajā gaisīgajā dzīvojamā telpā divu toņu siena, kas veidota sulīgās nokrāsās, rada siltu un mierīgu sajūtu. Wild WonderTM un maigi zaļā toņu kombinācija izceļ telpas proporcijas, vienlaikus radot mājīgumu. Sulīgie toņi lieliski sader ar dabīgiem elementiem, tāpēc ievietojiet daudz zaļumu, lai padarītu telpas izskatu pilnīgāku.

Izmantotie toņi:

G3.12.56
G0.16.68

Sadaliet sienu, izmantojot zaļo un salmu dzelteno nokrāsu, gaišā un gaisīgā viesistabā

Esiet radoši guļamistabas krāsojumā

 

Lai arī LUSH toņu palete sakņojas dabā, tas nenozīmē, ka to nevar izmantot grandiozam žestam. Piemēram, lielizmēra arka, kas krāsota maigi zaļā tonī ar šauru Sadolin 2023. gada toņa Wild WonderTM kontūru, rada dramatisku trompe l’oeil stila gultas galvgali pret kūdraini purpursarkanu sienu.

Izmantotie toņi:

AN.02.35
K0.05.47
G0.16.68
J0.05.65 (griestiem)

Violetas sienas guļamistabā ar zaļu arku gultas galvgalī

Uzgleznojiet pats savu šaha laukumu

 

Kombinējot savā starpā LUSH toņus, tie lieliski pievienos personisku pieskārienu, tai pat laikā nepārslogojot telpu. Šis šaha galdiņa efekts, kas veidots, krāsojot šauras svītras (maigs ceriņu tonis un Sadolin 2023. gada tonis Wild WonderTM) pret gaisīgi zaļu sienu, piešķir bērna istabai rotaļīgu pieskārienu, vienlaikus saglabājot miera sajūtu.

Izmantotie toņi:

J0.05.65
X5.04.69
G0.16.68

Zaļa šaha galdiņa akcenta siena ar maigi violeta toņa fona sienām

Izmantojiet toņus, lai savienotu telpas

 

Izmantojiet krāsu toņus, lai piešķirtu atvērtā plānojuma telpā katrai zonai savu personību, vienlaikus radot vizuālu savienojumu. Šajā piemērā redzams, kā maigu ceriņu toņos krāsotas sienas apvieno virtuves zonu un ēdamistabas telpu, savukārt Wild WonderTM tonis, kas tiek izmantots aizmugurējā plaknē, piešķir akcentu un pozitīvu siltuma uzliesmojumu.

Izmantotie toņi:

VN.02.67
AN.02.35
G0.16.68

Skatiens caur atvērtām durvīm uz virtuvi, kuras sienas ir krāsotas gaišā ceriņu un salmu dzeltenā tonī
Izmēģiniet Sadolin Visualizer
Notiek datu iegūšana, lūdzu, uzgaidiet...