Izmēģiniet Sadolin Visualizer

Lejupielādējiet lietotni un virtuāli pielaikojiet toņus uz sienām
Skatīt
Dzīvojamā istaba ar maigi rozā sienām un pelēku dīvānu

Izveidojiet savu īpašo telpu ar Sadolin 2024. gada toni

Trauksmainā pasaulē mums nepieciešamas mājas, kurās mēs varam justies mierīgi un atbrīvoti. Uzziniet, kā Sadolin 2024. gada tonis un trīs papildinošās toņu paletes var palīdzēt izveidot jums ideāli piemērotu telpu.

Šodienas aizņemtajā un sarežģītajā pasaulē kļūst aizvien svarīgāk rast sev savu īpašo telpu — vietu, kurā mēs jūtamies iederīgi. Tieši šī sajūta radās mūsu Tendenču prognožu radošajā sanāksmē, kurā starptautiski atzīti dizaina eksperti dalījās pārdomās par to, ko mēs vēlēsimies redzēt savās mājās tuvākajos gados.

Mūsu sarunas gaitā radās Sadolin 2024. gada toņa moto: "Vieta, kurā iederaties" un arī pats tonis - Sweet Embrace™. Balstoties uz šo maigo un pozitīvo toni, mēs izveidojām trīs viegli lietojamas papildinošo toņu paletes: silto toņu paleti, mierīgo toņu paleti un enerģisko toņu paleti. Katra no tām piedāvā atšķirīgu veidu, kā radīt vietu, kurā jūs patiesi jutīsieties mājīgi.

Sāciet ar pozitīvu pamatu

Sweet Embrace™ ir maigs un optimistisks tonis, ko iedvesmo dūnu maigums un saulrieta debesis. Tas ir silts un praktisks tonis, kas interjera dizainā var veidot viengabalainu fonu, taču var būt arī ideāli piemērots kombinēšanai ar daudziem citiem toņiem. Būdams izsmalcināts un niansēm bagāts, tas dažādos apgaismojumos iegūst dažādas nokrāsas, ienesot siltumu telpās, kas vērstas uz ziemeļiem, vai maigumu saules pielietās istabās.

Vāzes un ziedi, kas novietoti pie maigi rozā toņa sienas

Padariet savu darba vietu omulīgu

Mums nepieciešams, lai ikviena mūsu mājas daļa liktos pazīstama un radītu komfortu. Atbilstošu noskaņu var panākt ar zemes nokrāsu toņiem no mūsu silto toņu paletes. Piemēram, tumšas nokrāsas oranžais un Sweet Embrace™ tonis veido krāsu pāreju, kas rada visaptveroša maiguma sajūtu. Vēlaties aplūkot? Ieskatieties video, kā soli pa solim veidot šādu sienas krāsojumu.

Ēdamistaba ar sienu krāsojumu tumši oranžos un maigi rozā toņos, izmantojot krāsu pāreju efektu.

Radiet nomierinošu virtuvi

Ar gudri izvēlētiem toņiem pat noslogota virtuve var šķist nomierinoša. Sadolin 2024.gada mierīgo toņu palete apvieno zaļos un zilos toņus, kas telpā spēj radīt mierīgu un plūstošu sajūtu. Piemērs, kā divas piesātināti zaļās nokrāsas rada pamata noskaņu, un Sweet Embrace™ tonis pievieno siltu akcentu.

Virtuves skapīši, kas krāsoti meža zaļā tonī, un sienas virs tiem gaišākos, košākos zaļajos toņos. Blakus esošā siena ir krāsota maigi rozā tonī.

Veidojiet guļamistabu optimistiskos toņos

Apvienojot sapņainos violetos un dzeltenos toņus, mūsu enerģisko toņu palete spēj radīt jautru, draudzīgu noskaņu, nepadarot telpu smagnēju. Šajā piemērā maigs okera tonis uz Sadolin 2024. gada toņa Sweet Embrace™ fona guļamistabai piešķir papildu siltumu.

Guļamistaba krāsota maigā rozā tonī ar dzeltenu akcenta sienu aiz gultas.
Izmēģiniet Sadolin Visualizer
Notiek datu iegūšana, lūdzu, uzgaidiet...