Privacy_Paziņojums par personas datu aizsardzību

Privacy_Paziņojums par personas datu aizsardzību

Mums ir svarīga jūsu personas datu aizsardzība. Šajā Paziņojumā par personas datu aizsardzību tiek izskaidrots, kā mēs apkopojam un izmantojam jūsu personas datus.

1.Kāpēc mēs apstrādājam jūsu personas datus?

Ja iesniedzat mums savus personas datus, mēs tos, iespējams, apstrādāsim tālāk aprakstīto mērķu sasniegšanas nolūkā.

1.1     Lai atbildētu uz jūsu jautājumiem vai saziņai ar jums

Mēs apstrādājam jūsu personas datus, kad jūs sazināties ar mums, izmantojot mūsu tiešsaistes saziņas veidlapas.

Mēs apstrādājam jūsu vārdu un uzvārdu, amatu, (uzņēmuma) kontaktinformāciju (tostarp jūsu e-pasta adresi, tālruņa numuru, uzņēmuma nosaukumu) un jebkādu citu informāciju, ko norādāt saziņas veidlapas atvērtā lauka ierakstā.

Mēs apstrādājam šo informāciju, pamatojoties uz jūsu piekrišanu, ko jūs varat atsaukt jebkurā brīdī.

1.2     Aptaujām vai citiem (mārketinga) paziņojumiem

Mēs apstrādājam jūsu personas datus, lai sūtītu jums aptaujas par mūsu produktiem vai pakalpojumiem vai lai sūtītu jums mārketinga paziņojumus, informējot jūs par aktuāliem notikumiem, īpašiem piedāvājumiem, kā arī AkzoNobel produktiem un pakalpojumiem. Iespējams, mēs izveidosim profilus un analizēsim jūsu sadarbību ar mums. Tādējādi mēs noskaidrojam jūsu intereses un varam pielāgot savus paziņojumus atbilstoši jūsu individuālajām interesēm.

Mēs apstrādājam jūsu vārdu, uzvārdu, adresi, dzimšanas datumu (tikai gadījumā, ja esat brīvprātīgi nodrošinājis mums šo informāciju), jūsu e-pasta adresi un citus tematus, par kuriem esat mūs aktīvi un brīvprātīgi informējis.

Mēs apstrādājam šo informāciju, pamatojoties uz jūsu piekrišanu, ko jūs varat atsaukt jebkurā brīdī.

1.3     Produktu un pakalpojumu izstrādei un uzlabošanai

Mēs apstrādājam apkopotos personas datus dažādiem ar AkzoNobel uzņēmējdarbību saistītiem mērķiem, piemēram, jaunu produktu un pakalpojumu izstrādei, savu tīmekļa vietņu, lietotņu un citu digitālo kanālu papildināšanai, uzlabošanai vai modificēšanai, lietojuma tendenču noteikšanai, mūsu reklamēšanas kampaņu efektivitātes noteikšanai un uzņēmējdarbības aktivitāšu vadīšanai un paplašināšanai.

Kad iespējams, mēs izmantojam apkopotus datus. Reizēm mēs apstrādājam personas datus, piemēram, jūsu vārdu un uzvārdu, e-pasta adresi, IP adresi, informāciju par dzimumu, dzīvesvietu, jūsu pasta indeksa numuru un citu informāciju, kas ir pieminēta šajā Paziņojumā vai ko esat citā veidā mums nodrošinājis.

Mēs šo informāciju apstrādājam savu likumīgo uzņēmējdarbības mērķu dēļ.

1.4     Lietotnes vai tīmekļa vietnes tehniskai un funkcionālai pārvaldīšanai

Kad jūs izmantojat mūsu pakalpojumus, mēs varam automātiski apkopot noteiktu informāciju no jūsu ierīces. Mēs apstrādājam jūsu personas datus, lai palīdzētu jums ātri un vienkārši atrast informāciju un uzlabotu piekļuvi šai tīmekļa vietnei, lietotnei vai citam digitālajam kanālam, kā arī šo kanālu funkcionalitāti.

