Izmēģiniet Sadolin Visualizer

Lejupielādējiet lietotni un virtuāli pielaikojiet toņus uz sienām
Skatīt

Sadolin 2021.gada toņa apvienošana ar siltiem dabīgiem toņiem

Esam izveidojuši 4 toņu paletes, lai palīdzētu jums pārveidot savu mājokli ar Sadolin 2021. gada toni Brave Ground. Tās ir dažas, jau gatavas toņu kombinācijas, lai jūs iedvesmotu kombinēt un saskaņot toņus

Siltais un dabiski neitrālais Sadolin 2021.gada tonis Brave Ground ir ideāli piemērots izmantošanai kombinācijā ar citiem toņiem. Regulējot un līdzsvarojot, tas ļauj izcelties citiem toņiem un lieliski kombinējas ar uzticamās paletes toņiem.

Šie papildinošie toņi — maigi brūnie, pelēkie un neitrālie, var palīdzēt telpā radīt vienotības izjūtu un sasaistīt dažādus jebkāda interjera stila elementus. Mīkstinot mūsdienu telpu stingrās līnijas un tradicionālajām telpām pievienojot izsmalcinātu mūsdienīgu pieskārienu, uzticamās paletes toņi var palīdzēt radīt siltu un viesmīlīgu atmosfēru jebkurā mājokļa telpā. 

Šeit ir 4 vienkāršas un iedvesmojošas idejas Brave Ground toņa kombinācijām ar siltiem, neitrāliem toņiem.

  1. Harmoniska guļamistaba ar maigu dabisko toņu kombināciju
Dulux_CF21_Colour_of_the_Year_Trust_colors_global_1

Uzticamās paletes toņi ir dabiski, tāpēc tos ir tik viegli kombinēt, lai izveidotu vienotu telpu. Šeit virs maigi brūnā toņa ir uzklāts Sadolin gada tonis Brave Ground, lai padarītu guļamistabu mājīgāku. Arka, kas arī iekrāsota Brave Ground tonī, piešķir radošu pieskārienu un sadala telpu zonās. Uzziniet, kā apgūt šo paņēmienu, noskatoties video Kā uzzīmēt arku ar Sadolin krāsām? 

Kādi toņi?

E7.10.53
E4.10.40

  1.  Izveidojiet aicinošu dzīvojamo istabu divos toņos un cilvēki gribēs tur pulcēties un dalīties idejās
Dulux_CF21_Color_of_the_Year_Trust_colors_global_2

Izmantojot dalītas sienas efektu ar uzticamās paletes toņiem, jūs varēsiet izveidot interesantas toņu kombinācijas, kā arī radīt siltu un viesmīlīgu telpu. Šeit  Sadolin gada tonī Brave Ground nokrāsotajām sienām ir pievienota zema robežlīnija terakotas tonī. Šāds krāsojums ne tikai vizuāli paaugstina telpu, bet arī rada smalku fonu eklektiskai gadsimta vidus mēbeļu kolekcijai.  

Kādi toņi?

E7.10.53
D9.19.42

  1. Izmantojiet dabiskos toņus, lai radītu virtuvi, kuru draugi un radi nevēlēsies pamest 
Dulux_CF21_Color_of_the_Year_Trust_colors_global_3

Siltais un dabiskais tonis Brave Ground ir lieliska izvēle virtuves skapjiem, jo tas labi sader ar citām virtuvē iederīgām nokrāsām un materiāliem. Šeit tas aptver dabīgā koka plauktus un vara, stikla un keramikas piederumu kolekciju, lai izveidotu elegantu mūsdienu virtuvi. 

Kādi toņi?

E7.10.53
EN.01.81
E0.04.67
E5.15.25

  1. Radiet telpu idejām ar tonizējošām krāsām
Dulux_CF21_Color_of_the_Year_Trust_colors_global_4

Uzticamo toņu palete sniedz jums brīvību jaukt un saskaņot toņus, zinot, ka tie saderēs. Šeit ģeometrisko formu spēle ir izveidota ar Brave Ground toni un citiem siltiem, harmoniskiem toņiem, radot grafisku un vizuāli stimulējošu darbistabas sienu — vietu, kas liks cilvēkiem runāt.  

Kādi toņi?

E7.10.53
D9.19.42
F1.04.56
E4.10.40
EN.01.81

Izmēģiniet Sadolin Visualizer
Notiek datu iegūšana, lūdzu, uzgaidiet...