Izmēģiniet Sadolin Visualizer

Lejupielādējiet lietotni un virtuāli pielaikojiet toņus uz sienām
Skatīt

Viss, kas jāzina par Sadolin 2021. gada toni

Siltais un dabiskais Sadolin 2021. gada tonis Brave Ground piešķir patīkamu un līdzsvarotu sajūtu jebkurai telpai. Skatiet, kāpēc tas ir 2021.gada aktuālais tonis, kā arī iedvesmojošas idejas toņa kombinēšanai ar citiem toņiem jūsu mājokļa pārveidei…

Katru gadu mūsu toņu speciālisti kopā ar labāko starptautisko interjera ekspertu komandu apspriež jaunākās globālās tendences, kas ietekmēs ikvienu mūsu dzīves jomu. Pēc tam mēs iegūtās atziņas iemiesojam vienā galvenajā tonī, kas atspoguļo šī brīža noskaņu — tonī, kas spētu atstāt iespaidu uz jebkuru mājokli visā pasaulē.

Jaunākie tendenču pētījumi liecina, ka mēs visi šobrīd pārvērtējam to, kas mūsu dzīvēs patiesībā ir svarīgs. Mēs skatāmies uz esošo situāciju un meklējam jaunu un pozitīvu virzību uz priekšu, ticot sev, strādājot kopā, mācoties no pagātnes un plānojot nākotni. Pārmaiņu pieņemšanai ir vajadzīga drosme, un mājas var palīdzēt radīt stabilu un atbalstošu pamatu, kā arī dot mums iespēju būt radošiem. 

Sadolin 2021. gada tonis ir Brave Ground ir silts un dabisks neitrāls tonis, kas izceļ un līdzsvaro citus toņus. Kā šo daudzveidīgo toni izmantot sava mājokļa pārveidei? Esam izveidojuši četras viegli lietojamas toņu paletes, kas balstās uz gada toni, lai jūs varētu izpaust savu personību dažādos veidos un būtu pietiekami drosmīgs, lai spertu pirmo soli...

1. Apvienojiet 2021. gada toni ar mūžīgi eleganto toņu paleti, lai radītu līdzsvarotu fonu

Dulux_CF21_Colour_of_the_year_Timeless_colors_global_1

Radiet atbrīvotu, neformālu ēdamistabu, lietojot toni Brave Ground kombinācijā ar mūžīgi eleganto toņu paletes toņiem. Šī toņu palete ir stabils pamats jebkuram stilam — tradicionālam vai mūsdienīgam, un lieliski sader ar amatnieku darinājumiem un dabīgiem materiāliem. 

Šeit atradīsiet vairāk ideju un iedvesmas mūžīgi eleganto toņu paletes lietošanai.

Kādi toņi?

E7.10.53
E4.22.49

2. Kombinējiet sarkanās un rozā nokrāsas ar 2021. gada toni spilgtas guļamistabas izveidošanai 

Dulux_CF21_Color_of_2021_Expressive_colors_global_2

Uzdrošinieties būt oriģināls, kombinējot 2021. gada toni Brave Ground ar izteiksmīgās paletes košajiem rozā un sarkanajiem toņiem. Šie toņi izskatās lieliski kopā ar modernām mēbelēm, grafiskiem rakstiem un gaišām koka grīdām.

Vairāk idejas un iedvesmas izteiksmīgo toņu paletes lietošanai meklējiet šeit.

Kādi toņi?

E7.10.53
A5.33.39
B8.38.44
C5.39.34

3. Apvienojiet 2021. gada toni ar maigu, dabīgu toņu sajaukumu, lai radītu darbistabā atbrīvotu noskaņu

Dulux_CF21_Color_of_2021_Trust_colors_global_3

Kombinējiet Brave Ground un uzticamo toņu paletes zemes toņus, lai iegūtu siltu un viesmīlīgu sajūtu. Šie mierīgie toņi lieliski saskan ar gadsimta vidus mēbelēm un smalkām apdarēm, piemēram, varu, marmoru un samtu.

Šeit atradīsiet vairāk ideju un iedvesmas uzticamo toņu paletes lietošanai.

Kādi toņi?

E7.10.53
EN.01.81
E0.04 67
F1.04.56

4. Atjaunojiet saikni ar dabu, izmantojot mūsu 2021. gada toņu tendences

Dulux_CF21_Color_of_2021_Earth_colors_global_4

Radiet brīvdabas sajūtu, apvienojot Sadolin gada toni Brave Ground ar zemes paletes toņiem. Šie toņi īpaši saskan ar dabisku koku, atjaunotām mēbelēm, keramiku un istabas augiem.

Šeit atradīsiet vairāk ideju un iedvesmas zemes toņu lietošanai.

Kādi toņi?

E7.10.53
S2.18.28
T1.23.25
 

Vēlaties kombinēt vairākus toņus? Noskatieties video - Kā uz sienām krāsot līnijas?

Izmēģiniet Sadolin Visualizer
Notiek datu iegūšana, lūdzu, uzgaidiet...