Mūsu automātiski apkopotā informācija var būt jūsu IP adrese, ierīces veids, unikālie ierīces identifikācijas numuri, pārlūkprogrammas veids, plaša mēroga ģeogrāfiskā atrašanās vieta (piemēram, valsts vai pilsētas līmeņa atrašanās vieta) un cita tehniskā informācija. Iespējams, tiks apkopota arī informācija par jūsu ierīces mijiedarbību ar mūsu pakalpojumu, tostarp tīmekļa lapas, kurām ir piekļūts, un saites, uz kurām ir uzklikšķināts.

Šīs informācijas apkopošana palīdz mums labāk izprast savu pakalpojumu lietotājus, to izcelsmi un saturu, kas viņiem ir interesants. Mēs šo informāciju izmantojam savai iekšējai analīzei un savu pakalpojumu kvalitātes un atbilstīguma uzlabošanai, produktu un pakalpojumu uzlabošanai, kā arī jaunu līdzekļu un funkcionalitātes izstrādāšanai.

Mēs šo informāciju apstrādājam savu likumīgo uzņēmējdarbības mērķu dēļ, piemēram, lai labāk izprastu savu klientu mijiedarbību ar mūsu tīmekļa vietnēm.

1.5     Lai administrētu jūsu izveidoto kontu mūsu sistēmā

Pēc jūsu pieprasījuma mēs varam izveidot jums personas kontu, lai atvieglotu jums iepirkšanās procesu.

Mēs varam apstrādāt jūsu vārdu un uzvārdu, derīgu e-pasta adresi un citu pieprasīto informāciju. Mēs apstrādājam arī jūsu parādāmo vārdu, jūsu lomu un pieteikšanās datus.

Mēs apstrādājam šo informāciju, pamatojoties uz jūsu piekrišanu, ko var atsaukt jebkurā brīdī.

1.6     Pasūtījuma apstrādei un attiecību pārvaldībai gadījumā, ja iegādājaties produktus mūsu interneta veikalā

Mēs izmantojam jūsu personas datus, lai apstrādātu jūsu pirkumu un nosūtītu pasūtījumu, paziņotu par jūsu pasūtījuma stāvokli, kā arī sazinātos ar jums saistībā ar darījumu.

Šim mērķim mēs apstrādājam jūsu vārdu, uzvārdu un adresi, kontaktinformāciju (piemēram, tālruņa numuru vai e-pasta adresi), kredītkartes vai cita maksājuma veida informāciju, ko apstrādā piegādātājs ar PCI sertifikātu, jūsu piekrišanu mūsu atbilstošajiem noteikumiem un nosacījumiem, kā arī informāciju par to, vai vēlaties saņemt mūsu paziņojumus.Mēs apstrādāsim informāciju arī par to, ko esat iegādājies no mums, un informāciju, ko nodrošina jūsu reģistrētā mijiedarbība ar AkzoNobel tīmekļa vietnēm un lietotnēm (šī mērķa labā mēs varam izmantot sīkdatnes), jūsu iepirkšanās vēsturi gan tiešsaistē (ja jūs sasaistāt pirkumus ar savu profilu), gan bezsaistē (kad iepērkaties bezsaistē).

Mēs apstrādājam jūsu personas datus, lai īstenotu ar jums noslēgto pirkuma vienošanos un lai nogādātu jums pasūtījumu.

1.7     Lai pārvaldītu jūsu dalību, ja piedalāties konkursos, kuros var laimēt balvas, pasākumos, sacensībās, akcijās un/vai azartspēlēs

Mēs varam sūtīt e-pasta vēstules ar akciju paziņojumiem un uzaicinājumiem piedalīties konkursos, kuros var laimēt balvas, pasākumos, sacensībās vai azartspēlēs ar jūsu piekrišanu. Ja izvēlaties piedalīties kādā no aktivitātēm, mums nepieciešami jūsu personas dati, lai to organizētu.

