Vai meklē krāsu ieteikumus bērnu guļamistabas pārvērtībām? Izmēģini Heart Wood toni — Sadolin Gada Krāsu 2018. Mūsu Globālā estētiskas centra krāsu eksperti ir atzinuši to par šī brīža aktuālāko krāsu. Lai atvieglotu šī toņa lietošanu, eksperti ir arī atraduši papildinošus toņus dažādu kombināciju veidošanai. Neatkarīgi no tā, vai vēlies, lai bērnistabas sienas būtu dzīvīgos vai nomierinošos toņos, Heart Wood toņa daudzpusība ļauj atrast piemērotas krāsu kombinācijas.

1. Mājīga un silta bērnistaba

Krāso bērnu guļamistabu kodolkoksnes toņos

Jauna dizaina idejai mēģini apvienot platu svītru piesātinātā sinepju tonī un maigus pasteļtoņus zemes nokrāsās. Šādā guļamistabā Heart Wood tonis rada ilgizturīgu fonu, ko, bērnam augot, var pielāgot telpai.

2. Fantāzijas bērnistaba

Izmanto figūras kodolkoksnes toņos, lai radītu fantāzijas bērnu guļamistabu

Izveido jautru un rotaļīgu istabu rozā un purpura toņos. Šī krāsu palete izskatās vislabāk, izmantojot gaišu bāzes toni un eksperimentējot ar formām tumšākās papildinošās krāsās. Šie vienkārši izveidojamie ovāli uzbur rotaļīgu atmosfēru. Pilnveido noformējumu ar tekstūras audumiem.

Izmēģināšanas vērts
Uzzini, cik vienkārši ir uzkrāsot ovālu:

3. Koša bērnistaba

Apvieno dzeltenos un kodolkoksnes toņus bērnu guļamistabā

Koši dzeltenais tonis ievieš dzīvīgumu Heart Wood maigi rozā tonī. Izmantojot Heart Wood toni sienas apakšējā daļā, gulēšanas zonā tiek radīta nomierinoša gaisotne, saglabājot telpas priecīgo un gaišo noskaņu. Lai pilnveidotu dizainu, izmēģini gaišus koka interjera elementus, pasteļkrāsas gultasveļu un pievieno zaļus akcentus.

4. Savvaļas daba bērnistabā

Krāso bērnu guļamistabu dabas iedvesmotos un kodolkoksnes toņos

Nomierinošam toņu salikumam pievieno platas strīpas dabas iedvesmotos zilajos, zaļajos un zemes neitrālajos toņos. Augi un dabīgā koka mēbeles ir vienkāršs veids, kā pilnveidot nomierinošo gaisotni. Lielisks padoms: zonā aiz galda izmanto neitrālas krāsas, lai varētu mainīt interjera elementus, kad vien vēlies.

Vai jūties iedvesmots?
Atklāj, kā šīs jaunās krāsu paletes var pārveidot bērnistabu, izmantojot lietotni Sadolin Visualizer.

Aktuālās krāsas