Izmēģiniet Sadolin Visualizer

Lejupielādējiet lietotni un virtuāli pielaikojiet toņus uz sienām
Skatīt
alt1
Sadolin Ambiance krāsas toņa testeris

54 toņu izvēle

Ar šo “trīs vienā” produktu, kas apvieno sevī krāsu, toni un krāsotāja rullīti, izmēģiniet uz sienas dažādus toņus. Ātri, vienkārši un bez nekārtības!

Darba sākšana

Izmēģiniet krāsu toņus pirms remontdarbiem!

 

Pirms ķerties pie nopietniem krāsošanas darbiem, jūs noteikti vēlaties izmēģināt dažādus toņus, lai pārliecinātos, vai tie piestāvēs jūsu iecienītajam atzveltnes krēslam vai krāsainajam paklājam. Sadolin Ambiance krāsas toņa testeris sniedz šādu iespēju! Ar vienkārši lietojamu iebūvētu mini rullīti jūs varēsiet uzklāt krāsu tieši uz sienas un pārliecināties, kā krāsas tonis izskatīsies telpā, kuru iekārtojat. Sadolin Ambiance krāsas toņa testeris darbojas kā jebkurš krāsošanas paraugs, bet tā lietošana ir ātrāka un vienkāršāka, turklāt nerada mājās nekārtību. Vairs nekādu krāsu paraugu bundžiņu un nedrošības par to, vai krāsa piestāvēs telpai un saskanēs ar tās interjeru. Ļaujieties eksperimentiem ar dažādiem toņiem!

Kāds ir jūsu iecienītākais tonis?

 

Toņu salikuma izvēle telpai ir radošs process, kas var prasīt daudz laika. Vai jums patīk sarkanā toņa izstarotais siltums un komforts, bet neesat pārliecināts, vai šī nokrāsa piestāvēs jaunajam antīka stila galdam vai citām mēbelēm neitrālās krāsās? Lai gudri un efektīvi mestos savā nākamajā iekārtošanas izaicinājumā, izmantojiet Sadolin Ambiance krāsas toņa testeri, tādējādi paātrinot lēmuma pieņemšanu un neapslāpējot savu radošumu! Krāsas toņa testeris nodrošina iespēju izmēģināt telpās dažādas krāsojuma idejas un noskaidrot, vai jaunākās toņu tendences piestāv arī jūsu interjeram. Sadolin Ambiance krāsas toņa testeri ir pieejami 54 toņos. Lēmumu pieņemšana mēdz būt sarežģīta, tādēļ izmēģiniet dažādus krāsas toņus. Uzklājiet tos vienu otram blakus uz sienas un pieņemiet lēmumu, apskatot, kā toņi izskatās realitātē. Visa pamatā ir toņu daudzveidības iepazīšana!

Izvēlieties «Ambiance» krāsas Jūsu ieceru īstenošanai

Izmēģiniet Sadolin Visualizer
Lūgums uzgaidīt, tonis lādējas…