Ja jūs piedalāties kādā no šīm aktivitātēm, mums nepieciešami jūsu personas dati, lai paziņotu, ka esat uzvarējis, lai izdalītu balvas un lai novērtētu attieksmi pret konkursiem, pasākumiem, sacensībām, akcijām un azartspēlēm.

Mēs apstrādājam šo informāciju, pamatojoties uz jūsu piekrišanu, ko var atsaukt jebkurā brīdī.

1.8     Atbilstība tiesību aktiem, juridiskās saistības un AkzoNobel līdzekļu un interešu aizsardzība

Mēs apstrādāsim jūsu personas datus atbilstoši un pēc vajadzības (a) saskaņā ar piemērojamiem tiesību aktiem, tostarp tiesību aktiem ārpus jūsu mītnes valsts un iekļaujot, piemēram, darījumu partnera uzticamības pārbaudīšanu, noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizāciju, terorisma finansēšanu un citus noziegumus; (b) lai nodrošinātu atbilstību juridiskām saistībām; (c) lai atbildētu uz sabiedrisko un valsts varas iestāžu pieprasījumiem, tostarp tādu sabiedrisko un valsts varas iestāžu, kas atrodas ārpus jūsu mītnes valsts; (d) lai īstenotu mūsu noteikumus un nosacījumus un citas piemērojamās politikas; (e) lai aizsargātu mūsu darbības; (f) lai aizsargātu mūsu tiesības, konfidencialitāti, drošību vai īpašumu un/vai jūsējo vai citu; un (g) lai mēs varētu izmantot pieejamos aizsardzības līdzekļus vai ierobežot gūtos zaudējumus.

Nepieciešamības gadījumā mēs varam apstrādāt jūsu vārdu un uzvārdu, jūsu kontaktinformāciju, saraksti ar AkzoNobel, jebkura mūsu produkta un/vai pakalpojuma lietojumu un jebkādu citu informāciju, kas ir pieminēta šajā Paziņojumā vai ko esat citādi mums nodrošinājis, ja tas ir nepieciešams, lai īstenotu kādu no iepriekšējā daļā minētajiem mērķiem.

Mēs šo informāciju varam apstrādāt savu likumīgo uzņēmējdarbības mērķu dēļ.

1.9     Ja izmantojat lietotni Sadolin Visualizer — lai nodrošinātu jums iespēju kopīgot savu saturu

Mēs varam apstrādāt jūsu personas datus, ja jūs izmantojat mūsu pakalpojumus, lai saglabātu un kopīgotu attēlus, video vai citu lietotāja ģenerētu saturu; tas tiek darīts, lai nodrošinātu jums iespēju kopīgot datus. Šajā gadījumā mēs varam apstrādāt metadatus šajos attēlos, video vai citā lietotāja ģenerētā saturā (kurā var būt iekļauti GPS atrašanās vietas dati un ierīces identifikatori atkarībā no jūsu ierīces privātuma iestatījumiem) un tādus personas datus, kas ir iekļauti attēlos, video vai citā lietotāja ģenerētā saturā. Var būt iekļauti pat sensitīvi personas dati (tādi, ko var noteikt pēc personas izskata fotoattēlā vai video, ja jūs to brīvprātīgi ielādējat, izmantojot lietotni). Mēs varam apstrādāt arī datus, ko jūs mums nodrošināt ar savu sociālo plašsaziņas līdzekļu starpniecību. Mēs apstrādājam šo informāciju, pamatojoties uz jūsu piekrišanu, ko var atsaukt jebkurā brīdī.

Ja vēlaties izmantot lietotni Sadolin Visualizer, lai kopīgotu personas datus, kas attiecas uz citām personām, nevis jums (piemēram, ar fotoattēla vai video starpniecību), jums ir jāgādā, lai arī šīs citas personas piekristu savu datu augšupielādei lietotnē Sadolin Visualizer kopīgošanas mērķiem. Ja izmantojat lietotni Sadolin Visualizer, lai kopīgotu saiti, šī saite būs redzama arī citiem.

