Izmēģiniet Sadolin Visualizer

Lejupielādējiet lietotni un virtuāli pielaikojiet toņus uz sienām
Skatīt

Negaidītu sporta laukumu izveide pašā Riodežaneiro favelas viducī

Brazīlijas favela izpostītas virsmas pārvērtās par sporta kortiem

Tudo de Cor iniciatīva (projekta “Krāsosim” aktivitāte, ko veic Coral (Sadolin filiāles zīmols Latvijā) kas pārveido parastas un neizmantotas pilsētas daļas sporta laukumos. Projekta ieviešana tika sākta slavenajā Santa Martas favelā, Ridežaneiro, taču drīz vien tika aptverta visa pilsēta.

Slavenās brazīlijas favelas neizmantoto laukumu pārveidošana par lieliskiem sporta laukumiem

Kopienas pārveidošana

Riodežaneiro Santa Marija favelā, tāpat kā daudzās citās favelās Brazīlijā, tās aptuveni 8000 iemītniekiem, ir maz sporta un brīvā laika pavadīšanas iespēju. Rio dzīvoja 2016. gada Olimpisko spēļu priekšvakarā, un tas bija īstais laiks dot bērniem, kas pieraduši tikai spēlēt futbolu, iespēju nodarboties ar dažādiem sporta veidiem. Favelai ir šauras ielas un laukumi, ko tika nolemts pārveidot krāsainos dažādu sporta veidu laukumos.
 

Ne tikai futbols

Valstī, kurā futbols ir kas daudz svarīgāks nekā tikai sporta veids, izmantojot krāsas, tika izveidoti dažādu sporta veidu laukumi, piemēram, basketbola, galda tenisa, atlētiskā sprinta, volejbola, hokeja… Kopiena pieņēma izaicinājumu, un cilvēki ar lielu aizrautību izmēģināja ko jaunu, apgūstot arī citus sporta veidus, ne tikai futbolu. Pēc sākotnējiem panākumiem Brazīlijā šie negaidītie sporta laukumi paliks kā pastāvīgi veidojumi, kas uzlabos cilvēku dzīvi vietējās kopienās, un tagad kalpo par iedvesmas avotu arī līdzīgiem “Krāsosim” projektiem visā pasaulē.
Izmēģiniet Sadolin Visualizer
Notiek datu iegūšana, lūdzu, uzgaidiet...