Izmēģiniet Sadolin Visualizer

Lejupielādējiet lietotni un virtuāli pielaikojiet toņus uz sienām
Skatīt

Sadolin 2021.gada toņa apvienošana ar drosmīgi rozā un sarkano

Lai palīdzētu jums modernizēt savu sienu izskatu, esam izveidojuši četras toņu paletes, kam pamatu veido gada tonis Brave Ground. Košie sarkanie un rozā toņi palīdzēs jums piešķirt telpai personību un būt radošam…

Sadolin 2021.gada tonis Brave Ground ir silts un dabiski neitrāls, tas palīdz izcelties pārējiem toņiem. Būdams līdzsvarojošs, tonis Brave Ground lieliski saskan ar izteiksmīgās paletes toņiem un palīdzēs pārveidot sienas. 

Izteiksmīgā palete ar rozā un sarkano toņu kombinācijām, ko papildina mierīgākas tā paša toņa nokrāsas, ir ideāli piemērota, lai mājoklim piešķirtu degsmi un dzīvīgumu. Šajā enerģiskajā un pārsteidzošajā paletē spilgtos toņus apvieno mierīgi neitrālie toņi. 

Neatkarīgi no tā, vai veidosiet dekoratīvu sienu vai eksperimentēsiet ar vienkāršajiem krāsošanas paņēmieniem, izteiksmīgā palete palīdzēs piešķirt telpai personību, radot iespaidīgu un modernu izskatu.

Šeit ir 4 vienkāršas, iedvesmojošas idejas Sadolin gada toņa Brave Ground lietošanai ar šiem izteiksmīgajiem toņiem.

  1. Grafiska guļamistabas siena
Dulux_CF21_Colour_of_the_year_Expressive_colors_global_1

Padariet savas guļamistabas sienas par dekoratīvu elementu, kombinējot toni Brave Ground ar pasteļrozā nokrāsām un mierīgus akcentus ar ģeometriskiem apļiem košā sarkanā tonī. Lielisks veids, kā uzsākt dienu ar enerģijas un iedvesmas devu. 

Kādi toņi?

E7.10.53
A5.33.39
AN.02.77
B8.38.44

  1. Dzīvojamās istabas pārveide ar divu toņu krāsas efektu 
Dulux_CF21_Color_of_2021_Expressive_colors_global_2

Uzkrāsojot maigi rozā līniju Sadolin 2021. gada tonī Brave Ground, iegūsiet individuālu un spilgtu dzīvojamo istabu. Šads krāsojums būs īpaši piemērots vienkāršām vai paneļu sienām. Izmantojiet aksesuārus košākos rozā un sarkanajos toņos, lai telpā ieplūstu enerģija.

Kādi toņi?

E7.10.53
C0.10.60

  1. Piešķiriet virtuvei aprises
Dulux_CF21_Color_of_2021_Expressive_colors_global_3

Vienkāršas arkas uzkrāsošana nedaudz tumšākā tonī ir efektīvs veids, kā telpā izcelt fokusa punktus, piem., durvju ailes. Uzziniet, kā apgūt šo krāsošanas paņēmienu, noskatoties mūsu video - Kā uzzīmēt arku ar Sadolin krāsām? Izceliet durvju aiļu iekšmalas košā, kontrastējošā tonī, piemēram, spilgti sarkanā, kas redzama šeit, un pievienojiet divu toņu sienu, izmantojot Brave Ground un gaišāku toni radošai un krāsainai virtuvei.

Kādi toņi?

E7.10.53
C0.10.60
AN.02.77
D5.10.65
B8.38.44

  1.  Esiet radošs, apgleznojot darbistabu 
Dulux_CF21_Color_of_2021_Expressive_colors_global_4

Izteiksmīgu toņu izmantošana nozīmē arī citādu domāšanu. Šeit spilgtais rozā tonis uz Sadolin 2021. gada toņa Brave Ground fona ir izmantots, lai radītu jautru un funkcionālu darba vietu atvērtā tipa telpā. Aksesuāri košās, tonizējošās krāsās rada pabeigtības iespaidu. 

Kādi toņi?
E7.10.53
A5.33.39

Izmēģiniet Sadolin Visualizer
Notiek datu iegūšana, lūdzu, uzgaidiet...