Mēs varam apstrādāt jūsu kopīgoto saturu lietotnē Sadolin Visualizer, lai uzlabotu savus produktus, tīmekļa vietnes un lietotnes. Šādā gadījumā mēs apstrādājam šo informāciju, pamatojoties uz savām likumīgajām interesēm, proti, savu produktu uzlabošanu un klientu iesaistes uzlabošanu.

Kopumā mēs izmantosim jūsu personas datus, ko apkopojam, tikai mērķiem, kas aprakstīti šajā Paziņojumā par personas datu aizsardzību, vai arī mērķiem, ko jums izskaidrosim jūsu personas datu apkopošanas laikā. Tomēr mēs varam izmantot jūsu personas datus arī citiem mērķiem, kas nav neatbilstoši mērķiem, par kuriem esam jūs informējuši, ja to pieļauj piemērojamie datu aizsardzības tiesību akti.

Ja jūs nodrošināt mums informāciju par kādu citu, lūdzu, gādājiet, lai jums būtu šīs personas atļauja tā rīkoties šajā Paziņojumā par personas datu aizsardzību izklāstīto mērķu dēļ. Nodrošinot personas datus, kas attiecas uz citu personu, jūs apliecināt, ka esat saņēmis šīs personas piekrišanu tā rīkoties vai jums ir tiesības piekrist apstrādei šīs personas vārdā (piemēram, attiecībā uz bērniem, pār kuriem jums ir vecāku atbildība).
 

2.Sīkdatnes un līdzīgas izsekošanas tehnoloģijas

Mēs izmantojam sīkdatnes un līdzīgas izsekošanas tehnoloģijas, lai apkopotu un izmantotu personas informāciju par jums, tostarp (ja esat sniedzis piekrišanu) nolūkā nodrošināt jums ar interesēm saistītas reklāmas. Plašāku informāciju par mūsu izmantoto sīkdatņu veidiem, kā arī iemesliem un iespējām pārvaldīt sīkdatnes, lūdzu, skatiet mūsu Paziņojumā par sīkdatnēm.

3.   Ar ko mēs kopīgojam jūsu personas datus?

Mēs varam atklāt jūsu personas datus:

  • savas grupas uzņēmumiem un trešo pušu pakalpojumu nodrošinātajiem, kuri mums nodrošina datu apstrādes pakalpojumus (piemēram, lai atbalstītu mūsu pakalpojumu sniegšanu, nodrošinātu to funkcionalitāti vai palīdzētu uzlabot pakalpojumu drošību) vai citādi apstrādā personas datus tādu mērķu dēļ, kas ir aprakstīti šajā Paziņojumā par personas datu aizsardzību vai paziņoti jums, kad apkopojam jūsu personas datus. Lai nodrošinātu augstu aizsardzības līmeni jūsu personas datiem, uzņēmums AkzoNobel ir ieviesis AkzoNobel Saistošos uzņēmuma noteikumus, kas nodrošina, lai visas AkzoNobel juridiskās personas piemērotu personas datiem viena un tā paša līmeņa aizsardzību. Mēs esam arī noslēguši vienošanos par tehniskiem, organizācijas un līgumu mēriem (datu apstrādes vienošanās līgumus) ar trešo pušu piegādātajiem, lai nodrošinātu, ka jūsu personas dati tiek apstrādāti tikai iepriekš minēto mērķu dēļ un ka šiem datiem ir laba aizsardzība;
 
  • jebkurai kompetentai tiesībaizsardzības iestādei, regulatīvai vai valdības aģentūrai, tiesai vai citai trešajai pusei, ja mēs uzskatām atklāšanu par nepieciešamu: (i) saistībā ar piemērojamu tiesību aktu vai regulu; (ii) lai īstenotu, ieviestu vai aizsargātu mūsu juridiskās tiesības; vai (iii) lai aizsargātu jūsu vai jebkuras citas personas būtiskās intereses;
 
