Toņu sensors

Nosakiet precīzu toni no jebkura priekšmeta vai interjera elementa

Piedāvājam iepazīties ar unikālu rīku – Sikkens toņu sensoru (Color Sensor), kas kalpos kā lielisks palīgs precīza toņa noteikšanā. Ja jāatrod tuvākais iespējamais tonis, lai tas atbilstu iecerētajai interjera krāsai – varat paļauties uz šo nelielo, taču gudro ierīci.

Sikkens toņu sensora izmantošanai nepieciešams lejupielādēt bezmaksas Sadolin Professional lietotni, kurā varēsiet izvēlēties toni, kā arī vizualizēt to uz sienas, kuru vēlaties krāsot. Lietotnē varat atrast arī mūsu produktus, to aprakstus un apskatīt aktuālākās toņu kolekcijas.

Kā noteikt precīzu toni?

Viss, kas jums nepieciešams, ir Sikkens toņu sensors un mobilais telefons. Novietojiet toņu sensoru uz vēlamā priekšmeta vai virsmas, sinhronizējiet ar Sadolin Professional bezmaksas lietotni un apskatiet precīzu toni dažu sekunžu laikā.

Lejupielādējiet lietotni jau šodien

Sinhronizējiet toņu sensoru ar uzlaboto Sadolin Professional bezmaksas lietotni un nosakiet tieši to toni, kuru meklējat.

Izdarīt pareizo izvēli ir pavisam vienkārši! Jautājiet Sikkens toņu sensoru lielākajos būvmateriālu veikalos un sinhronizējiet to ar Sadolin Professional lietotni jau šodien. Atrodiet sev vēlamo toni un izvēlaties piemērotu krāsu, lai veiksmīgi realizētu savu vai klienta projektu. 

Izmēģiniet Sadolin Visualizer
Fetching the data, plz wait..