“Pārcelšanās ir dārga, tādēļ nevaram atļauties tādu virtuvi, par kādu vienmēr esam sapņojuši. Kā varam radīt labāko iespējamo virtuvi ar pieejamiem līdzekļiem?”

Saskaņā ar mūsu nesenās globālās aptaujas datiem vairāk nekā trešdaļa jaunu māju īpašnieku piekrīt, ka virtuves pabeigšana ir jaunas mājvietas radīšanas pamatā.

Taču, ja pēc pārcelšanās ierobežotā budžeta dēļ nevari atļauties sapņu virtuvi, izmanto dažus pieejamus dizaineru stila krāsu salikumu risinājumus, kurus izgudrojusi mūsu Sadolin krāsu eksperte Luīze Toda un kurus vari nekavējoties īstenot.

Pārveido neizteiksmīgu baltu telpu par mājīgu ģimenes tikšanās vietu ar pelēkbrūniem toņiem vai atdzīvini to ar enerģiski košām krāsām.

1) Nokrāso sienas

Neatkarīgi no tā, vai kādu algo vai krāso pats, krāsa ir lēts veids, kā jaunajā virtuvē parādīt savu personību, uzreiz redzot rezultātus. Pārveido neizteiksmīgu baltu telpu par mājīgu ģimenes tikšanās vietu ar pelēkbrūniem toņiem vai atdzīvini to ar enerģiski košām krāsām.

Kuras krāsas? F2.05.65 un F6.24.83

Krāsas kārta uzreiz atdzīvinās vecus virtuves skapīšus.

2) Nokrāso skapīšus

Krāsas kārta uzreiz atdzīvinās vecus virtuves skapīšus. Neitrāli siltie toņi ir nomierinoša, daudzpusīga izvēle, bet sudrabaini pelēki toņi piešķirs Tavam krāsu salikumam mūsdienīgu izskatu.

Kuras krāsas? F9.06.81 un SN.02.58

Košs krāsas akcents trauku skapīša iekšpusē viennozīmīgi liks Tev pasmaidīt ik reizi, kad tajā ieskaties.

3) Nokrāso trauku skapīšu iekšpusi

Košs krāsas akcents trauku skapīša iekšpusē viennozīmīgi liks Tev pasmaidīt ik reizi, kad tajā ieskaties. Vai vēl labāk — noņem augšējo plauktiņu durvis, lai radītu krāsainus atvērtos plauktus pacilātai noskaņai.

Ja neesi pārliecināts par pārgalvīgas krāsas izvēli sienām, tā vietā savas idejas vari īstenot, nokrāsojot koka apdari

4) Nokrāso logu vai durvju ailes

Ja neesi pārliecināts par pārgalvīgas krāsas izvēli sienām, tā vietā savas idejas vari īstenot, nokrāsojot koka apdari. Dzīvīgi piesātināti zilie toņi Tavā krāsu salikumā piešķirs izsmalcinātu noskaņu un radīs plašuma ilūziju, ja sienas būs krāsotas gaišākā tonī.

Kuras krāsas? T4.43.26 un S0.20.21

Veco atvilktņu un skapīšu rokturu nomainīšana ir viens no ātrākajiem un vieglākajiem veidiem, kā virtuvei piešķirt dizaineru stila papildinājumu ierobežota budžeta apstākļos

5) Nomaini skapīšu rokturus

Vecu atvilktņu un skapīšu rokturu nomainīšana ir viens no ātrākajiem un vieglākajiem veidiem, kā virtuvei piešķirt dizaineru stila papildinājumu ierobežota budžeta apstākļos. Lai izveidotu klasisku tēlu, apsver klasisku furnitūru, piemēram, misiņu vai pulētu niķeli. Tie lieliski piešķir eleganci un piestāvēs praktiski jebkuram krāsu salikumam.

Maza laukuma nokrāsošana ar tāfeles krāsu pārvērtīs Tavas sienas par stilīgu vietu svarīgiem iepirkumu sarakstiem, turklāt bērniem patiks uz tās zīmēt!

6) Uzkrāso tāfeli

Maza laukuma nokrāsošana ar tāfeles krāsu pārvērtīs Tavas sienas par stilīgu vietu svarīgiem iepirkumu sarakstiem, turklāt bērniem patiks uz tās zīmēt! Vari arī pamēģināt uzkrāsot izteiksmīgu tāfeles joslu uz vienas sienas, lai iedvestu dramatisku sajūtu.

Kuras krāsas? M9.53.39 un D6.49.39

Košu krāsu tosteri, tējkannas un trauki piešķirs Tavas virtuves krāsu salikumam odziņu un izteiksmīgumu

7) Izvēlies aksesuārus košās krāsās

Pabeidz savas virtuves pārvērtības ar jautriem aksesuāriem. Ir vienkārši atrast košu krāsu tosterus un tējkannas, bet krāsaini trauki piešķirs Tavas virtuves krāsu salikumam odziņu un izteiksmīgumu.

Populārākais ieteikums

Apskati mūsu produktus mājas lapā, lai redzētu mūsu inovatīvo produktu klāstu, kas aizsargā pret ikdienas virtuves traipiem un ļauj tev noslaucīt taukus un netīrumus.