  • faktiskam vai potenciālam pircējam (un tā pārstāvjiem un padomdevējiem) saistībā ar faktisku vai ierosinātu kādas mūsu uzņēmuma daļas pirkumu, apvienošanos vai pārņemšanu, ja mēs informējam pircēju, ka tam ir jāizmanto jūsu personas dati tikai mērķiem, kas izklāstīti šajā Paziņojumā par personas datu aizsardzību; un
 
  • citām personām, ja esat piekritis vai devis mums vai mūsu piegādātājiem norādījumus veikt šādu atklāšanu.
 

4. Kur mēs glabājam jūsu personas datus?


Jūsu personas dati var tikt pārsūtīti uz valstīm, kas nav jūsu mītnes valsts, un apstrādāti tajās. Šajās valstīs var būt datu aizsardzības tiesību akti, kas atšķiras no jūsu valsts tiesību aktiem (un dažos gadījumos nenodrošina līdzvērtīgu aizsardzību).

Mūsu serveri atrodas Eiropas Ekonomikas zonā, bet mūsu grupas uzņēmumi un trešo pušu piegādātāji darbojas visā pasaulē. Tas nozīmē, ka, apkopojot jūsu personas datus, mēs varam tos apstrādāt jebkurā no šīm valstīm saskaņā ar nākamo daļu.

Valstīs ārpus Eiropas Ekonomikas zonas ne vienmēr ir spēcīgi datu aizsardzības likumi. Tomēr mēs vienmēr veiksim nepieciešamās darbības, lai nodrošinātu, ka trešās puses izmanto jūsu informāciju saskaņā ar šo politiku un mēs nodrošinām atbilstību piemērojamām juridiskajām prasībām, lai nodrošinātu jūsu informācijai adekvātu aizsardzību. Mēs gādāsim, lai gadījumā, ja jūsu dati tiek pārsūtīti uz citu valsti, tiem arī turpmāk tiktu nodrošināta adekvāta aizsardzība, izmantojot AkzoNobel iekšējos Privātuma noteikumus klientu, piegādātāju un uzņēmējdarbības partneru datiem vai līguma noteikumus ar trešajām pusēm. Tas var nozīmēt arī Eiropas Komisijas Līguma standartklauzulu ieviešanu attiecībā uz personas informācijas pārsūtīšanu, kurās ir iekļauta prasība datu saņēmējam aizsargāt apstrādājamo personas informāciju saskaņā ar Eiropas Savienības datu aizsardzības tiesību aktiem.

Mēs varam arī pārsūtīt vai atklāt jūsu personas datus mūsu trešo pušu piegādātājiem, profesionāliem padomdevējiem un citām personām, kā uzskatām par nepieciešamu pakalpojumu un mūsu uzņēmuma administrēšanas nolūkiem.

5. Kā mēs aizsargājam jūsu personas datus?

Mēs izmantojam atbilstošus tehniskos un organizācijas līdzekļus, lai aizsargātu mūsu apkopoto un apstrādāto personas informāciju par jums. Mūsu izmantotie līdzekļi ir izstrādāti tā, lai nodrošinātu aizsardzības līmeni, kas ir atbilstošs jūsu personas datu apstrādes riskam.

Mēs esam ieviesuši drošības politiku, kas aizsargā pret neautorizētu piekļuvi. Dati mūsu drošajās lapās tiek šifrēti, izmantojot SSL tehnoloģiju. Jūsu pārlūkprogramma var norādīt (un jums vajadzētu par to pārliecināties), ka lapa ir droša. Iespējams, tā var konfigurēt jūsu pārlūkprogrammu tā, lai tiktu parādīts brīdinājuma ziņojums, kad pirmo reizi piekļūstat jebkurai drošai lapai vietnē.

