Izmēģiniet Sadolin Visualizer

Lejupielādējiet lietotni un virtuāli pielaikojiet toņus uz sienām
Skatīt

Kā apvienot Sadolin 2021. gada toni ar mūžīgi eleganto toņu paletes toņiem

Esam izveidojuši viegli lietojamas toņu kombinācijas, lai palīdzētu jums pārveidot savu mājokli ar Sadolin 2021. gada toni Brave Ground. Šeit ir 4 iedvesmojoši veidi, kā atdzīvināt telpas ar tradicionālu un mūsdienīgu dzeltenīgo toņu kombināciju mierīgai un līdzsvarotai telpai…

Sadolin 2021. gada tonis Brave Ground ir silts un dabisks neitrāls tonis, kas palīdz atgūt saikni ar vienkāršajām lietām. Papildinot un līdzsvarojot, tas rada labu pamatu jebkuram interjeram un palīdz izcelt citus toņus. 

Mūsu mūžīgi elegantās paletes klasiskie un mūsdienīgie dzeltenie, okera un maigi brūnie toņi saskan ar Brave Ground, un rada mājoklī kopumā pozitīvu un iedvesmojošu izjūtu. Tie ir silti, viegli saskaņojami toņi, kas lieliski iederas modernā vai tradicionālā vidē.

Enerģizē, bet nenomāc. Šie klasiskie toņi rada pozitīvu un harmonisku fonu jebkādam interjera stilam. Šeit ir 4 iedvesmojoši telpas atsvaidzināšanas veidi.

  1. Dzīvojamā telpa klasiskos toņos, kas priecēs ilgstoši 
Dulux_CF21_Colour_of_the_year_Timeless_colors_global_1

Tonis Brave Ground, ko aptver mūžam elegantie smilšu un vara toņi, rada siltu, neitrālu fonu un ir lieliski piemērots, lai izceltu eklektisku mēbeļu izvēli. Izmēģiniet interesantus krāsošanas paņēmienus, piemēram, krāsu svītras, lai telpa kļūtu interesantāka un personiskāka. 

Kādi toņi?

E7.10.53
F4.06.78
D0.22.41
E5.37.44

  1. Izcils līdzsvars guļamistabā
Dulux_CF21_ Colour_of_the_year_Timeless_colors_global_2

Padariet savu guļamistabu izsmalcināti glamūrīgu ar košu zelta sienu. Aptverot telpu ar līniju Brave Ground tonī un akcentējot ar gaišāku toni, telpā iegūsiet nenomācošu enerģiju. Papildiet koptēlu ar dabīgiem un elegantiem materiāliem, lai iegūtu maigu, jebkurai sezonai aktuālu interjeru. 

Kādi toņi?

E7.10.53
F4.06.78
F1.34.58

  1. Kombinējiet grafiskas formas klasiskos toņos modernas ēdamistabas izveidei
Dulux_CF21_ Colour_of_the_year_Timeless_colors_global_3

Kļūstiet radošs uz ēdamistabas sienām, spēlējoties ar līknēm mūžīgi elegantās paletes toņos un pārnesot šo efektu no vienas telpas uz otru. Šie toņi dabiski sader kopā, tāpēc pat izteiksmīgās arkas formas nešķiet pārspīlētas. Uzziniet, kā apgūt šo krāsošanas tehniku, skatoties video Kā uzzīmēt arku ar Sadolin krāsām?

Kādi toņi?
E7.10.53
E4.22.49
E5.03.82

  1. Enerģizējošs akcents darbistabā
Dulux_CF21_ Colour_of_the_year_Timeless_colors_global_4
Dulux_CF21_ Colour_of_the_year_Timeless_colors_global_4

Mierīgi, neitrāli toņi pozitīvi ietekmē mācīšanās procesu, tāpēc toņi mūžīgi eleganto toņu paletes ir tik lieliksi piemēroti darbistabai. Izmantojiet dažādu toņu kombināciju, lai radītu vizuālus akcentus un līdzsvarotu izskatu ar Sadolin gada toni Brave Ground. 

Kādi toņi?
E7.10.53
G0.16.68
F8.31.69

Izmēģiniet Sadolin Visualizer
Notiek datu iegūšana, lūdzu, uzgaidiet...