Neatkarīgi no tā, vai vēlies izpausties ar kontrastējošām krāsām, vertikāli nodalot telpu saviem bērniem, vai vienkārši radīt mierīgu noskaņu ar maigiem toņiem — svītras ir universālas un rotaļīgs veids, kā padarīt bērnistabu mājīgāku.

Lasi tālāk, lai uzzinātu dažas spilgtas idejas, pēc tam noskaties mūsu īso pamācību video par vienkāršu svītru krāsošanu.

Daudzveidība ar vertikālām līnijām

Ja bērni dzīvo vienā istabā un viņiem ir atšķirīgas vēlmes attiecībā uz krāsām, izmanto svītras, lai stilīgi sadalītu istabu. Tādējādi abām atvasēm būs sava privātā telpa.

Vai esi iedvesmots? Aplūko mūsu vienkāršo metodi svītru radīšanai.

Radošais stūris

Izveido mācību stūrīti bērnistabā ar zaļām svītrām

Atdali zonu bērnistabā ar biezu svītru, lai radītu viņa mini darbnīcu. Kāpēc gan neizmantot atlikušo krāsu pieskaņotām mēbelēm?

Zaļie toņi radošajā telpā var būt gan uzmundrinoši, gan atsvaidzinoši – ideāli piemēroti bērnu mākslinieciskās dzirksts uzšķilšanai!

Vai vēlies izmēģināt citas formas? Aplūko, ko iespējams paveikt ar apļiem 4 veidi, kā izmantot apļus bērnistabā un ģeometriskām formām 4 veidi, kā izmantot ģeometriskas formas bērnistabā.

Visus ieteiktos toņus ir iespējams ietonēt arī mūsu viegli kopjamai krāsai Sadolin EasyCare. Ar novatorisku traipu novēršanas tehnoloģiju tā ir lieliski piemērota bērnistabām, un vari aplūkot tās izturību šeit:

Lasīšanas stūrītis ar spriedzes elementu

Uzzīmē svītru bērnistabas stūrī, lai radītu lasīšanas stūrīti

Visiem bērniem patīk pasakas pirms miega, tāpēc radi piemērotu nostūri šim īpašajam brīdim. Izvēlies krāsu vai vairākas, kas būs kontrastā ar sienu. Ja istabā ir neitrālas sienas, izvēlies spilgtus toņus, taču, ja sienas ir tumšas, toņiem vēlams būt mierīgākiem. Rezultāts ir spilgts raksts, kas padarīs istabu dziļāku un radīs perfektu vietu kopīgai lasīšanai.

Vai trūkst ideju, kādu krāsu izvēlēties? Aplūko mūsu īso rokasgrāmatu par iecienītajām bērnistabas krāsām Iecienītās krāsas bērnistabām.

Vienkārša svītra

Uzzīmē vienkāršu svītru uz bērnistabas sienām

Vai vēlies ātri atsvaidzināt bērnistabas sienas? Vienkrāsaina josla apkārt visai istabai ir efektīva gan krāsas patēriņa, gan laika ziņā, un tas ir viss, kas nepieciešams istabas pārveidošanai. Krāsām atbilstošas mēbeles vai citi piederumi piešķirs papildu spilgtumu.

No mazām telpām līdz darbam ar ierobežotu budžetu — lasi mūsu padomus un ieteikumus, lai radītu iedvesmojošu bērnistabu. Iedvesmojošas dekorēšanas idejas bērnistabām.

Ja vēlies izmantot svītras pavisam citā pakāpē, aplūko, kā vari izveidot automašīnu tēmas istabu, izmantojot lejupielādējamos šablonus:

Aktuālās krāsas