Izmēģiniet Sadolin Visualizer

Lejupielādējiet lietotni un virtuāli pielaikojiet toņus uz sienām
Skatīt

Sadolin 2021.gada toņa apvienošana ar zilo un zaļo toni

Pārveidojiet sienas ar Sadolin 2021. gada toni Brave Ground un kādu no piemeklētām toņu kombinācijām. Zemes paletes zilie, zaļie un pelēkie toņi dabiski saskan un piešķir jebkurai telpai nomierinošu saikni ar ārējo pasauli.

Sadolin 2021.gada tonis Brave Ground ir silts, dabisks neitrālais tonis, kas rada stabilu pamatu jebkuram interjeram. Šis tonis atspoguļo zemes virsmu — augsni, mālu, akmeni, un pat urbānai telpai piešķirot saskanīgu un dabisku izjūtu. 

Brave Ground ir arī tonis, kas ļauj izcelties citiem toņiem, un tas dabiski saskan ar zilajiem, pelēkajiem un zaļajiem zemes toņiem. Kombinācijā šie toņi rada nomierinošu, atjaunojošu izjūtu, ko ir patīkami baudīt un kas iederas mūsdienīgā vai tradicionālā vidē. 

Neatkarīgi no tā, vai izmantojat vienu, divus vai vairāk toņus, šī palete ir ideāli piemērota, lai mainītu jebkuras telpas izskatu. Piedāvājam 4 vienkāršus, iedvesmojošus piemērus...

  1. Miera izjūtai guļamistabā apvienojiet zemes, jūras un debesu toņus 
Dulux_CF21_Colour_of_the_year_Earth_colors_global_1

Ielaidiet savā guļamistabā ārpasauli ar niansētiem zaļajiem toņiem, ko papildina dziļi zilie toņi, tādējādi atjaunojot saikni ar dabu. Pabeidziet koptēlu, pievienojot nedaudz Sadolin 2021.gada toni Brave Ground. Šeit nokrāsotie slēģi un pieskaņotie spilveni līdzsvaro izskatu, bet dabiskais klūgu krēsls padara to pilnīgu.  

Kādi toņi?

E7.10.53
N1.09.46
S2.18.28

  1. Svaigums modernā dzīvojamajā istabā
Dulux_CF21_Colour_of_the_year_Earth_colors_global_2

Brave Ground apvienojumā ar maigi zaļu toni rada dzīvojamo istabu, kas izskatās vienota ar dabu. Papildinot to ar istabas augiem, dabīgiem materiāliem un dabas rakstiem, iegūstat mūsdienīgu interjeru, kas iederēsies jebkurā telpā un to atsvaidzinās. 

Kādi toņi?

E7.10.53
J5.03.71
T3.04.12

  1. Debesu zilie toņi ēdamistabā rada brīvdabas izjūtu
Dulux_CF21_Colour_of_the_year_Earth_colors_global_3

Uzkrāsojiet dziļa zilā toņa kvadrātu uz gaiši zilas sienas un apvelciet ar Sadolin 2021. gada toni Brave Ground, lai iegūtu optiskās ilūzijas efektu. Šie svaigie un nomierinošie toņi radīs gaisīgu izjūtu jebkuras ēdamistabas interjerā. Papildinot telpu ar spilgtiem telpaugiem un dabīgiem materiāliem, radīsies izjūta, ka ēdat brīvā dabā. 

Kādi toņi?

E7.10.53
T0.10.70
T4.16.56

  1. Atdaliet bērna mācību telpu ar dažādu toņu svītrām
Dulux_CF21_Colour_of_the_year_Earth_colors_global_4

Bērna istabā piešķiriet istabas stilam vienkāršību, krāsojot sienas dažādos zemes toņos — maigi zilā, gaiši zaļā un Sadolin 2021.gada tonī Brave Ground. Dažāda platuma līnijas piešķir dekoratīvu niansi un ļauj sadalīt katru zonu citā tonī. Šis efekts ir nomierinošs un radošs un lieliski izskatīsies gan mazā, gan lielā telpā. Uzziniet, kā apgūt šo krāsošanas paņēmienu, noskatoties mūsu video - Kā uzzīmēt arku ar Sadolin krāsām? 

Kādi toņi?

E7.10.53
J5.03.71
T0.10.70

Izmēģiniet Sadolin Visualizer
Notiek datu iegūšana, lūdzu, uzgaidiet...