Visi jūsu dati vienmēr tiks šifrēti laikā, kad tiks sūtīti, izmantojot internetu. SSL ir īpaša programmatūra, kas automātiski šifrē visus datus, ko jūs nosūtāt mūsu drošajās lapās. Pēc tam mūsu serveris nolasa datus, izmantojot privātu atslēgu. Tas nozīmē, ka jūsu dati (debeta vai kredītkartes informācija, vai jebkāda cita personas detalizēta informācija) tiek pārvērsti par kodu, ko var atšifrēt tikai ar privātu atslēgu vai paroli. Visas tās pakalpojumu daļas, kurās jums ir jāievada personas dati, ir drošas.

Ja esam jums piešķīruši (vai jūs esat izvēlējies) akreditācijas datus, kas nodrošina jums piekļuvi noteiktām mūsu pakalpojumu daļām (piemēram, lietotājvārdi un paroles), jūs esat atbildīgs par šo datu konfidencialitāti.

Informācijas pārsūtīšana ar interneta starpniecību nav pilnīgi droša. Kaut gan mēs darīsim visu, kas ir mūsu spēkos, lai aizsargātu jūsu personas datus, mēs nevaram garantēt jebkādu personas datu drošību, ko jūs atklājat tiešsaistē. Jūs pieņemat drošības riskus, kas ir raksturīgi interneta lietošanai, un mēs neesam atbildīgi par jebkādiem drošības pārkāpumiem, ja vien neesam pārkāpuši piemērojamos tiesību aktus, un šādā gadījumā tikai to ierobežojumu apmērā, kas ir norādīti atbilstošajos noteikumos un nosacījumos.

6. Cik ilgi mēs saglabājam jūsu personas datus?

Mēs saglabājam no jums apkopotos personas datus gadījumos, kad mums ir ilgstoša likumīga vajadzība tā rīkoties (piemēram, lai nodrošinātu jums jūsu pieprasītu pakalpojumu vai nodrošinātu atbilstību piemērojamām juridiskām, nodokļu vai grāmatvedības prasībām).

Ja mums nav ilgstošas likumīgas, ar uzņēmējdarbību saistītas vajadzības apstrādāt jūsu personas informāciju, mēs to izdzēsīsim vai anonimizēsim, vai, ja tas nav iespējams (piemēram, jo jūsu personas dati ir saglabāti dublējuma arhīvos), mēs droši noglabāsim jūsu personas datus un izolēsim tos no turpmākas apstrādes, līdz būs iespējams tos izdzēst.

7. Kādus pieprasījumus jūs varat veikt saistībā ar saviem personas datiem?


Jums ir tālāk minētās tiesības saistībā ar saviem personas datiem.

  • Jums ir tiesības piekļūt saviem personas datiem, tos koriģēt, atjaunināt vai pieprasīt to izdzēšanu. Turklāt jūs varat iebilst pret jūsu personas datu apstrādi, lūgt mums ierobežot savu personas datu apstrādi vai pieprasīt savu personas datu pārnesamību. Lai īstenotu šīs tiesības, sazinieties ar mums, izmantojot tālāk norādīto kontaktinformāciju.
 
  • Jums ir tiesības jebkurā brīdī atteikties no mārketinga paziņojumiem, ko mēs jums sūtām. Lai īstenotu šīs tiesības, mūsu sūtītajos e-pasta ziņojumos noklikšķiniet uz saites, kas paredzēta, lai anulētu abonementu vai atteiktos no pakalpojuma. Lai atteiktos no cita veida mārketinga, sazinieties ar mums, izmantojot tālāk norādīto kontaktinformāciju.
 
  • Tāpat, ja esam apkopojuši un apstrādājuši jūsu personas informāciju ar jūsu piekrišanu, jūs savu piekrišanu jebkurā brīdī varat atsaukt. Jūsu piekrišanas atsaukšana neietekmēs tās apstrādes likumību, ko esam veikuši pirms šīs atsaukšanas, un neietekmēs arī jūsu personas datu apstrādi, kas veikta, paļaujoties uz citiem likumīgiem apstrādes iemesliem, nevis piekrišanu.
 
