Izmēģiniet Sadolin Visualizer

Lejupielādējiet lietotni un virtuāli pielaikojiet toņus uz sienām
Skatīt

EasyCare Kitchen&Bathroom

Matēta, mitrumizturīga krāsa sienām virtuvēs un vannas istabās
Tilpums
Krāsas kalkulators
Dotie izmēri:
Nepieciešamais apjoms:
Labākam gala rezultātam iesakām izmantot {coatAmount} produkta {productTitle}
Svarīgākā informācija
 • Spīdums Matēta
 • Patēriņš 10 m²/l
 • Žūšanas laiks Putekļneuzņēmīga – pēc 1 stundas, nākamo kārtu var uzklāt pēc 2 stundām
 • kārtas 2
Produkta īpašības
 • Krāsa sienām virtuvēs un vannas istabās
 • Pret traipiem izturīga tehnoloģija
 • Aizsargā pret pelējuma veidošanos

Produkta apraksts

Matēta mitrumizturīga krāsa sienām, ļoti izturīga pret biežu tīrīšanu un mazgāšanu
(1. klases mitrās berzes noturība, ISO 11998). Krāsotā virsma ir izturīga pret
taukainiem traipiem, mitrumu un pelējumu, tāpēc tā ir lieliski piemērota virtuvei,
vannas istabai vai citām mitrām telpām. Krāsas virskārta saglabā izturību pret
tādiem grūti tīrāmiem traipiem kā vīna, tomātu mērces, šokolādes, tonālā krēma,
pārtikas tauku u.c. Krāsa EasyCare Kitchen&Bathroom viegli klājas uz virsmas un labi izlīdzinās. Krāsai gandrīz nav smaržas, tā ir tonējama daudzos toņos. Akrila krāsa ir ļoti noturīga pret berzi, tāpēc krāsotā virsma ir viegli kopjama un daudzus gadus izskatās kā svaigi krāsota.

Pielietojuma apraksts

Pirms lietošanas produkts rūpīgi jāsamaisa. Ar rullīti vai otu uz virsmas jāuzklāj divas kārtas krāsas, ļaujot virsmai pietiekami nožūt pēc pirmās kārtas uzklāšanas. Krāsa ir gatava lietošanai un nav jāatšķaida. Strādājot vannas istabās, dušas un citās mitrās telpās, jāievēro tehnisko datu lapā minētie norādījumi par špaktelēšanu, gruntēšanu un krāsošanu.

Veselība un drošība

Sargāt no bērniem. Strādāt labi vēdināmā vietā, lietot individuālos aizsardzības līdzekļus, izvairīties no saskares ar ādu un acīm. Pēc norīšanas steidzami meklēt medicīnisko palīdzību. Sazinieties ar TOKSIKOLOĢIJAS CENTRU vai ārstu, ja jums ir slikta pašsajūta. Uzmanību! Izsmidzinot var veidoties bīstami ieelpojami pilieni. Neieelpot smidzinājumu, miglu.

Ieteikumi un padomi

 • 1. Virsmu sagatavošana
  Pamatvirsmai jābūt sausai un attīrītai no putekļiem, smiltīm un netīrumiem. Atdalījusies veca krāsa un vāji saistītas virskārtas jānoņem līdz stingrai pamatnei.
  Lai panāktu labāku krāsas pielipšanu, iepriekš ar eļļas vai alkīda krāsu pārklāta virsma jānoslīpē ar smilšpapīru. Pamatvirsmas plaisas un nelīdzenumi jānošpaktelē ar piemērotu tepi no Sadolin produkcijas klāsta. Nošpaktelētā virsma jānoslīpē, līdz tā ir gluda, un pēc tam jāattīra no slīpēšanas putekļiem. Vannas istabās, dušas un citās mitrās telpās ieteicams izmantot mitrumizturīgo tepi Maxi Aqua.
 • 2. Tīrīšana
  Normālos apstākļos krāsas plēve galīgi sacietē 4 nedēļu laikā pēc krāsošanas, tāpēc virsmu nedrīkst mazgāt vai tīrīt, līdz nav pagājis norādītais laiks. Pēc 4 nedēļām virsma kļūst izturīga pret tīrīšanu. Netīru krāsotu virsmu tīra ar remdenu, tīru ūdeni, vajadzības gadījumā var izmantot neitrālu (pH 6–7) tīrīšanas līdzekli. Nav piemēroti tīrīšanas līdzekļi, kas satur organiskos šķīdinātājus (piemēram, spirtu). Virsmas tīrīšanai izmantojama mitra drāna vai mīksts sūklis. Neizmantot abrazīvus tīrīšanas līdzekļus, raupjus sūkļus vai cietas sukas. Pēc mazgāšanas līdzekļa lietošanas virsma jānoskalo ar tīru ūdeni.
 • 3. Uzglabāšana
  Pēc darba cieši noslēgt krāsas tvertni. Glabāt slēgtā traukā sausā un vēsā vietā (temperatūrai jābūt augstākai par +5 ºC). Pirms darbarīku tīrīšanas noņemt lieko krāsu. Aizliegts novadīt kanalizācijā vai ūdenstilpēs. Šķidrās krāsas atliekas nogādāt bīstamo vielu savākšanas vietā, un tikai pilnīgi tukšas tvertnes nosūtīt atkritumu apsaimniekošanas uzņēmumam.
Izmēģiniet Sadolin Visualizer
Lūgums uzgaidīt, tonis lādējas…