Izmēģiniet Sadolin Visualizer

Lejupielādējiet lietotni un virtuāli pielaikojiet toņus uz sienām
Skatīt

Epolan

Grīdas krāsa
Tilpums
Krāsas kalkulators
Dotie izmēri:
Nepieciešamais apjoms:
Labākam gala rezultātam iesakām izmantot {coatAmount} produkta {productTitle}
Svarīgākā informācija
 • Spīdums Pusspīdīga
 • Patēriņš 6-8 m²/l
 • Žūšanas laiks 1-2h
 • kārtas 2
Produkta īpašības
 • Var mazgāt
 • Ātri žūst
 • Uz ūdens bāzes

Produkta apraksts

Uz ūdens bāzes veidota grīdas krāsa, ko viegli uzklāt uz virsmas un kam piemīt laba segtspēja. Veido elastīgu un pret vidēju mehānisku slodzi izturīgu krāsas pārklājumu. Produkts ātri žūst, parastos apstākļos nākamo kārtu var klāt uz virsmas jau divas stundas pēc iepriekšējās krāsošanas. Produkts ir tonējams plašā krāsu gammā, gan gaišos, gan tumšos toņos. Produkts ir piemērots jaunu un iepriekš krāsotu koka un betona virsmu, kā arī asfalta krāsošanai.

Pielietojuma apraksts

Iepriekš nekrāsota virsma jānogruntē, uzklājot vienu kārtu krāsas “Epolan”, kurai ir pievienoti 20% tīra ūdens. Iekšdarbiem koka virsmas gruntēšanai ir piemērota arī uz šķīdinātāja bāzes veidota gruntskrāsa “Master Base”. Beigu apdarei uz virsmas jāuzklāj 1-2 kārtas neatšķaidītas krāsas “Epolan”. Produkts ir gatavs lietošanai, pirms izmantošanas krāsas rūpīgi jāsamaisa. Pirms nākamās kārtas uzklāšanas virsmai jāļauj nožūt saskaņā ar norādītajām prasībām. Uz dēļu grīdas krāsa jāklāj koksnes šķiedru virzienā. Smagākus priekšmetus un paklājus ieteicams likt uz grīdas tikai 4-6 dienas pēc krāsošanas. Darbarīki: ota, rullītis, smidzinātājs.

Veselība un drošība

Sargāt no bērniem. Strādāt labi vēdināmā vietā, lietot individuālos aizsardzības līdzekļus, izvairīties no saskares ar ādu un acīm. Pēc norīšanas steidzami meklēt medicīnisko palīdzību. Sazinieties ar TOKSIKOLOĢIJAS CENTRU vai ārstu, ja jums ir slikta pašsajūta. Uzmanību! Izsmidzinot var veidoties bīstami ieelpojami pilieni. Neieelpot smidzinājumu, miglu.

Ieteikumi un padomi

 • 1. Virsmu sagatavošana
  Pamatvirsmai jābūt sausai, tīrai, bez taukiem un putekļiem. Vajadzības gadījumā virsma jānomazgā ar remdenu ūdeni, savukārt ļoti netīrām virsmām jāizmanto piemērots mazgāšanas līdzeklis. Pēc mazgāšanas līdzekļa lietošanas virsma jānoskalo ar tīru ūdeni. Vecā atdalījusies krāsa un slikti saistītas virskārtas jānotīra līdz stingrai pamatnei. Lai uzlabotu sasaistīšanos, iepriekš ar eļļas vai alkīda krāsu krāsota virsma jānoslīpē ar smilšpapīru. Pamatvirsmas plaisas un nelīdzenumi jāpiepilda ar piemērotu špaktelēšanas tepi no Sadolin produktu klāsta. Virsma gludi jānoslīpē un jāattīra no putekļiem.
 • 2. Tīrīšana
  Netīras krāsotās virsmas tīrīšanai var izmantot remdenu ūdeni un mīkstu mikrošķiedras drānu vai mazgāšanai paredzētu drānu. Ļoti netīras virsmas tīrīšanai var lietot arī neitrālus tīrīšanas līdzekļus (pH 6–8). Pēc tīrīšanas līdzekļa lietošanas virsma jānoskalo ar tīru ūdeni. Neizmantot tīrīšanas vielas, kas satur organiskos šķīdinātājus, kā arī abrazīvus darbarīkus, piemēram, cietu sūkli un cietsaru suku.
 • 3. Uzglabāšana
  Pēc darba cieši noslēgt krāsas tvertni. Glabāt slēgtā traukā sausā un vēsā vietā (temperatūrai jābūt augstākai par +5 ºC). Pirms darbarīku tīrīšanas noņemt lieko krāsu. Aizliegts novadīt kanalizācijā vai ūdenstilpēs. Šķidrās krāsas atliekas nogādāt bīstamo vielu savākšanas vietā, un tikai pilnīgi tukšas tvertnes nosūtīt atkritumu apsaimniekošanas uzņēmumam.
Izmēģiniet Sadolin Visualizer
Lūgums uzgaidīt, tonis lādējas…