Izmēģiniet Sadolin Visualizer

Lejupielādējiet lietotni un virtuāli pielaikojiet toņus uz sienām
Skatīt

Celco Wood Stain

Tilpums
Krāsas kalkulators
Dotie izmēri:
Nepieciešamais apjoms:
Labākam gala rezultātam iesakām izmantot {coatAmount} produkta {productTitle}
Svarīgākā informācija
 • Spīdums Matēta
 • Patēriņš zāģēta koksne 5-8 m²/l, ēvelēta koksne 13-17 m²/l
 • Žūšanas laiks 2h
 • kārtas 1
Produkta īpašības
 • Ātri žūst
 • Viegla smarža
 • Uz ūdens bāzes

Produkta apraksts

Uz ūdens bāzes veidota koksnes beice dekoratīvai koksnes apdarei, veicot iekšdarbus.
Caurspīdīga beice izceļ virsmas faktūru, akcentē koksnes dabisko un
vienreizējo skaistumu. Produkts, kam piemīt neizteikta smarža, ātri žūst, ar to
pārklāta koka virsma saglabā spēju elpot. Beicē esošie alkīdsveķi iekļūst koksnes
porās, nodrošinot beices labu sasaistīšanos ar tīru koksni. Beice ir piemērota koka sienu, griestu, durvju, planku u.c. koka virsmu apdarei sausās telpās. Virsmas, kurām nepieciešams nodrošināt nodilumizturību un kuras vieglāk notraipās, pēc apstrādes ar beici ieteicams papildus pārklāt ar laku. Pamatvirsma - zāģētas un ēvelētas koka virsmas, veicot iekšdarbus.

Pielietojuma apraksts

Beice ir gatava lietošanai un nav jāatšķaida. Pirms izmantošanas
un darba gaitā produkts kārtīgi jāsamaisa, lai pigments nenosēstos trauka
apakšā. Ar otu uz virsmas dēļu šķiedru virzienā jāuzklāj viena vai vairākas
kārtas beices, ļaujot tai nožūt pirms nākamās kārtas klāšanas atbilstīgi prasībām. Katra nākamā kārta padara krāsas toni tumšāku un mazāk caurspīdīgu. Ar beici apstrādātas virsmas beigu tonis papildus izraudzītajai nokrāsai ir atkarīgs arī no koku sugas un virsmas apstrādes paņēmiena (zāģēta, ēvelēta koksne). Virsmas, kurām jānodrošina nodilumizturība (piem., grīda) un kuras ir vieglāk pakļautas piesārņojumam (piem., sienas, durvis, margas), pēc apstrādes ar beici ieteicams papildus pārklāt ar 1-2 kārtām lakas (“Celco Aqua”, “Celco Parquet”, “Celco Terra”).

Veselība un drošība

Pēc darba cieši noslēgt trauku. Pirms darbarīka tīrīšanas noņemt lieko produktu. Darbarīki jānotīra uzreiz pēc darba pabeigšanas, nožuvušu produktu var noņemt tikai mehāniski. Aizliegts izliet kanalizācijā vai ūdenskrātuvēs. Šķidrās atliekas nogādāt bīstamo vielu savākšanas vietā, un tikai pilnīgi tukšas tvertnes nosūtīt atkritumu apsaimniekošanas uzņēmumam.

Ieteikumi un padomi

 • 1. Virsmu sagatavošana
  Pamatvirsmai jābūt sausai (koksnes mitrumsaturam 10-18% apmērā) un attīrītai no putekļiem, netīrumiem, taukiem un visa cita, kas varētu traucēt beices iesūkšanos koksnē. Jāpārliecinās, vai koksni nav sabojājušas bojātājsēnes (trupe, pelējums, zilējums).
  Iepriekš ar beici apstrādātai, krāsotai vai lakotai virsmai vecā krāsa vai laka jānoņem no virsmas, izmantojot mehānisko (skrāpis, smilšpapīrs), termisko (gaisa pūtējs, infrasarkanais starojums) vai ķīmisko paņēmienu (krāsas noņemšanas līdzeklis).
  Jāizvairās no tādām attīrīšanas metodēm, kas varētu bojāt koksni. Pēc tam koksne vienmērīgi jānoslīpē līdz pakāpei, kas nodrošina beices iesūkšanos virsmā. Pēc slīpēšanas no virsmas jānoņem slīpēšanas putekļi. Pirms beices uzklāšanas jāpārliecinās, vai koksne ir sausa (mitrums 10-18% apmērā) un vai to nav sabojājušas bojātājsēnes.
 • 2. Tīrīšana
  No darbarīkiem notīriet beices atlikumus, izmazgājiet ar ūdeni
 • 3. Uzglabāšana
  Glabāt noslēgtā traukā sausā un vēsā vietā (temperatūrai jābūt augstākai par +5 °C)
Izmēģiniet Sadolin Visualizer
Notiek datu iegūšana, lūdzu, uzgaidiet...