Vai meklē aktuālākās krāsu tendences virtuvei? Mūsu Globālā estētiskas centra krāsu speciālisti ir atlasījuši papildinošas krāsu paletes, ko apvienot ar Heart Wood toni — 2018. gada Sadolin toni. Apskati šos stilus, kuru pamatā ir siltumu izstarojošais Heart Wood tonis, un atklāj, kurš no tiem ir piemērotākais tavai virtuvei.

1. Nomierinoša virtuve

Izmanto kodolkoksnes toņus virtuvē

Nokrāsojot virtuves sienas ar jauno Sadolin Gada Krāsu 2018, tiek radīta ērta un nomierinoša gaisotne. Siltumu izstarojošai krāsu kombinācijai izmēģini apvienot Heart Wood toni ar gaišākām māla un tumšākām kastaņu un kakao nokrāsām.

2. Grezna virtuve

Papildini kodolkoksnes toni ar siltiem toņiem savā virtuvē

Radi greznu un krāšņu noskaņu virtuvē, apvienojot Heart Wood toni ar sārtu un piena kafijas toni. Šāds krāsu salikums ir lieliski piemērots kombinēšanai ar grezniem audumiem un metāliskas krāsas interjera elementiem, kā rezultāta tiek uzburta silta un mājīga gaisotne.

Eksperta padoms:
Izmēģini sienas krāsošanu divos toņos. Lai radītu modernu vidi, izmanto gaišāko toni augšējā daļā. Noskaties īsu pamācību, kā nokrāsot sienu divos toņos:

3. Radoša virtuve

Apvieno tādu enerģisku krāsu kā zaļa ar kodolkoksnes toni savā virtuvē

Vai tavā ģimenē ir šefpavārs, kuram patīk eksperimentēt? Izmanto aizraujošu sienas krāsu paleti, lai viņu iedvesmotu. Iesakām lietot sūnu zaļo kā kontrastējošu toni Heart Wood rozā nokrāsai. Kā negaidīts pārsteigum elements kalpos krāsas akcents neierastās vietās, piemēram, galda apakšpusē vai letes virspusē.

4. Koplietojama virtuve

Krāso virtuvi kodolkoksnes un pasteļtoņos

Izmanto mājoklī aktuālākās krāsu tendences, papildinot pasteļtoņus ar Heart Wood toni. Modernu divu toņu sienu debesu zilā un krēmkrāsā var atveidot uz citām virsmām, piemēram, uz virtuves telpas apmalēm un sāniem, savukārt piesātināti zils akcents neļauj pārlieku aizsapņoties. Rezultātā tiek radīta mierpilna un gaisīga virtuve, kuru var lieliski baudīt pat ikdienas darbos aizņemtākā ģimene.

Vai jūties iedvesmots?
Atklāj, kā šīs jaunās krāsu paletes var pārveidot tavu virtuvi, izmantojot lietotni Sadolin Visualizer.

Aktuālās krāsas