  • Mēs dodam priekšroku tam, lai jūs jebkādu sūdzību gadījumā vispirms vērstos pie mums, tomēr jums ir tiesības sūdzēties datu aizsardzības iestādē par mūsu veikto jūsu personas datu apkopošanu un lietošanu. Lai saņemtu plašāku informāciju, lūdzu, sazinieties ar savu vietējo datu aizsardzības iestādi.
 

Mēs atbildam uz visiem pieprasījumiem, ko saņemam no personām, kas vēlas izmantot savas datu aizsardzības tiesības saskaņā ar piemērojamiem datu aizsardzības tiesību aktiem.

8. Saites uz citām tīmekļa vietnēm un sociālajiem plašsaziņas līdzekļiem

Mūsu pakalpojumos var būt iekļautas saites uz un no mūsu partneru tīklu, reklāmdevēju, filiāļu un mūsu uzņēmumu grupas dalībnieku pakalpojumiem. Ja sekojat saitei uz kādu no šiem, ņemiet vērā, ka šīm pusēm ir jābūt savām privātuma politikām/lietošanas noteikumiem, un mēs neuzņemamies nekādu atbildību vai saistības par tiem. Pirms iesniedzat jebkādus personas datus šīm pusēm, lūdzu, pārbaudiet viņu privātuma paziņojumus.

Mēs sniedzam arī iespēju izveidot kontu mūsu sistēmā, izmantojot jūsu sociālā tīkla kontu (piemēram, Facebook). Tas ietaupīs jūsu laiku, veidojot kontu, jo jūsu pierakstīšanās dati tiks importēti no jūsu sociālā tīkla konta. Lūdzu, ņemiet vērā, ka tad, kad izmantojat iespēju pierakstīties ar sociālo tīklu, mēs no tā varam saņemt noteiktu informāciju, piemēram, jūsu vārdu, uzvārdu, vecumu, atrašanās vietu, preferences, nodarbošanos, kā arī citu informāciju no jūsu publiskā profila. Mēs šo informāciju nepieprasām, bet to sniedz sociālais tīkls, izmantojot iespēju pierakstīties ar sociālo tīklu. Kad izmantojat iespēju pierakstīties ar sociālo tīklu, mēs importēsim tikai tādu informāciju, kas ir nepieciešama jūsu konta veidošanai mūsu sistēmā, un, saņemot jebkādu citu informāciju, izdzēsīsim citu no sociālā tīkla saņemto informāciju. Pēc konta izveidošanas jums būs iespēja to papildināt ar jebkādu informāciju, ko vēlaties kopīgot ar mums.

9. Vai personas, kas jaunākas par 16 gadiem, drīkst sniegt personas datus?

Personas, kas ir jaunākas par 16 gadiem, var sniegt mums personas datus tikai tādā gadījumā, ja tām ir rakstiska atļauja no kāda no vecākiem vai likumīga aizbildņa, kurš ir izlasījis šo Paziņojumu par personas datu aizsardzību.

10. Kā sazināties ar mums


Ja jums ir jautājumi vai bažas par to, kā mēs izmantojam jūsu personas datus, lūdzu, sazinieties ar mums, izmantojot tālāk norādīto detalizēto informāciju.

E-pasts: sadolin.lv@akzonobel.com
              aija.jokste@akzonobel.com
             

Mūsu saziņas veidlapa: https://www.sadolin.lv/lv/sazinies-ar-mums

Pasts: Par personas datu aizsardzību atbildīgais uzņēmuma pārstāvis

Akzo Nobel N.V.

AkzoNobel Centre

Christian Neefestraat 2     

1077 WW Amsterdam      

The Netherlands

Atbildīgais par jūsu personas datu apstrādi ir SIA “Akzo Nobel Baltics”.

Izmēģiniet Sadolin Visualizer