Maxi Base

Tilpums
Krāsas kalkulators
Dotie izmēri:
Amount Needed:
For the best result we recommend to use {coatAmount} for {productTitle}
Svarīgākā informācija
 • Žūšanas laiks 2-3h / 1mm
 • Krāsas kārtu skaits 1
Produkta īpašības
 • Ērti uzklāt uz virsmas
 • Viegla smarža

Produkta apraksts

Lietošanai gatava pamatvirsmas špaktelēšanas tepe, veicot iekšdarbus. Produktam piemīt ļoti labas piepildīšanas īpašības, tas ļauj ar vienu kārtu aizpildīt līdz pat 30 mm dziļus caurumus, turklāt žūstot tepe neplaisā. Stipri sasaistās ar dažādu tipu mūra virsmām. Tepi viegli uzklāt uz virsmas, tā ir labi apstrādājama un slīpējama. Produkts ir piemērots apmetuma, betona, vieglbetona un ķieģeļu virsmas, kā arī ģipša plātņu špaktelēšanai, veicot iekšdarbus sausās telpās.

Pielietojuma apraksts

Uz virsmas jāuzklāj viena vai vairākas līdz 30 mm biezas kārtas tepes «Maxi Base». Pirms nākamās špaktelēšanas tepes kārtas uzklāšanas jāpārliecinās, ka iepriekšējā kārta ir nožuvusi. Uzmanību! Tehniskajos datos norādītais žūšanas laiks attiecas uz plānu (1-2 mm) špaktelēšanas tepes kārtu. Svaiga tepe jāizlīdzina uz virsmas maksimāli gludi, lai samazinātu sekojošās slīpēšanas pakāpi. Šuves un platas spraugas jānostiprina ar papīra vai stiklšķiedras auduma lenti. Špaktelētās virsmas slīpēšanai izmantojams vidēji vai smalki graudains smilšpapīrs. Pēc slīpēšanas no virsmas rūpīgi jānoņem slīpēšanas putekļi. Lai iegūtu gludāku virsmu, pirms krāsošanas virsmas beigu izlīdzināšanai lietojama apdares tepe «Maxi». Tepe «Maxi Base» ir gatava lietošanai. Pēc ilgstošas stāvēšanas var būt nepieciešama viegla tepes samaisīšana. Tepei nedrīkst piejaukt citu tipu tepes vai sausos maisījumus. Darbarīks: špakteļlāpstiņa.

Veselība un drošība

Pēc darba stingri noslēgt tepes trauku. Pirms darbarīka tīrīšanas noņemt lieko tepi. Aizliegts izliet kanalizācijā vai ūdenskrātuvēs. Šķidrās tepes atliekas nogādāt bīstamo vielu savākšanas vietā, un tikai pilnīgi tukšas tvertnes nosūtīt atkritumu apsaimniekošanas uzņēmumam.
 • MAXI_BASE_TDS_LAT.pdf
 • DOP_Maxi_Base_LV.pdf
 • MAXI BASE MSDS LV.pdf

Ieteikumi un padomi

 • 1. Virsmu sagatavošana
  Pamatvirsmai jābūt sausai un attīrītai no putekļiem, netīrumiem un taukiem. Virsmas tīrīšanai izmantojams remdens vai silts ūdens, stipri piesārņotas virsmas tīrīšanai – arī līdzeklis «Cleaner».
 • 2. Tīrīšana
  No darbarīkiem notīriet špakteļtepi un izmazgājiet tos ar ūdeni.
 • 3. Uzglabāšana
  Glabāt slēgtā traukā sausā un vēsā vietā (temperatūrai jābūt augstākai par +5 ºC).
Izmēģiniet Sadolin Visualizer