Panorama

Tilpums
Krāsas kalkulators
Dotie izmēri:
Amount Needed:
For the best result we recommend to use {coatAmount} for {productTitle}
Svarīgākā informācija
 • Spīdums Pusspīdīga
 • Patēriņš 6-10
 • Žūšanas laiks 2 h
 • Krāsas kārtu skaits 2
Produkta īpašības
 • Izturīga pret laika apstākļu iedarbību
 • Ātri žūst
 • Satur koksni aizsargājošas aktīvās vielas
 • Ecolabel

Produkta apraksts

Ūdenī šķīstoša logu un durvju krāsa, kam piemīt ļoti laba izturība pret laika apstākļu iedarbību. Krāsa viegli klājas uz virsmas, labi izlīdzinās un nenotek. Produkta ātrā žūšana ļauj vienas darba dienas laikā nokrāsot virsmu divas reizes. Krāsai ir laba segtspēja, tā faktiski ir bez smaržas un veido uz virsmas gludu, viegli tīrāmu krāsas pārklājumu. Unikālā sastāva dēļ produktam ir labāka spīduma un toņa noturība nekā parastajām logu krāsām. Krāsa tonējama pasteļkrāsu gammā un satur koksni aizsargājošas aktīvās vielas, kas novērš pelējuma izplatīšanos uz krāsotās virsmas. Produkts ir paredzēts koka loga rāmju, durvju un durvju aplodu, kā arī nožogojuma dēļu krāsošanai.

Pielietojuma apraksts

Iepriekš neapstrādāta koka virsma jāpiesūcina, uzklājot 1 kārtu bezkrāsainā koksnes gruntēšanas aizsarglīdzekļa «Pinotex Base». Produkts satur aktīvās vielas koksnes aizsargāšanai pret trupi. Pirms nākamās apstrādes piesūcinātai virsmai jāļauj žūt vismaz 24 stundas. Pēc tam virsma jānogruntē, uzklājot 1 kārtu krāsas «Domus Base», un tai jāļauj nožūt saskaņā ar prasībām. Beigu apdarei uz virsmas jāuzklāj divas kārtas krāsas «Panorama». Pirms nākamās kārtas uzklāšanas krāsotajai virsmai jāļauj nožūt saskaņā ar prasībām. Virsma jākrāso bez pārtraukumiem; pārtraukumi ir pieļaujami tikai stūros. Īpaši rūpīgi jākrāso koka detaļu gali un malas, jo tieši caur šīm virsmām mitrums visintensīvāk iesūcas koksnē. Produkts ir gatavs lietošanai; pirms izmantošanas krāsa kārtīgi jāsamaisa.

Veselība un drošība

Sargāt no bērniem. Nepieļaut nokļūšanu acīs, uz ādas vai uz drēbēm.. Strādāt labi vēdināmā vietā, izmantot individuālās aizsardzības līdzekļus. Pēc darba stingri aizvērt krāsas trauku. Pirms darbarīka tīrīšanas noņemt lieko krāsu. Aizliegts izliet kanalizācijā vai ūdenskrātuvēs. Šķidrās krāsas atliekas nogādāt bīstamo vielu savākšanas vietā, un tikai pilnīgi tukšu taru nosūtīt atkritumu pārstrādes uzņēmumam.
 • PANORAMA_TDS_LAT.pdf
 • PANORAMA MSDS LV.pdf

Ieteikumi un padomi

 • 1. Virsmu sagatavošana
  Pamatvirsmai jābūt sausai un tīrai, koksnes mitrumsaturam – mazākam par 18%. Ar sausu suku vai siltu ūdeni no virsmas jānoņem putekļi, netīrumi un tauki. Stipri piesārņotas virsmas tīrīšanai var izmantot mazgāšanas līdzekli «Cleaner». Sārmu tīrīšanas līdzeklis veco krāsas virsmu padara matētu, tādējādi uzlabojot jaunās krāsas kārtas adhēziju. Uz virsmas esošais pelējums un organiskās vielas jānoņem ar mitru suku vai sūkli, pēc tam virsma jānomazgā ar līdzekli «Bio-Cleaner». Pēc tīrīšanas līdzekļa lietošanas virsma kārtīgi jānoskalo ar tīru ūdeni, un tai jāļauj nožūt. Vecā atdalījusies krāsa jānoņem ar skrāpi, ar spīdīgu krāsu pārklāta virsma viegli jānoslīpē ar smilšpapīru.
 • 2. Tīrīšana
  No darbarīkiem notīriet krāsas atlikumus un izmazgājiet tos ar ūdeni.
 • 3. Uzglabāšana
  Glabāt slēgtā traukā sausā un vēsā vietā (temperatūrai jābūt augstākai par +5 ºC).
Izmēģiniet Sadolin Visualizer