Izmēģiniet Sadolin Visualizer

Lejupielādējiet lietotni un virtuāli pielaikojiet toņus uz sienām
Skatīt

Maxi

Apdares špaktelēšanas tepe
Krāsas kalkulators
Dotie izmēri:
Nepieciešamais apjoms:
Labākam gala rezultātam iesakām izmantot {coatAmount} produkta {productTitle}
Svarīgākā informācija
 • Žūšanas laiks 2-3h / 1mm
 • kārtas 1
Produkta īpašības
 • Ērti uzklāt uz virsmas
 • Ļoti izturīga virsma

Produkta apraksts

Lietošanai gatava smalkgraudaina špaktelēšanas tepe iekšdarbiem. Produkts
viegli klājas uz virsmas un ir viegli apstrādājams, tāpēc ir piemērots gan atsevišķu
vietu labošanai, gan arī sienu un griestu vienlaidu špaktelēšanai. Labi sasaistās ar
pamatvirsmu, ātri žūst un uz virsmas paliek izturīga tepes kārta. Plaša iepakojuma
izvēle. Produkts ir piemērots apmetuma, betona, vieglbetona un ķieģeļu virsmas, ģipša plātņu, kā arī stiklšķiedras tapešu špaktelēšanai, veicot iekšdarbus sausās telpās.

Pielietojuma apraksts

Uz virsmas jāuzklāj viena vai vairākas līdz 3 mm biezas kārtas tepes "Maxi". Pirms nākamās špaktelēšanas tepes kārtas uzklāšanas jāpārliecinās, ka iepriekšējā kārta ir nožuvusi. Svaiga tepe jāizlīdzina uz virsmas maksimāli gludi, lai samazinātu sekojošās slīpēšanas pakāpi. Šuves un platas spraugas jānostiprina ar papīra vai stiklšķiedras auduma lenti. Špaktelētās virsmas slīpēšanai izmantojams smalkgraudains (150.-180. numura) smilšpapīrs. Pēc slīpēšanas no virsmas rūpīgi jānoņem slīpēšanas putekļi. Dziļākus caurumus un spraugas vispirms var piepildīt ar špaktelēšanas
tepi "Maxi Base" un virsmas beigu izlīdzināšanu veikt ar apdares tepi "Maxi". Tepe "Maxi" ir gatava lietošanai. Pēc ilgstošas stāvēšanas var būt nepieciešama viegla tepes samaisīšana. Tepei nedrīkst piejaukt citu tipu tepes vai sausos maisījumus. Darbarīks: špakteļlāpstiņa.

Veselība un drošība

Sargāt no bērniem. Strādāt labi vēdināmā vietā, lietot individuālos aizsardzības līdzekļus, izvairīties no saskares ar ādu un acīm. Pēc norīšanas steidzami meklēt medicīnisko palīdzību. Sazinieties ar TOKSIKOLOĢIJAS CENTRU vai ārstu, ja jums ir slikta pašsajūta. Uzmanību! Izsmidzinot var veidoties bīstami ieelpojami pilieni. Neieelpot smidzinājumu, miglu.

Ieteikumi un padomi

 • 1. Virsmu sagatavošana
  Pamatvirsmai jābūt sausai, tīrai, bez taukiem un putekļiem. Vajadzības gadījumā virsma jānomazgā ar remdenu ūdeni, savukārt ļoti netīrām virsmām jāizmanto piemērots mazgāšanas līdzeklis. Pēc mazgāšanas līdzekļa lietošanas virsma jānoskalo ar tīru ūdeni. Vecā atdalījusies krāsa un slikti saistītas virskārtas jānotīra līdz stingrai pamatnei. Lai uzlabotu sasaistīšanos, iepriekš ar eļļas vai alkīda krāsu krāsota virsma jānoslīpē ar smilšpapīru. Pamatvirsmas plaisas un nelīdzenumi jāpiepilda ar piemērotu špaktelēšanas tepi no Sadolin produktu klāsta. Virsma gludi jānoslīpē un jāattīra no putekļiem.
 • 2. Tīrīšana
  Netīras krāsotās virsmas tīrīšanai var izmantot remdenu ūdeni un mīkstu mikrošķiedras drānu vai mazgāšanai paredzētu drānu. Ļoti netīras virsmas tīrīšanai var lietot arī neitrālus tīrīšanas līdzekļus (pH 6–8). Pēc tīrīšanas līdzekļa lietošanas virsma jānoskalo ar tīru ūdeni. Neizmantot tīrīšanas vielas, kas satur organiskos šķīdinātājus, kā arī abrazīvus darbarīkus, piemēram, cietu sūkli un cietsaru suku.
 • 3. Uzglabāšana
  Pēc darba cieši noslēgt krāsas tvertni. Glabāt slēgtā traukā sausā un vēsā vietā (temperatūrai jābūt augstākai par +5 ºC). Pirms darbarīku tīrīšanas noņemt lieko krāsu. Aizliegts novadīt kanalizācijā vai ūdenstilpēs. Šķidrās krāsas atliekas nogādāt bīstamo vielu savākšanas vietā, un tikai pilnīgi tukšas tvertnes nosūtīt atkritumu apsaimniekošanas uzņēmumam.
Izmēģiniet Sadolin Visualizer
Lūgums uzgaidīt, tonis lādējas…